Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wznowieniami to jest niestety loteria, ale co zrobić, takie czasy, trzeba dopasować płyty do odpowiedniego poziomu loudness żeby te wszystkie budżetowe wzmacniacze jako tako z tym grały. Moda na winyle daje się już odczuć na całym świecie więc jeżeli czegoś, ktoś nie ma w kolekcji to na bank niedługo będzie repress. Największa beka jest z typków którzy np popłacili po dwa tysie za dajmy na to Pulse Pink Floyd a teraz płaczą że mają być wznowienia :)

Odnośnik do komentarza

IMG_5502.jpg

Od góry: Enslaved "E". Już za dużo tej progresywy się robi.

Satyricon "Live @ the opera" - dla mnie to już ostatni dzwonek na zdobycie tego albumu. Lubię!

Bolzer "Hero" - kupiłem po gigu w Hydrozagadce. Od razu dorwałem też tych dwóch gości żeby mi go podpisali.

Myrkur "Maredit"

Mork "Ermittens Dal"

Sarke "Bogefold" (czekam na najnowsze Sarke, które będę miał z agonii za 50% ceny jakbym kupował za granicą...)

Fertile Hump "Dead Heart". Kupiłem po koncercie Me & that Man. Podobno garage blues ale ja się nie znam. Na żywo brzmiało o wiele fajniej.

Morbid Angel, 2 x klasyki w reedycjach z tego roku.

Behemoth "Live @ the BBC". Mam dwa albumy bo...pierwszy był porysowany więc wysłałem maila do Behemoth store. Uwaga! Super sprzedawca! Przeprosili, poprosili żebym tamtą płytę zatrzymał i wysłali mi drugą, tym razem bez niespodzianek! :D

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zebrało mi się parę albumów i w końcu znalazłem chwilę by wrzucić zdjęcia.

 

Wolves in the Throne Room - Thrice Woven

 

muF5Pie.jpg?1

QLOK6c1.jpg?1

 

wkładka

 

lJAATfG.jpg?1

Q78W0lZ.jpg?1

 

zadrukowane w środku koperty na płyty

 

WAJz6vJ.jpg?1

 

Amenra - Mass VI

 

nj3EBqH.jpg?1

 

 okładką jest tylko ta naklejka na folii, pod spodem i z tyłu jest tylko czarny karton

 

EpFdhg6.jpg?1

zHn0J43.jpg?1

 

powyżej koperty na płyty

 

trochę się zawiodłem bo nie ma nawet wkładki z tekstami i wersja cd ma chyba lepsze insidersy niż lp

 

dla porównannia

 

 

R-11032500-1509230558-7421.jpeg.jpg

R-11032500-1509230571-7685.jpeg.jpg

 

kur/wa to zdj z barankiem jest przeje/bane ;/

 

 

 

Amenra - Mass III

 

7Zu8mkm.jpg?1

DJMitF9.jpg?1

 

Dalek - Endangered Philosophies

 

Z3TEVBZ.jpg?1

SPRpdZk.jpg?1

 

starałem się uchwycić że drugie lp ma jedną stronę wyrytą

 

Integrity - Howling, for the Nightmare Shall Consume

 

5E0Aegx.jpg

fpFoPh5.jpg?1

 

cały album pokryty jest taką 'folią' przez co, pod światło, widać dodatkowe grafiki i napisy

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

AKwAZTn.jpg

Lewy górny róg to Sarke, Norweska hardrockowa kapela z Nocturno Culto na wokalu. Wydają płyty chyba co roku. Zapłaciłem za to w Agonii połowę tego co bym wydał gdybym zamawiał zza granicy.

Czego nie zapłaciłem za Sarke, przepłaciłem za singielek 7" Watain "Nuclear Alchemy, który zakupiłem w ich oficjalnym sklepie :/ Nie wiedziałem, że będzie dostępny wszędzie gdzie sięgają macki Century Media. Nauczka na przyszłość. Ich nadchodzącą płytkę zamówiłem już w EMP kiedy była darmowa wysyłka.

Reissue Death z Relapse Records - też się pospieszyłem i zamówiłem z ich oficjalnego sklepu bo wydawało mi się, że w EMP wyprzedali...Teraz nawet w mystic mają...Niemniej za(pipi)ista płytka (jak każdy Death).

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Zebrało mi się parę albumów i w końcu znalazłem chwilę by wrzucić zdjęcia.

 

Wolves in the Throne Room - Thrice Woven

 

muF5Pie.jpg?1

QLOK6c1.jpg?1

 

wkładka

 

lJAATfG.jpg?1

Q78W0lZ.jpg?1

 

zadrukowane w środku koperty na płyty

 

WAJz6vJ.jpg?1

O (pipi)ens :obama:  WitTR i Integrity! Ile za to dałeś? Cena odstrasza mnie od tych pierwszych bo tak brałbym bez zastanowienia.

 

@Absolem - poszedł preorder na czerwony przezroczysty winyl z EMP. Akurat załapałem się na darmową wysyłkę i zamówiłem 3 rzeczy oddzielnie :D Też bardzo czekam. Miałem zamawiać boxa ale w międzyczasie coś jeszcze mi wpadło i zabrakło pieniędzy.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Piękne! Kiedyś chciałbym kupić :) A u mnie dzisiaj tak:

IMG_5584.jpg

Ostatnia kaseta Kazika jaką kupiłem to było 12 Groszy wieki temu. Najbardziej kochałem (to odpowiednie słowo) słuchać "Taty Kazika". Ostatnio myśl nabycia ostatniego albumu nie dawała mi spokoju. Coś wspaniałego :)

 

A tu zakupy z ostatnich tygodni:

IMG_5600.jpg

Mayhem - Grand Declaration of War - pierwsze bicie, numerowane. Dałem z wysyłką ok 160 zł ale NM i było warto :) oj bardzo! Jeszcze muszę znaleźć Ordo Ad Chao w podobnej cenie.

Ofermod - Sol Nox - Szwedzki BM. Podobno instant classic i top BM albumów w tym roku. Jakoś próbuję się w to wsłuchać.

Bathory - Nic dodać nic ująć. Niby (pipi)owy RM Black Mark ALE to jednak sam Quorthon zadecydował o tym jak te płyty powinny brzmieć w XXI wieku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzisiejsza dostawa

IMG_5615.jpg

Watain - koncertówka w hołdzie Batoremu z (chyba) 2015 roku, numerowana. Kupiłem na discogs z jakiegoś szwedzkiego distro. O chuchu! Ile ja wydałem :frog: Sama płyta jeszcze jeszcze ale jak podliczył mi wysyłkę to myślałem, że zejdę. Ale już się nie targowałem, na trackingu mi zależało (wtedy PayPal od razu oddaje kasę :D ). Przyjechała nówka sztuka new & sealed.

 

+

 

dostawa z Pagan records. Mieli -20% i nową dostawę więc grzechem było nie skorzystać. Na poczatek Saltus - polski zespół BM wychwalający Ziemowita i stare czasy wojów kiedy królowało prawo stali a miłością nazywano gwałt.

Bathory - Blood on Ice - nie jest to mój ulubiony album ale powoli będę kompletował kolekcję reedycji (zwłaszcza, że jak wspomniałem, kupiłem za cenę CD)

Isengard - Hostmorke - solowy projekt Fenriza z Darkthrone z pierwszej połowy lat 90tych. Trochę blacka, trochę folku, dziwne zawodzenie ale ma być atmosferycznie.

 

Ogólnie bardzo się cieszę z zakupów. Teraz potrzebuję więcej okładek na płyty firmy Nagaoka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzisiejsza wyprawa do Mediamarkt na Warszawskiej Pradze Południe.

IMG_5626.jpg

Wypatrzyłem to cudo w koszyku z przecenami. Były tam też reedycje Hehemothów, ostatnia płyta Mega Śmierci, jakieś stare Amon Amarthataty oraz Mercyful Fate przeceniony z 86 zł do 86 zł lol. Niby WInter's Gate mam już na CD ale za cenę 43 zł nie mogłem się powstrzymać bo to jak KRADZIEŻ! :D  Dobry, 40-to minutowy utwór na mroźne zimowe dni spędzane z kubkiem gorącej kawy w dłoni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...