Skocz do zawartości

ping

Pochwal się...

Rekomendowane odpowiedzi

@Hela

świetny jest ten album, za ile i gdzie dorwałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 godzinę temu, _Be_ napisał:

@Hela

świetny jest ten album, za ile i gdzie dorwałeś?

Lubie kupować od takich małych zespołów bezpośrednio, przynajmniej wtedy wiem, że coś z tego mają. Te dwa wziąłem od nich z bandcampa zaraz, jak otworzyli preordery na nowy krążek, chociaż i tak spóźniłem się na pomarańczowoczarną wersję.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaraz nadciągnie milan z krwawiącym odbytem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

IMG_7179.jpg

Piękne wydanie ale zupełnie niepraktyczne. Nie wiem co za idiota podjął decyzję o takim umieszczeniu wkładek na płyty ale wiem jedno - będę je trzymał oddzielnie w boxie po ostatnim albumie Watain. A to niech się kurzy (chyba, że znajdę gdzieś odpowiednio dużą koszulkę), już i tak w mojej kopii od okładki odkleja się wewnętrzna koperta. 

IMG_7180.jpg

Zyklon kupiłem z sentymentu do Emperora. Deathmetalowy projekt Samotha i Tryma. Śpiewał tam gościu, który grał na basie na koncercie Emperora :) Dorwałem oryginalne bicie Back On Black w Pagan Records za jakieś grosze. Teraz Spinefarm wydało reedycję...

Legion Nordvrede - to chyba jacyś naziści bo album został wydany przez darker than black records niejakiego Morbusa (tak, tego zjeba z Absurdu, który zamordował kolegę ze szkoły). Co ciekawe po otwarciu gatefolda pojawia nam się zdjęcie papieża JP2 całującego dziewczynkę. Mocna rzecz!

Bolzer - Roman Acupuncture - do kolekcji. Reszty demek/epek nie kupię bo mam na CD

Destroyer 666 - Po Metalmanii wzięło mnie na ich muzykę :)

IMG_7181.jpg

Dobra EPka, dobry rock'n'roll.

• Plusik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta