Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

@ornitSkąd ta opinia na temat Music on Vinyl? Ja jeżeli nie mam w planach zakupu pierwszego pressa lub Japończyka danego wykonawcy szukam własnie płyt z tej tłoczni. W przeciwieństwie do np Back to Black ich płyty zawsze trzymają poziom, dźwięk jest bardzo soczysty i plastyczny, nigdy jeszcze nie trafiłem u nich płyty grającej płasko i do du.py. W tych konkretnych przypadkach Wu i Herbie grają bardzo dobrze, z dużą sceną, dynamiką i soczystym basem także polecam.

Promocja na płyty jest już od jakiegoś czasu poniżej masz link z tytułami objętymi promocją ale polecam skoczyć do marketu bo zarówno w saturnie jak i media płyt po obniżonej cenie jest o wiele więcej.

 https://www.terazmuzyka.pl/aktualnosci/czytaj/mediamarkt-obszerna-kolekcja-winyli-w-atrakcyjnych-cenach.html

 

@_Be_

Za Wiegedood zapłaciłem 89 zł.

Edytowane przez Absolem
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro ten temat jest już skoncentrowany na płytach, napiszę tutaj:

36863922_1693716490726046_72597079382420

 

Obserwuję parę wytwórni, w tym Night of the Vinyl Dead recs i to jest ich najnowsze wydawnictwo- zwykle oscylują wokół tradycyjnych brzmień, wydając albumy na ogół niemające do tej pory zaszczytu bycia na jedynym słusznym formacie, ale teraz walnęli shaped picture disca Marduka

link fb: https://www.facebook.com/search/top/?q=night of the vinyl dead recs srhc 

Można kupić w Nuclear Blast'cie, nie wiem gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

Jak miło wrócić do domu i odkryć że kurier dał radę.

Na pierwszy ogień nowy Immortal, kapitalna płyta piękne wydanie.

ORKoXIs.jpg

Bardzo szanuję promocję 3 za 2 w empiku.

fZ0wFwY.jpg

xAg8Gw6.jpg

Pierwszy press, japońskie wydanie, słono w chvj ale warto.

hZF7VYJ.jpg

Tak samo i w tym przypadku, portfel płacze jeszcze bardziej ale udało mi się trafić w miarę przystępną cenę.

 uARCfty.jpg

Świetny album i jeden utwór który zna każdy szanujący się fan Battlefielda.

 HcxZQdZ.jpg

Pięknie wydany i doskonale brzmiący remaster jednej z moich najlepszych płyt, na fotce z pierwszym pressem US.

rS1akQB.jpg

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, nadol90 napisał:

Te japońskie wydania, miód na oczy i uszy. Muszę porobić trochę fot swoich dobroci (w większości blues/stoner/doom/rock). Ten album Creedence Clearwater Revival i ostatni album Doorsów z Jimim:banderas:. Petarda

The Doors już mam prawie całe w Japończykach, z Creedence trochę problem, w dobrych stanach to naprawdę drogie płyty, ale jakość jest po prostu powalająca, grają o niebo lepiej od amerykańskich wydań first prees.

Odnośnik do komentarza

Na alledrogo :P  Od kilku miesięcy tam leżało. Kiedy sprzedawca opuścił z 99 do 79 zł to się w końcu skusiłem. Po porównaniu ceny z innymi źródłami stwierdziłem, że taniej już nie dostanę a war metal w dodatku w tak lichej  rehearsalowej jakości to klasa sama dla siebie :kaz: Wydanie fińskiego KVLT, czerwone z naszywką w komplecie. Słuchać się tego raczej nie da ale do kolekcji jak znalazł :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

IMG_2042.jpg

COOOOO??? JAKIES FSK? W GRACH USK A NA MUZIE FSK?

...

Na szczęście widzę, że to naklejka, która ładnie zeszła.

Kupiłem koncertowy album Dimmu Borgir - w największej wersji i przyznam, że trochę za dużo tu płyt:

2 audio, 1 dvd i 1 blu ray z oslo

2 audio 1 dvd i 1 blu ray z wacken

Mi by stykło bez DVD, bo przecież specjalnie kupiłem edycje BLURAY,  a tu i tak jest DVD. Są wersje z DVD i audio.

No i widać oszczędność - płyty nie trzymają się na plastiku, tylko w środku mamy zwykły kartonik. Ale "książka" i tak całkiem nieźle się prezentuje.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A09_D2099-610_E-49_AF-_AB93-_FF62488_EF9

Płyty z dzisiaj. Nie pokażę wcześniejszych bo bym się chyba za(pipi)ał gdybym miał ich szukać i robić im zdjęcia.

 

Integrity/Krieg split

Unanimated - Annihilation

Behemoth - Dog eat Dog. Zaskakująco dobre brzmienie. Ta piosenka nabiera wartości odsłuchiwana w tej formie. Nie wiem, może to yt jest AŻ tak (pipi)owe a może to odbiór tego kiczowatego teledysku ale ta piosenka dopiero teraz mi się zaczęła podobać.  Może "podobać" to zbyt dużo napisane ale da się teraz tego słuchać!

Edytowane przez ornit
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Trochę nowości w kolekcji.

Uzupełnienie dyskografii Immortal.

01xSfX7.jpg

Dosyć ciężki klimat, kompilacja Abruptum.

Ud40pAp.jpg

Moje zamiłowanie do Pink Floyd już znacie. Tym razem Animals na dwa sposoby, Wish You Were Here, Angielski Harvest pierwsze wydanie plus reedycja Dark Side na cd Japończyk. Tradycyjnie realizacja Japońskich wydań jest wręcz obłędna.

sX1sRvt.jpg

Dwie płyty na które dosyć długo polowałem. Lenny z czasów kiedy grał porządnego rocka a nie muzykę taneczną dla panienek, plus  Jimi, Niemiecki Polydor z 67 roku.

PU62mMg.jpg

Objawienie Polskiej sceny Jazzowej, kapitalny materiał Komedy w aranżacjach EABS to uczta dla uszu. Jeżeli jeszcze ktoś nie słyszał bardzo polecam.

jDGwItJ.jpg

Ostatnia pozycja to płyta bardzo droga mojemu sercu bo pierwszy jej egzemplarz wybłagałem u rodziców na pierwszą komunię, wiadomo że jako smark nie miałem jeszcze gramofonu ale że album był wydany jako gatefold i na wewnętrznej stronie okładki było zdjęcie koncertowe TSA to płyta dumnie wisiała na ścianie. Zależało mi na jej pierwszym wydaniu od firmy Polton, ciężko ją trafić w dobrym stanie bo jak wiadomo w naszym kraju za bardzo o rzeczy nie dbamy a płyty z epoki to najczęściej doje,bane szroty.

1suym2o.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...