Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

ADA29_DC1-4957-4_DAB-_B389-42_A2_A6_CE04

Szataaaan:yao: Najnowsze wydawnictwa Terratur Possession. Siedziałem przez godzinę przy telefonie w pracy a koleżankę poprosiłem o wyrozumiałość. Oprócz 7” wszystko to kolorowe winyle, za które musiałem dopłacić . Na 7” już się nie załapałem. Kolory rozeszły się w przeciągu niecałej godziny i już widzę, że na discogs jakiś krajan wystawia płytę za 80€ lol. 

Co ja tutaj mam:

dlugo oczekiwany debiut Mare - Ebony Tower

Manii

EPka 12” Darvaza

7” Lamia Vox

Jedzie do mnie jeszcze Ritual Death ale to za kilka dni. Może dokupię jeszcze resztę płyt (7” i jakiś split) w lokalnym distro. Nie kupuję już reedycji. Koncentruję się tylko na nowych wydawnictwach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiejsza dostawa 

Zaczynam od wisienki na torcie. Zawsze myślałem że ta płyta jest źle zrealizowana ale tak nie jest, trzeba mieć dobre wydanie. Pierwszy press, stan NM /Fcuk yeah

q4nwWEs.jpg

Trochę sushi, Egzorcysta gra tak że można kupę w majty zrobić, bardzo chory klimat.

6Kj4ELY.jpg

Kolejna pozycja w kolekcji Pink Floyd w jedynej słusznej wersji plus Queen dwójeczka 

vlt0Ene.jpg

Fleetwod Mac Tusk i przaśno śmieszny Laibach w wersji promo.

CJ9CtbL.jpg

Ostatnia płyta Lennego którą zamierzałem kupić, resztę odpuszczam bo to już pop. Pierwsze trzy płyty były rejestrowane typowo pod analog z wykorzystaniem sprzętu lampowego co wspaniale oddaje brzmienie na winylu, bardzo polecam.

k6NTX98.jpg

Najlepsza moim zdaniem płyta Ice Cuba z czasów kiedy muzyka Rap brzmiała tak jak powinna a nie jak reklama biegunki dla dzieci z adhd.

geIaeN1.jpg

 

Today was a good day.

Edytowane przez Absolem
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To pierwsza okładka winyla:) Deicide jest okej dla mnie. Pierwszych dwóch płyt nie słuchałem całe lata a ostatnich ich twórczości nie znam wcale. Ich muzyka na tej płycie jest bardzo melodyjna. Jest kilka motywów, które zapadają w pamięć, niemniej połowę można spokojnie było sobie darować ;) 

Natomiast najciekawiej prezentuje się chyba staroszkolny heavy metalowy Satan. Tego szczerze polecam :)

 

 

PS Jak Twilight of The Idols to tylko wydanie z Inscript Satan od Nuclear Blast! Ja mam z Back on black - jakie (pipi)! Czekam na reedycje Soulseller Records!

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2018 o 20:23, Absolem napisał:

Faktycznie Marduk okładka pierwszy press, wyadawło mi się że była czarna. Co do Gorgoroth jak gra ta wersja z BoB? i skąd to info o reedycji? 

Ja tylko mam taką nadzieję. Skoro wzięli się za reedycje Gorgorotha... Co prawda nie wiem czy prawa do muzyki z brakujących albumów nie mają właśnie King i Gaahl...Więc może być z tym problem...

 

Dziś się w(pipi)iłem. Dostałem od EMP info, że jednak nie doczekam się reedycji Mardukowego Roma, za którego zapłaciłem chyba w ubiegłym roku...No cóż...piniądz wraca na konto a ja czekam dalej...

Odnośnik do komentarza

Z tą reedycją Roma jest dziwna sytuacja. Na stronie Sony jest info że miała wyjść w marcu tego roku a tu nic i raczej nie ma na to co liczyć chyba że Osmose ogłosi. Z Gorgoroth na trzy albumy z Gaahlem i Kingiem bym nie liczył bo Infernus prędzej zostanie katolikiem niż wyda coś z ich udziałem a jak wiadomo ma prawa do marki to i pewnie do muzyki a szkoda bo akurat te trzy płyty uważam za najlepsze w ich dyskografii. 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mało ale na bogato. Wymarzone pierwsze pressy Metaliki. Opinie o ich najlepszych czterech piewrszych płytach zawsze były takie że są kiepsko zrealizowane, pierwsze pressy grają jak złoto i absolutnie są warte każdego euro na nie wydanego.

 

Elektra wydanie amerykańskie.

J3Tczw3.jpg

 

W przypadku tej płyty marzył mi się amerykański Megaforce  ale niestety nie stać mnie na płyty po 8 paczek, musiałem się zadowolić brytyjskim wydaniem MFN. Brzmienie miazga.

MfjMx5d.jpg

 

Pierwsze wydanie FNM brytyjski London. Utwór The Real Thing wypie.rdala z kapci.

E29jfOr.jpg

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

nowe.jpg

Trochę pedalskiego grania. Rocky Horror Picture Show :banderas:

"Sweet transvestite" i "Timewarp" robią dla mnie największą robotę w tym musicalu:obama:

Freddiego znalazłem wczoraj w jednym z antykwariatów winylowych :banderas: Nawet gdybym go nie słuchał to kupiłbym ten album dla samej okładki!

2 "limitowane" Marduki. Przespałem wersje winylowe tych płyt kiedy były na allegro:frog: No ale mam wersje tych koncertowych bootlegów za 1/3 ceny winyli:cebula:

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

F70676-E5-489-C-4-ECC-89-FD-9-D3-ADFA39-

Taake „Taake” z 2009. Kosztował mnie małą fortunę, przez co muszę odpuścić zakup nowego box setu Mayhem. Jest to jedyna winylowa wersja tego albumu i osiąga coraz bardziej nienormalne ceny. Obecnie jestem na etapie kompletowania wszystkich EPek i singli Hoesta. Niebiosa płaczą nad Bergen (i nad moim kontem), (pipi)a!

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

unnamed.jpg

Już dawno stwierdziłem, że muzyka>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>gry więc skupiam się teraz na kolekcjonowaniu tego medium.

 

Death - Leprosy 30th Anniversary 2LP. Jedna z moich ulubionych płyt Śmierci. "Pull the plug"!!!!

High on Fire - Electric Messiah. Piękna płyta. Tzn nigdy nie byłem fanem tej muzyki, jednakże ten album robi mi.

Behemoth - ILYAYD 2LP gatefold ze sklepu Behemoth. IMO lepsza, bardziej praktyczna wersja od mediabooka, którego planuję w przyszłości sprzedać.

Vreid - Lifehunger. Melodyjny BM. Nie wszystko się tam moim zdaniem układa tak jak powinno, brak jakiegoś tematu przewodniego. 7/10

Marduk - Coram Satanae 7"SP. SIngiel dodawany do specjalnej edycji LP Serpent Sermon. Najśmieszniejsze jest to, że jest to chyba najlepsza piosenka, która nie znalazła się na albumie i można ja nabyć jedynie w tej wersji lub na CD digibook.

2 x Taake 10" splity - discogs się kłania. Akurat jeden sklep w UK miał to na stanie. Stan b. dobry. Wyszło mi tyle co za 2 LP (swoje lata te 10"ki mają...)

GNipahalan - nie powtórzę tytułu. Demka wypuiszczone w 2016 roku teraz po raz pierwszy na winylu. Jak ktoś lubi piwniczne granie to tu odnajdzie mirrę, kadzidło i złoto.

Cultes des Ghoules 7"EP. Repress z Garazela. Widzę, że co bardziej przedsiębiorczy krajanie wystawiają te epki 30 ojro za sztukę na discogs:yao:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie też trochę nowości

Na początek płyta z której jestem szczególnie dumny. Rozpieszczony jakością brzmienia pierwszego pressa Vulgar postanowiłem opierd.olić remaster i kupić pierwszy press amerykański i udało mi się go trafić w stanie fabrycznie nowym. Fajnie jest odpakować płytę która przeleżała u kogoś na półce 24 lata. Dla mnie jest to też najlepszy album Pantery, gra bez porównania lepiej od remastera.

6EJ6cbD.jpg

Squad który bardzo szanuję i lubię, pierwszy press wydanie US.

wrPgLXX.jpg

Kolejny kapitalny album bardzo "płodnego :)" duet kompozytorskiego Gaahla i Kinga. Jeżeli ktoś nie zna polecam, kawał mocnego grania.

NdPdUzk.jpg

Ostatnie wznowienie nieśmiertelnego klasyka label Osmose.

Csn47ha.jpg

Objaw geniuszu Led Zeppelin w najlepszej jakości.

XDBzH4F.jpg

Japońskie wydanie kapitalnej płyty DS, jakość realizacji jest wręcz obłędna ale to standard przy tym zespole.

bVt0c2j.jpg

Trochę rozrywkowej muzyki w pierwszych pressach.

y5vPiBv.jpg

Świetne albumy troszkę mniej znanego u nas króla soulu.

uHczvW8.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...