Skocz do zawartości

ping

Pochwal się...

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, dziś spłukałem się wydawnictwami z Terretvr Possession i przez najbliższe dwa miesiące mam zamiar zaciskać pasa i nic nie kupować:yao: Musi mi wystarczyć wersja z Biedry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

11 minut temu, ornit napisał:

mam zamiar zaciskać pasa i nic nie kupow

Co miesiąc mam taki zamiar :yao:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absolem, plus za zróżnicowanie muzy. Pamiętam, że plusa wczoraj dałem, ale posta już nie napisałem, bo byłem nieco zjarany i się wstydziłem pisać:)

Ech, jak se pomyślę, że przez x czasu słuchałem tylko metalu i nic więcej... tyle muzy mi przepadło.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ADA29_DC1-4957-4_DAB-_B389-42_A2_A6_CE04

Szataaaan:yao: Najnowsze wydawnictwa Terratur Possession. Siedziałem przez godzinę przy telefonie w pracy a koleżankę poprosiłem o wyrozumiałość. Oprócz 7” wszystko to kolorowe winyle, za które musiałem dopłacić . Na 7” już się nie załapałem. Kolory rozeszły się w przeciągu niecałej godziny i już widzę, że na discogs jakiś krajan wystawia płytę za 80€ lol. 

Co ja tutaj mam:

dlugo oczekiwany debiut Mare - Ebony Tower

Manii

EPka 12” Darvaza

7” Lamia Vox

Jedzie do mnie jeszcze Ritual Death ale to za kilka dni. Może dokupię jeszcze resztę płyt (7” i jakiś split) w lokalnym distro. Nie kupuję już reedycji. Koncentruję się tylko na nowych wydawnictwach.

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brales sobie moze z Terratur  debiut Knokkelklang?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To akurat brałem z polskiego Malignant Voices (na maila dało się to dostać nawet trochę taniej niż przez sklep). Nie wiedziałem, że to takie dobre, inaczej brałbym kolor z TP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzisiejsza dostawa 

Zaczynam od wisienki na torcie. Zawsze myślałem że ta płyta jest źle zrealizowana ale tak nie jest, trzeba mieć dobre wydanie. Pierwszy press, stan NM /Fcuk yeah

q4nwWEs.jpg

Trochę sushi, Egzorcysta gra tak że można kupę w majty zrobić, bardzo chory klimat.

6Kj4ELY.jpg

Kolejna pozycja w kolekcji Pink Floyd w jedynej słusznej wersji plus Queen dwójeczka 

vlt0Ene.jpg

Fleetwod Mac Tusk i przaśno śmieszny Laibach w wersji promo.

CJ9CtbL.jpg

Ostatnia płyta Lennego którą zamierzałem kupić, resztę odpuszczam bo to już pop. Pierwsze trzy płyty były rejestrowane typowo pod analog z wykorzystaniem sprzętu lampowego co wspaniale oddaje brzmienie na winylu, bardzo polecam.

k6NTX98.jpg

Najlepsza moim zdaniem płyta Ice Cuba z czasów kiedy muzyka Rap brzmiała tak jak powinna a nie jak reklama biegunki dla dzieci z adhd.

geIaeN1.jpg

Today was a good day.

Edytowane przez Absolem
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robi mi ten album strasznie

laMsIra.jpg?1

eKgDBCL.jpg?1

nzYM8c2.jpg?1

hVi1aKM.jpg?1

Dpnaqu2.jpg?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

image.jpg

Arcycap - The Luciferian Crown. 

image.jpg

Reedycja Ancient "Svartalvheim"

image.jpg

Reedycja Goatmoon "Finnish Steel Storm". Klasyk

image.jpg

EPka Goatmoon. Kiedy wysypałem zawartość, wyleciała broszurka ze swastyką:notbad:

marduk.jpg'

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marduk reedycja? to już chyba trzecia okładka tej płyty. Miałem dzisiaj ten Deicide w rękach ale wolę dołożyć do Twilight of the Idols. Ancient  moc, już namierzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To pierwsza okładka winyla:) Deicide jest okej dla mnie. Pierwszych dwóch płyt nie słuchałem całe lata a ostatnich ich twórczości nie znam wcale. Ich muzyka na tej płycie jest bardzo melodyjna. Jest kilka motywów, które zapadają w pamięć, niemniej połowę można spokojnie było sobie darować ;) 

Natomiast najciekawiej prezentuje się chyba staroszkolny heavy metalowy Satan. Tego szczerze polecam :)

PS Jak Twilight of The Idols to tylko wydanie z Inscript Satan od Nuclear Blast! Ja mam z Back on black - jakie (pipi)! Czekam na reedycje Soulseller Records!

Edytowane przez ornit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie Marduk okładka pierwszy press, wyadawło mi się że była czarna. Co do Gorgoroth jak gra ta wersja z BoB? i skąd to info o reedycji? 

Z ciekawych informacji Mercyful Fate wypuści reedycje klasycznych LP. Epka zamówiona reszt na pierwszych pressach wystarczy.

Edytowane przez Absolem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.09.2018 o 20:23, Absolem napisał:

Faktycznie Marduk okładka pierwszy press, wyadawło mi się że była czarna. Co do Gorgoroth jak gra ta wersja z BoB? i skąd to info o reedycji? 

Ja tylko mam taką nadzieję. Skoro wzięli się za reedycje Gorgorotha... Co prawda nie wiem czy prawa do muzyki z brakujących albumów nie mają właśnie King i Gaahl...Więc może być z tym problem...

Dziś się w(pipi)iłem. Dostałem od EMP info, że jednak nie doczekam się reedycji Mardukowego Roma, za którego zapłaciłem chyba w ubiegłym roku...No cóż...piniądz wraca na konto a ja czekam dalej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tą reedycją Roma jest dziwna sytuacja. Na stronie Sony jest info że miała wyjść w marcu tego roku a tu nic i raczej nie ma na to co liczyć chyba że Osmose ogłosi. Z Gorgoroth na trzy albumy z Gaahlem i Kingiem bym nie liczył bo Infernus prędzej zostanie katolikiem niż wyda coś z ich udziałem a jak wiadomo ma prawa do marki to i pewnie do muzyki a szkoda bo akurat te trzy płyty uważam za najlepsze w ich dyskografii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musick też kupiłem, bardzo fajny wywiad z Morganem, płyty bardzo zacne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi