Skocz do zawartości

ping

Pochwal się...

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ornit napisał:

PIERWSZY, KUHWA!

chyba się jakoś specjalnie nie reklamują z tym LP bo zupełnie zapomniałem i  wczoraj przypomniałem sobie że miało być na początku roku i już leci zakup na allegro ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam dowiedziałem się o tym wydaniu z fejsbuka KM. To chyba jedyne miejsce, w którym o tym napisali. Tak samo będzie z nowym albumem mgły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMG-0621.jpg

Kupiłem od samego Nuclear Holocausto Vengeance więc przy okazji poprosiłem o podpis. Pierwsze i jedyne (nie licząc kolorowych wariantów) wydanie z 2009 roku. Wyziew nienawiści do świata i ludzi. Można potupać nogą przy Axiom, All in Satan czy Pagan Moon:rayos:

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMG-0647.jpg

To kupiłem już jakiś czas temu ale się nie pochwaliłem, a poniżej...

1-E07610-B-CA63-49-EF-B512-278-B7916-D3-

219-F5-A5-C-EC32-4078-8969-0-D996-D5-A44

576-BF5-BA-D113-4060-A1-FF-9-B46-D890076

69516-C75-BFDF-413-E-AECD-5-EFC5-D170-C1

EB2021-AC-05-D5-4-B67-9313-DEE4-A977-A88

FD105-DAF-946-E-4-B73-A4-B4-F993497-C120

915-C2738-58-F4-4260-8849-1633-D9-BB210-

Bilecik na koncert już czeka na mailu :D

E239382-D-DD64-46-A4-AC12-23621-A18-AEE0

Najlepsze walentynki jakie miałem w życiu! Prezenty ode mnie dla mnie:rayos:

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem takiego situłejszona. 21 stycznia zamówiłem płytę z jednej norweskiej wytwórni. Zapłaciłem PayPalem. Czekam tydzień i (pipi). Status bez zmian. Wysłałem maila. Jednego, drugiego i nadal nic się nie dzieje. Odnalazłem ich na bandcampie i typ raczył mi odpowiedzieć "w przyszłym tygodniu". Okej. Czekałem kolejny tydzień. Nic... Wysłałem maila, cisza. W poniedziałek otworzyłem spór i przez PayPala wysłałem wiadomość do sprzedawcy. Do wczoraj się nie odezwał więc pociągnąłem sprawę dalej i po godzinie dostałem maila od PP o zwrocie pieniędzy. Po minucie ta (pipi)a napisała, że rzekomo wysłała mi płytę a nie mają w zwyczaju informować klientów o wysyłce produktów. Poprosił też o zwrot ka$y kiedy dostanę paczkę w swoje ręce:dynia: (pipi)a, ja nie wiem czy ci s(pipi)eni Norwegowie to się za jakiś królów świata uważają i naprawdę tak mają za(pipi)ane w swoich łbach od dobrobytu czy co:rayos:

edit: Oczywiście nie jestem polaczkiem i kiedy odbiorę paczkę wyślę gościowi pieniądze ale póki co nie wierzę mu jak psu.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadrobiłem trochę zaległości w płytach

1pW9H6K.jpg

IkFIEZI.jpg

0ZIbGcI.jpg

Mój ulubiony Genesis z Colinsem w pierwszych biciach UK

ndHRs5m.jpg

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź