Skocz do zawartości

Soul Calibur IV


Aramis

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem te wszystkie trailery z Soul Calibur4 i nie robia one na mnie zadnego wrazenia.Grafika jak na mozliwosci PS3 jest za słaba.Dla mnie po kapitalnej SoulCalibur3 tylko taka grafika mnie interesuje plus niesamowita realność ruchu.Gra to UFC 2009

http://www.gametrailers.com/player/21759.html

To jest przyszłość bijatyk.

Nie chcę się czepiać, ale ja po treści twojego posta zrozumiałem, że w sc4 na PS3 chciałbyś zobaczyć grafikę jak z sc3.

A nawet jeśli taka miałaby być, to kogo to obchodzi? Tym bardziej kogo obchodzi to, że Ciebie "tylko taka grafika interesuje"? Ja już wolałbym grać do końca życie w grę wyglądającą jak sc3, tylko ulepszoną systemowo, niż w wyglądającą ultramegauberfotorealistycznie masherską popierdółkę bez systemu.

Odnośnik do komentarza
Widzialem te wszystkie trailery z Soul Calibur4 i nie robia one na mnie zadnego wrazenia.Grafika jak na mozliwosci PS3 jest za słaba.Dla mnie po kapitalnej SoulCalibur3 tylko taka grafika mnie interesuje plus niesamowita realność ruchu.Gra to UFC 2009

http://www.gametrailers.com/player/21759.html

To jest przyszłość bijatyk.

Nie chcę się czepiać, ale ja po treści twojego posta zrozumiałem, że w sc4 na PS3 chciałbyś zobaczyć grafikę jak z sc3.

A nawet jeśli taka miałaby być, to kogo to obchodzi? Tym bardziej kogo obchodzi to, że Ciebie "tylko taka grafika interesuje"? Ja już wolałbym grać do końca życie w grę wyglądającą jak sc3, tylko ulepszoną systemowo, niż w wyglądającą ultramegauberfotorealistycznie masherską popierdółkę bez systemu.

Źle troszkę napisałem.Chodzi mi oto że po takiej SoulCalibur3(chodziła na PS2 przecież), SC4 wygląda zdecydowanie za słabo jak na możliwości konsoli PS3 to samo dotyczy się Tekkena 6.A grafika jaka mnie teraz interesuje to z tej gry UFC 2009 z linka.Ja sam do dzisiaj gram w SC3 i Tekkena 5 i wizualnie prezentuja bardzo dobry poziom i tyle,do tego trzy części Soul Calibura ograniczała technicznie PS2,teraz już nie ma co ograniczać.Zresztą ja jeszcze pamiętam czasy Soul Edge.Do dzisiaj idzie w nia pograć a muzyka do dzisiaj jest niedościgniona.

Edytowane przez thuban
Odnośnik do komentarza

Tylko przy ocenianiu grafiki warto uwzględnić taki malutki fakt, że sc3 i t5 wyszły długo po premierze ps2, kiedy większości developerów (zwłaszcza namco ;] ) udało się już poskromić tą "bestię" :) Ps3 jest stosunkowo nową konsolą, i jak narazie nikt nie potrafi wyciągnąć z niej nie tyle maxa, co nawet połowy możliwości.

Baj de łej - skąd jesteś? Jestem na głodzie sc3, pogram z każdym ;]

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza
Tylko przy ocenianiu grafiki warto uwzględnić taki malutki fakt, że sc3 i t5 wyszły długo po premierze ps2, kiedy większości developerów (zwłaszcza namco ;] ) udało się już poskromić tą "bestię" :P Ps3 jest stosunkowo nową konsolą, i jak narazie nikt nie potrafi wyciągnąć z niej nie tyle maxa, co nawet połowy możliwości.

Baj de łej - skąd jesteś? Jestem na głodzie sc3, pogram z każdym ;]

No witam sąsiada jam jest ze Starogard Gd. :) .Co do gry w SC3 to chyba nie za bardzo za słaby jestem(pogrywam dla przyjemności chociaż night terrora odblokowałem) poprostu zbyt dużo gram w FFX(jestem super fanem tej części).

Co do tematu.No może faktycznie trzeba poczekać i dać szanse programistom ale myślę że dopiero to wyjdzie przy następnych wersjach tych bijatyk.

Odnośnik do komentarza
Tylko przy ocenianiu grafiki warto uwzględnić taki malutki fakt, że sc3 i t5 wyszły długo po premierze ps2, kiedy większości developerów (zwłaszcza namco ;] ) udało się już poskromić tą "bestię" :) Ps3 jest stosunkowo nową konsolą, i jak narazie nikt nie potrafi wyciągnąć z niej nie tyle maxa, co nawet połowy możliwości.

Baj de łej - skąd jesteś? Jestem na głodzie sc3, pogram z każdym ;]

Rotfl, i ty w to wierzysz? Na duzo lepsza grafe niz Gears/UT3 na tej generacji nie ma co liczyc. Poza tym skok jakosci miedzy TTT a T5 jest niewielki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Stroje ok, ale np twarz Xian wygląda trochę męsko na screenie z A+B moim zdaniem. Strój Xian wzorowany 3P z SC1 co jest jak najbardziej plusem bo to był jej najlepszy strój w SC1, wygląda fajnie, ale zapewne standardowo będzie mega nudną postacią z gry którą satysfakcję będą czerpać chyba tylko francuzi.

Odnośnik do komentarza

Scheherezadka będzie kopią Amy? -kuwa oby nie :P

 

 

Ostatnią postacią na bank będzie jakiś kolo:D, jeszcze się okaże że adoptowany syn Rocka ;), albo powrót Ojca Seung Miny :/

 

 

Oj Namco Namco coś tracicie wenę ostatnio, brać przykład z chłopaków z Segi oni potrafią zrobic dobra grę.

Edytowane przez raVen20
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...