Skocz do zawartości

DevilDriver


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

DevilDriver - Kraków, Lochness (21.06.2010)

 

Ledwo żywy nie widząc łóżka od 6 nocy i śpiąc po kilka godzin dziennie, wracając z Sonisphere,Pattona i Tankiana dojechałem do Lochness. Kiedy dojechałem ok. 18.30 pod lochness była tylko garstka ludzi i już wtedy obawiałem się o frekfencje a poza tym dzień pózniej DevilDriver wystapił w Warszawie... Niestety moje obawy były podstawne na koncercie było może zaledwie z 200osób trochę przykro mi DevilDrivera , że taka garstka zaledwie zawitała do krakowskiego klubu:( Wątpię, że prędko do nas wrócą Zaletą małej liczby ludzi było to ,że nie było tak piekielnie gorąco i duszno jak na Soulfly, a jeśli chodzi o sam koncert to miazga!!! Koncert był po prostu za(pipi)isty tylko niestety bardzo krótki (nieco ponad 50min) ale krótki czas koncertu wynagrodziło mi to, że po koncercie mogłem pogadać z każdym czlonkiem zespołu i zrobić sobie fotkę (zresztą nie tylko ja jeden) Smutno, że zespół przyjeżdza z pierwszymi solowymi koncertami do naszego kraju i taka kicha z frekfencją Tak na marginesie wracając do koncertu Soulfly to wolę 50min koncertu w ktorym zespół daje z siebie wszystko a potem jeszcze wychodzi do fanów - czapki z głów! W przeciwieństwie do gwiazdora Maxa Cavalery...

 

A jak rozniósł malutki klub Lochness DevilDriver możecie zobaczyć na moich klipach:)

 

 

Setlista:

 

Nothing Wrong

Pray For Villains

Fighting Words

Hangmans Noose

Cloud Over California

Fate Stepped In

Not All Who Wonder Are Lost

Grinfucked

I Could Care Less

End of the Line

Meet the Wretched

Hold Back the Day

I Dreamed I Died

 

 

 

Clouds Over California -

 

Not All Who Wander Are Lost -

 

I Could Care Less -

 

Meet The Wretched -

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Devildriver-2013-album-Winter-Kills.jpg

 

Style: Groove Metal
 
Format: MP3 320Kbps
 
Size: 131 Mb
 
 
 
01 – Oath of the Abyss
02 – Ruthless
03 – Desperate Times
04 – Winter Kills
05 – The Appetite
06 – Gutted
07 – Curses And Epitaphs
08 – Carings Overkill
09 – Haunting Refrain
10 – Tripping Over Tombstones
11 – Sail
12 – Shudder (Bonustracks)
13 – Back Down To The Grave (Bonustracks)

 

 

 

http://uploaded.net/file/wf7ocjk4/www.NewAlbumReleases.net_DevilDriver%20-%20Winter%20Kills%20%282013%29.rar

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...