Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, Mq zgrabnie napisał, ze serial jest lepszy niz ma prawo być. Jak ma być zabawny to śmieszy, jak ma byc straszny to straszy, a gdy ma wciagac to wciaga. Pomysł ma kazdy odcinek jest indywidualny i jedyny w swoim rodzaju. Bardzo podobały mi sie te epy z przymrozeniem oka - o dżinie, tricksterze i w wytworni filmowej. Fabuła też niczego sobie, a aktorzy jak aktorzy. Nie jest to ambitne aktorstwo, ale kurcze Sam i Dean to naprawde swietne postacie.

 

Hela napisał wyżej wiec nie ma co chować tego w spoiler. 4 sezon zapowiada sie ciekawie, ale troche sie boje, ze za bardzo pojadą w strone religii, a wszystko wskazuje na finałową konfrontacje Bog Vs Lucyfer.

Odnośnik do komentarza

Ma ktos namiary na odcinek pilotowy? Wyszło cos takiego jak 00 Pilot i to jest podobno cos innego niż o1 Pilot: Woman in White.

 

Sezon 4 swietny. Nie sadziłem, ze scenariusz moze sie tak rozwinąć. Wszystko trzyma sie kupy, fakty sa przedstawiane w innym swietle, a nie pomijane czy przeinaczane jak w herosach czy PB.

Odnośnik do komentarza

Jedyne czego mi brakuje w ostatnim supernatural czy smallvile to za(pipi)ista muzyka wystepujaca w pierwszych odcinkach tych seriali .

zauwazcie ze np w Smallville - w pierwszym sezonie mozna bylo uslyszec 152 utworow (http://smallvillesoundtrack.svfan.com/) w ostatnim pelnym sezonie jedynie 38 ;(

to samo tyczy sie supernaturall-a ktory dostal nominacje Emmy za pilotazowy odcinek( to chyba cos znaczy?? )

ehh szkoda ze nie slychac juz utworow takich jak The Calling - Wherever You Will Go czy tez Laugh I nearly died - the Rolling Stones, tak fajnie sie dokanczalo browarka ;)

Jesli zas chodzi o fabule to jestem spokojny (jesli chodzi o supernatural chociaż smallv od drugiego odcinka tez daje rade :) )

za bledy ortograficzne/interpukcyjne oraz skladnie PRZEPRASZAM (wszak jest miedzy sobota a niedziela) ;)

KOCHAM TE SERIALE!!!!!

http://pl.youtube.com/watch?v=p5Be77GgVTc

Edytowane przez smallv86
Odnośnik do komentarza
Jedyne czego mi brakuje w ostatnim supernatural czy smallvile to za(pipi)ista muzyka wystepujaca w pierwszych odcinkach tych seriali .

zauwazcie ze np w Smallville - w pierwszym sezonie mozna bylo uslyszec 152 utworow (http://smallvillesoundtrack.svfan.com/) w ostatnim pelnym sezonie jedynie 38 ;(

to samo tyczy sie supernaturall-a ktory dostal nominacje Emmy za pilotazowy odcinek( to chyba cos znaczy?? )

ehh szkoda ze nie slychac juz utworow takich jak The Calling - Wherever You Will Go czy tez Laugh I nearly died - the Rolling Stones, tak fajnie sie dokanczalo browarka ;)

Jesli zas chodzi o fabule to jestem spokojny (jesli chodzi o supernatural chociaż smallv od drugiego odcinka tez daje rade :) )

za bledy ortograficzne/interpukcyjne oraz skladnie PRZEPRASZAM (wszak jest miedzy sobota a niedziela) ;)

KOCHAM TE SERIALE!!!!!

http://pl.youtube.com/watch?v=p5Be77GgVTc

OO widzisz, a znasz ten utworek, ktory leciał w pierwszym sezonie w odcinku Phantom Travler, jak Dean i Sam kupowali garnitury? Od dawna mi to chodzi po głowie, a piosenka bardzo znana tyle, ze nie moge skojarzyc zespolu i tytułu. Moze daremne pytanie, ale warto sprobowac.

Odnośnik do komentarza

Nowy ep dla wielbicieli starych filmow. Troche smieszny, fajny klimat, ale srednio mi sie podobał. Zero wspolnego z głowna osią fabularną przez co troche ziewałem. Ale pomysł mieli na odcinek swietny.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Odeszli od głównego wątku, co może rozczarować większość ludzi, bo jak wszyscy wiemy, ten wątek to Supernatural na najwyższym poziomie, ale ten odcinek i tak był fantastyczny. Klimatyczny, zabawny; taki Burton ze Sleepy Hollow + Mell Brooks z Young Frankenstein spotyka Supernatural. Mieszanka wybuchowa, efekt świetny.

Motyw jak

Dracula odjeżdża na skuterze

mnie rozwalił na łopatki, kudosy scenarzyście, który na to wpadł.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
oni chyba czekaja az Lilith sprowadzi szatana na ziemie i dopiero wtedy przestana ganiac duchy

Jakby szli torem fabularnym to sezon pewnie by trwał z 6 epów.

Dokładnie, zresztą można łatwo to wytłumaczyć mówiąc, że w tej chwili nie mają żadnych tropów dotyczących Lilith, a przecież nie będą siedzieć z założonymi rękami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Lechero z Prison Break'a jako aniol loool :D - taka mala dygresja jeszcze z poprzedniego odcinka.

A ten nowy? Typowy zapychacz, najslabszy odcinek w tym sezonie, choc watek z misiem w depresji (jego proba samobojstwa - masakra :DDD) swietny :). Ciekawe kiedy sie dowiemy co dokladnie sie dzialo z Deanem w piekle, podejrzewam ze Sam (a my razem z nim) bedzie mial mozliwosc zobaczenia tego wszystkiego w jakiejs wizji czy cos.

Odnośnik do komentarza

No i to jak chodzili po tym całym miescie i nie potrafili nic sensownie powiedzieć :] A miś był troche straszny.

 

Zabawniejszym odcinkiem był ten o tricksterze co kazał jakiemuś małolatowi tańczyć wolnego z UFOludkiem Oo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...