Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mam takie pytanie chociaz nie wiem czy tutaj powinienem zadac.Znacie jakis horror ktory moglby mnie nawet w tym wieku przestraszyc?Ale od razu mowie ze ze takie w stylu "duzo krwi"niegdy mnie nie przerazaly.

 

obejrzyj sobie japońskie horrorki one missed call, the shutter, the eye potrafia wystraszyć

Odnośnik do komentarza
A tak serio to ostatnio oglądałem coś takiego co się nazywało Stukostrachy:)

Początek lat 90 Klasyka ponoć :P

Fajny filmik

No Stukostrachy to jeden z moich ulubionych horrorkow, a dzis po obejrzeniu Mgly ktory to film okazal sie naprawde genialny uwazam ze da rade przeniesc wizje S.Kinga na ekran. Wlasciwe Stukostrachy i Mgla sa w bardzo podobny klimacie (ujecia, filtry, charakterystyczna obraz), obsada aktorska raczej drugiej kategorii ale dobrana idealnie. Moze w weekend wezme sie w koncu za Red Rose (tez na podstawie opowiadania S.Kinga) ale to bite 4.5 godziny wiec trzeba sie solidnie przygotowac.

Odnośnik do komentarza
Moze w weekend wezme sie w koncu za Red Rose (tez na podstawie opowiadania S.Kinga) ale to bite 4.5 godziny wiec trzeba sie solidnie przygotowac.

Polecam Red Rose ;) Nie jest to może obraz z Mgły, ale dość ciekawie zrealizowany film, który na pewno nie nudzi... Ostatnio nawet mogliśmy go podziwiać na małym ekranie...

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88
wlasnie skonczylem ogladac "Egzorcyzmy Emily Rose" klimatyczny film i na faktach autentycznych.Polecam!:)

 

po prostu faktach ;] fakty zawsze sa autentyczne.

 

mi się podobała Drabina Jakubowa.

Odnośnik do komentarza

Polecam À l'intérieur aka Inside by Alexandre Bustillo & Julien Maury. Film wrecz masakrycznie brutalny, do tego z doskonala rola Béatrice Dalle w roli psychopatki, bardzo dusznym klimatem, dziwaczna, budujaca chory klimat muzyka i swietnym finalem. Scena gore sa bardzo mocne i doskonale zrobione. Prawie z krzesla spadlem w pewnym momencie. Dla horrormaniakow mus, bo to imo jeden z najlepszych horrorow 2007r. I szczerze nie polecam osobom co bardziej wrazliwym

 

na zachete pozwole sobie zacytowac kolega Embalmera z najlepszej strony horrorowej w pl :) :

 

"À l'intérieur" to dzieło sztuki prosto z najohydniejszych czeluści piekieł, intensywny orgazm niewiarygodnego terroru, eksplozja krwi i pierwotnej brutalności"

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W sumie oglądałem tylko jeden film, który mnie nawet przeraził- Descent aka Zejscie.
Oooo tak..The Descent ogladalem pierwszy raz bardzo dobrze sfurgany i film mnie poprostu zniszczyl..klimat mnie przygniotl jeden z najlepszych horrorow jakie widzialem...to fakt :/

Fakt, horror odbiegający tematyką od rutyny straszenia... ciekawy, dreszczyk towarzyszy nam cały czas, niesamowicie zaskakuje zakończeniem :P

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

ta, jeszcze były "Żaby" i "Szczury" ;] w ktoryms z tych filmow gigantyczny kogut zadziobal goscia w kurniku. oblesne to bylo nieziemsko, przynajmniej dla kilkuletniego dziecka. od tamtej pory nie cierpie dziadostwa ;] kur znaczy sie.

Odnośnik do komentarza

niekoniecznie. wielkie kury i inne przerosniete zwierzeta wystepowaly w filmach Foods of God 1 & 2 (choc nie wykluczam, ze jakies dziobanie bylo w P.Jaj. nie ogladalem ;] )

 

jest jeszcze fajny horrorek o morderczych zajączkach. oczywiscie w (pipi) ogromnych. Night of the Lepus sie zwie

Odnośnik do komentarza
szukam jakiegos horroru ktory mozna obejrzec z dziewczyna. zebym ja sie smial a ona bala.

Nacho Cerda-Aftermath

Nie... no, najbrutalniejsze gore chłopakowi podsuwasz :lol: On zemdleje a ona dostanie zawału :( Film bardzo realistyczny, tylko dla ludzi o mocnych nerwach i niewrażliwych :spox:

Edytowane przez ^i^_AiszA_^i^
Odnośnik do komentarza

Czołem.

 

Szukam dobrych horrorów (wiem, że to very oryginalne :P ). Chodzi mi jednak tylko i wyłącznie o filmy, których "straszność" polega na umiejętnym operowaniu ciekawym klimatem, niesamowitą atmosferą, niedomówieniem fabularnym i zagadką, a nie - pospolitymi ostatnio - stertami flaków i hektolitrami krwi.

 

Coś ala stary dobry "Egzorcysta" lub "Opętanie" Żuławskiego, ale w żadnym wypadku jakieś "piłopodobne" trywialne rąbanki.

 

Proszę o pomoc; są w ogóle dziś takie filmy z tego gatunku? (najlepiej byłoby wskazac dany film i krótko go scharakteryzować).

 

Z góry thx i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem ostatnimi czasy 28 tygodni później.Kurcze fajny nawet film.Fajne akcje ze snajperami kiedy dostali rozkaz strzelania do wszystkich,fajny motyw pościgu ojca - zombie za synem.Ogółem nawet ciekawy horror:)

 

A właśnie,nie orientujecie się jaki to ma być horror(?) niebawem w kinach z polskimi aktorami?Gdzieś przewinęło mi się to migiem i nawet nie znam tytuły.Wrr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.