Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A Quite Place / Ciche Gów.no  - HORROR ROKU, chyba dla 5letnich dziewczynek z autyzmem, stek głupot i żenady. Reżyser/scenarzysta/aktor/mąż pani aktorki w jednej osobie i pani aktorka zamielini się mózgiem z odbytem bo nie mam pojęcia co za umysł mógł wysrać taką spier/dolinę. I jeszcze ten design potwora XDDD

Edytowane przez tukan
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest z koreanskimi hardsubami (moze bez juz tez sa, nie wiem), ale w przypadku tego filmu nie jest to problem.

 

Sam film doopy moze nie urywa, ale jak na horror jest bardzo poprawnie - oryginalna fabula, niezle postaci, bardzo fajnie zagrany (nawet go.wniaki daly rade). Najmocniej bym sie przyczepil do upchnietych wch.uj na sile typowo hollywoodzkich scen

 

smierci ojca i ostatniej sceny z mama i shotgunem

 

poza tym spoczko kino.

 

Odnośnik do komentarza

Hereditary / Dziedzictwo -  o kur/wa milordzie, dawno tak dobrego filmu nie widziałem. Aktorstwo i zdjęcia są wspaniałe. Najlepsze jest to że kiedy już myślisz że wiesz dokąd prowadzi ten film to dostajesz strzał na pysk i już odbija w innym kierunku. Warto zwracać uwagę na wszystko, drobne szczegóły mocno budują klimat przed finałowym clusterfuckiem. Nie ma w tym filmie jumpscare'ów! CZAICIE? Są sceny które WIECIE jak się potoczą bo są cliche... a CHU/JA bo w tym filmie będzie całkiem inne podejście. Środkowa część trochę siada i zaczyna nudzić po czym znów nabiera rozpędy aż do finału który, cóż, tu akurat trochę oklepany, ale zadowalający. Może nie jest to nowa jakość ale nic lepszego w kinie nie zobaczycie chyba w tym roku.

 

co do fabuły to

 

 


cały plot mocno kojarzy mi się z Dzieckiem Rosemary
 

 

 

 

btw po tym seansie naprawdę żal mi ludzi podniecających się taki gów/nem jak cicha spier/dolina

Edytowane przez tukan
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...