Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Hereditary / Dziedzictwo - za dużo się spodziewałem po recenzjach ekolegów. Klimat pierwszej połowy filmu to :banderas:Wszystkie ujęcia, praca kamerzysty i ta genialnie niepokojąca muzyka. Rozpływałem się z każdą chwilą. Później robi się Poltergeistowo i mało strasznie - zbyt dosadnie. Zakończenie nie porwało ale pewnie za dużo się nakręciłem. Chciałem kulminacji strachu i napięcia w endingu a to opadło w 3/4 filmu. Ja rozumiem, że końcowa scena w pełni uzasadniona kolejnymi scenami z filmu, które pozbierane na końcu tworzą logiczną kolej rzeczy no ale czułem się jakbym 1 film kręcony przez 2 reżyserów oglądał. 7/10

Edytowane przez Krystyna JJanda
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Unfriended Dark Web

 

Po pierwsze: nie oglądać trailerów, czytałem że wszystko zdradzają, na szczęście oglądałem bez nich, ale przeczytałem to  w komentarzach do recek.

Po drugie bardzo ciekawy horror, jeżeli pamiętacie Cyberbully z Maisie Williams to łapiecie konwencję. Tutaj jest to podane zdecydowanie bardziej bezpośrednio, rezultat zadziwia, film zdecydowanie należy oglądać na laptopie po ciemku, I M M E R S J A.

Po trzecie - występuje znana z get out i upgrade Betty Gabriel, która chyba celuje w same fajne filmy.

Po czwarte - warto obejrzeć, jest klimacik, nie żal seansu. Można nawet zaryzykować że jeden z ciekawszych w tym roku.

 

Odnośnik do komentarza
Dziedzictwo jeden z najlepszych horrorów jakie ostatnio widziałem. Obawiałem się, że będzie to fałszywy Mesjasz jak Ciche Miejsce, ale był sztosik :obama:
Beka, dałbym 7/10 ale to zakończenie... no śmiech na sali.
Jak bym poszedł na to do kina to bym żałował.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Sleepaway Camp (1983) - zbierałem się i wreszcie obejrzałem. Naczytałem się jaka to zaskakująca jest ostatnia scena w filmie, i faktycznie zaskoczyła chociaż też trochę rozśmieszyła bo uwidacznia się w niej niski budżet filmu, który zresztą jest widoczny przez cały seans. No ale 30 lat temu pewnie robiła wrażenie i mocno zaskakiwała. A poza tym to film niczym szczególnym się nie wyróżnia, kiepskie aktorstwo, ubogie sceny morderstw no i łatwo odgadnąć kto eliminuje obozowiczów. Dla fanów slasherów z dawnych lat pozycja do obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Krystyna JJanda napisał:

Że nikt o "Mandy" z Cagem jeszcze nie pisał. Co za psychodela. :banderas: :obama:

no kur.wa na pewno nikt

W dniu 16.09.2018 o 16:16, Dante napisał:

Mandy 8,5/10

Powiedzieć, że to dziwny film to trohę za mało. Całość jest mocno hipnotyczna i odjechana jak mało który film. Wizualnie wypada lepiej od Beyon Black Rainbow, które wgniatało w fotel.  Teraz mamy revenge story na narokotykach i Nic Cage umazany w krwi zabija (chyba) członków kultu.

 

W dniu 19.09.2018 o 07:59, Wiolku napisał:

Wczoraj obejrzałem Mandy Cosmatosa. Jezus Mariusz jakie to było wspaniałe.

 

Grindhousowa, kwasowa jazda... naprawdę bałbym się oglądać ten film na tripie. Spójrzcie tylko na twarz tej aktorki :mog: Zdjęcia, muzyka, feeling to już wizytówki włoskiego reżysera. To mój pierwszy kontakt z jego dziełem i jestem pod ogromnym wrażeniem. Nudy? Przerost formy? Proszę Was, to byłą czysta przyjemność. Coś na granicy obcowania ze sztuką miejską w zapadłem dzielnicy, gdzie w każdej chwili możesz wyrwać kosę antycznym sztyletem jeźdźców motocyklowych wypchanych po brzegi popsutym LSD. 

 

Co tutaj odnicolasocageuje Klatka :obama: Nie raz pokazywał, że filmowa złość wychodzi mu dobrze. Istne nemezis. 

W kwestii fabularnej nie było tu nic mega odkrywczego, ale obraz, dźwięk i chęć vendetty mocno trzymał mnie za pysk. Na plus zgraja fajnie zagranych postaci - nikt tu nie jest normalny. Kosmaty wskakuje u mnie na listę must watchy. Biorę się za Beyond. 

 

SOLID 8/10

 

W dniu 28.09.2018 o 20:17, milan napisał:

Mandy

 

Tak bardzo chciałem wpaść w zachwyt po zobaczeniu  trailera. A okazał się beznadziejnym g,ownem  z  typowym Cage'em, z przesadzoną ilością czerwonych światełek, zielonych również. W zasadzie początek był spoko, i naprawdę dawał nadzieję, ale wszystko było jasne po scenie w toalecie, stary Cage, stary cringe, zero stylu. 2/10

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...