Skocz do zawartości

Alternatywa - linki; komentarze


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

 

Po pierwszym 'przeklikaniu' wrażenia są takie: słucha sie tak jakby wrzucić Mogwai, Jakoba i Shore do jednego worka i podkrecić volume - kawał zaje.bistego, ostrego, rock'owego grania, ze spokojniejszymi, aczkolwiek też mocnymi dwoma kawałkami - płyta nie przypomina byle pierwszego lepszego post-rock'a, ma coś swojego, charakterystycznego - jestem happy :/

 

EDIT: po dokładniejszym przesłuchaniu, nie ma aż tak wiele powodów do spuszczania sie, ale płyta moim zdaniem bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Się wystrachałem od 3 w nocy gdy w drugim kawałku <spoiler>wskoczył ten popier'dolony wokal nagle</spoiler> xd

Miałem większe oczekiwania. To już EPka miała więcej chwytliwych momentów. Nawet "Paris Hilton Sex Tape" jakieś miałkie tutaj wyszło i wolę te stare, wyraźniejsze. "He Films The Clouds Pt.2" mnie się podoba :rolleyes:

Niemożliwe, to musi być jakiś błąd na łączach, albo zje'bane mp3, takiej muzyki nikt nie tworzy ;d
Odnośnik do komentarza
Co? Przecież 65dos mają swój styl, więc niby czemu mieliby się wzorować na kiepskim post-rocku?

 

dosy influence maja głównie od Maybeshewill i to nie jest kiepski post-rock mały fanboju GY!BE ;)

 

generalnie te mixy 65dos to zupełnie inna półka niźli ich dotychczasowy styl - dopiero "unreleasable/.." wprowadziło klimat brejkkore'a, ale jak widac to była ich zabawa ;)

i piąty mix mnie cieszy - zajefajny jest ;)

Ponadto o ile sie nie myle to siódmy kawałek "Eleven" to mix któregoś z kawałków HORSE The Band (edit- albo to forward russia... hmh )

 

generalnie albumik fajny ale czas żeby wreszcie wydali coś na wzór ich drugiego albumu co to miecie z podłogi.

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...