Skocz do zawartości

Alternatywa - linki; komentarze


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Drugi album A Place To Bury Strangers oficjalnie rozp ierdala. Wlasnie takie plyty powinno sie nagrywac po debiutach, ktore zawieraja w sobie cos co przykuwa uwage, ale jest jeszcze zbyt niedoskonale i powinno byc rozwijane na kolejnych plytach (czyt. pozdrowki dla cieciow z Wooden Shjips albo Radio Moscow chociazby). Ostatni raz dostalem tak w morde klimatem przy pierwszym Witchcrafcie. Plyta jest zaje biscie spojna (debiut byl troche "rozstrzelany"), co mogloby byc wada przy tego rodzaju muzyce, gdyby kolejne kompozycje nie mialy niczego nowego do zaoferowania (czyli ogolne znudzenie po 3 takim samym kawalku), no ale ku rwa tu im dalej tym coraz wieksza masa. Atmosfera niszczy. Wszystkie kawalki sa mocarne. Jaram sie.

 

Nawet zbytnio nie mialem czasu ani checi wglebiac sie w nowe TMK, pobieznie stwierdzam, ze "Need the Needle" to zaje bisty i roznorodny album, no ale jednak poki co mam fazke na APTBS.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

No nie wierzę, pierwszy raz chyba zgodzę się ze staruchem. Dopiero pierwsze przesłuchanie za mną, a już wszystko wskazuje na to, że ta płyta przerośnie najnowsze dzieło Mastodona.

 

Tak czy inaczej, podjarany jestem jak sam skur/wysyn.

Edytowane przez Grzegosz
Odnośnik do komentarza

Sprawdzę, czym to się tak podniecacie, aczkolwiek musicie wiedzieć, że ostatnimi czasy schodzę do prawdziwego undergroudnu słuchając hiszpańskiego radia z muzyką lat 80, więc pewnie uznam, że takie se to APTBS.

 

Będę tak hardkorowy, że wstrzymam się z opinią do czasu zapoznania się z całą dyskografią.

Odnośnik do komentarza

Ku mojemy zmartwieniu muszę się nie zgodzić z naszym forumowym kolegą - Ogórkozo. Płyta jest bardzo fajna, ludziom, którym się nie podoba proponuję powrót do muzyki, którą podnieca się większość amerykanckich nastolatków, bo APTBS może być niestety zbyt ambitne i wymagające dla maluczkich.

 

dd_124.jpg

 

\m/

 

edit:

 

Całkiem ładnie to wyszło, przyjemniej niż wyzywanie od debili.

Odnośnik do komentarza

Debiut APTBS zrobił rok temu na mnie uczciwie mocne wrażenie. Drugą płytę wrzuciłem na ślepaka, teraz jestem po dwóch przesłuchaniach. Na pewno nie zaskakuje tak jak debiut, ale o ile pierwsze przesłuchanie odebrałem jakoś miałko, tak z drugim było już lepiej. Podejrzewam, że z kolejnymi też będzie coraz lepiej i z ciężkim sercem także nie mogę się zgodzić z Ogokozo. Nie pierwszy raz zresztą :closedeyes:

 

Co mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że nikt nie zna się tak na muzyce, jak Spamowe chłopaki!

Odnośnik do komentarza

Słucham tego drugiego LP i faktycznie jest zaj.ebiste. Łamię mnie w kościach, że oni zrobią karierę na miare tych wszystkich brit-rocków i będzie 40 milionów odsłuchań na last.fm i APTBS jako kolejna gwiazda Openera. I ch.uj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...