Skocz do zawartości

Godspeed You! Black Emperor


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegosz

Pierwsza płyta Red Sparowes, debiut Russian Circles, s/t, Australasia i The Fire in Our Throats... Pelicana, Solace Jakoba, pojedyncze utwory Set Fire to Flames (Omaha, Shit-Heap-Gloria...), kilka utworów Mogwai (głównie Glasgow Mega-Snake), coś tam od God Is an Astronaut było niezłego, ale już nie pamiętam. Resztę olej, bo się przejedziesz jak ja.

Odnośnik do komentarza

OKEJ ,BEDZIE TRZEBA SPRAWDZIĆ.

 

tak sobie mysle, ze chyba ci muzycy graja najbardziej smutna i przygnebiajaca, i melancholijna, i depresyjna, i dekadencka, i ogolnie fin de si?cle muzyke na swiecie.(Idealna na te pier,dolon,e wieczory zimowe.)

 

czy sie myle? :>

kolega chyba nie slyszal

Edytowane przez zduniacz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mieliście problemu z przyzwyczajeniem się do wokalu Efrima przy pierwszym kontakcie z Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra and Tra-La-La Band with Choir? Mi to zajęło kilka ładnych przesłuchań. ;]

 

W każdym razie wolałem typowo instrumentalne wydanie Godspeed You! Black Emperor.

 

Który jeszcze z ich side projektów poza Mt. Zion jest warty sprawdzenia? Bo ponoć było ich kilka.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

Nie mieliście problemu z przyzwyczajeniem się do wokalu Efrima przy pierwszym kontakcie z Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra and Tra-La-La Band with Choir? Mi to zajęło kilka ładnych przesłuchań. ;]

 

Mieliśmy.

 

 

Na dole masz inne projekty.

 

http://brainwashed.c...peed/music.html

 

 

Mnie przypadł do gustu Set Fire to Flames.

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Mam nadzieję, że nie zostanę zjechany za zgodzenie się z kovalem.

 

Sings Reign Rebuilder to dobry album, który posiada jeden numer klasy GY!BE. To drugie, dwupłytowe wydawnictwo nie robi wrażenia, ale można posłuchać. Reszta projektów to popłuczyny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...