Skocz do zawartości

Godspeed You! Black Emperor


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś znalazł namiary na tego typa z supportu, total life? chciałbym to jeszcze raz odsłuchać.

Przecież to brzmiało jak kilka silników Harleya Davidsona przepuszczone przez wzmacniacz i przester. ;]

 

 

 

no wiem, ale po jakiś 15 minutach, jak mi się słuch przyzwyczaił, to nawet odkryłem w tym jakiś sens i że tam coś z muzyki jest ;] nadało by się do jakiegoś horroru albo gry.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, na fali fascynacji koncertem zrobiłem to co mi dawno chodziło po głowie, czyli wykombinowałem jak zagrać Moye na akustyku :). 3 dni mi zajęło i taki jest efekt końcowy (nagrywany chu.jowym mikrofonem, ale jest): http://w554.wrzuta.pl/audio/awBXjiZNre3/gy_be-_moya_acoustic_cover

 

Z innych, lepszych akustycznych wykonań GY!BE polecam:

no i ten geniusz, najlepszy akustyczny cover jaki słyszałem w życiu: BBF3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, na fali fascynacji koncertem zrobiłem to co mi dawno chodziło po głowie, czyli wykombinowałem jak zagrać Moye na akustyku :). 3 dni mi zajęło i taki jest efekt końcowy (nagrywany chu.jowym mikrofonem, ale jest): http://w554.wrzuta.pl/audio/awBXjiZNre3/gy_be-_moya_acoustic_cover

 

Z innych, lepszych akustycznych wykonań GY!BE polecam:

no i ten geniusz, najlepszy akustyczny cover jaki słyszałem w życiu: BBF3

 

 

z tego co pamiętam, to już kiedyś wrzucałeś chyba jakiś kawałek w swoim wykonaniu, co? Zaraz odsłucham

Odnośnik do komentarza
z tego co pamiętam, to już kiedyś wrzucałeś chyba jakiś kawałek w swoim wykonaniu, co?

Fakt, coś już kiedyś wrzucałem. East Hastings to było, podpatrzyłem jak to grać u tego gościa co go poleciłem w poprzednim poście. Gratuluję pamięci. ;]

 

Ogólnie jakby ktoś chciał taby do Moi albo East Hastings na akustyka to mogę spisać, ale polecam wykombinowanie tego na słuch. Większa frajda jest. ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...