Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

 

 

Na jakich konkretnie laptopach gracie?

 

Ja gram na Y500 w najmocniejszej wersji czyli SSD, 16GB RAMu, i7 i dwie karty 750M SLI. Jednak pasuje mi już zmienić, jeśli gra wspiera SLI to gra się dobrze chociaż widać już ,że laptop ma ponad 4 lata. w Dark Souls 3 się mocno poci. Dlatego pasuje mi się przesiąść. No i stanowczo odradzam SLI. Lepiej jedna mocna karta niż dwie średnie. Nie wszystkie gry to wspierają, a na premierę mało która. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

 

 

Na jakich konkretnie laptopach gracie?

Ja gram na ASUS ROG G751JT. Specyfikacja techniczna: Intel Core i7 2,6 GHZ, 16 GB Ram, Nvidia GeForce GTX970M 3GB RAM, 240 GB SSD / 1 TB HDD, Windows 8.1. To jest trochę bardziej rozbudowana wersja niż ta, która była w sprzedaży, bo ja kupowałem w Komputroniku i dołożyłem sobie dodatkowo 8 GB RAM i większy dysk SSD. Matryca matowa, więc spokojnie można grać w słoneczne dni ;) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Starh napisał:

Problemem topowych gamingowych laptopów jest chłodzenie i często słaba matryca :/

Chłodzenie mi nie przeszkadza, jest w normie. Matryca to fakt, w moim była już średnia w dniu zakupu. Natomiast tragiczny jest wygląd dla mnie. Te czerwone wstawki albo podświetlenie zalatuje dziecinadą. 

8 godzin temu, lukas_k96 napisał:

Ja gram na ASUS ROG G751JT. Specyfikacja techniczna: Intel Core i7 2,6 GHZ, 16 GB Ram, Nvidia GeForce GTX970M 3GB RAM, 240 GB SSD / 1 TB HDD, Windows 8.1. To jest trochę bardziej rozbudowana wersja niż ta, która była w sprzedaży, bo ja kupowałem w Komputroniku i dołożyłem sobie dodatkowo 8 GB RAM i większy dysk SSD. Matryca matowa, więc spokojnie można grać w słoneczne dni ;) 

Dlaczego za darmo nie aktualizowałeś do 10? Jest o niebo lepsza. 

Odnośnik do komentarza

Brat potrzebuje laptopa - zastosowanie to sprawdzanie poczty, rejestracja produktów firmowych, wiadomości, jakiś Youtube itp. Żadnego grania czy odtwarzania 4K.

 

Pytanie czy te najtańsze laptopy z jakimiś śmiesznymi celeronami N/pentumami N są coś warte czy brać najtańszy z i3-6006U i zwykłym HDD w okolicach 1600zł? 

 

Drugą opcją jest sklep w Szczecinie sprzedający poleasingowe laptopy z 3-letnią gwarancją ale z tego co widzę to ceny szału nie robią i nie wiem czy dla 400zł warto brać używanego lapka.

http://www.sck.pl/search/Notebooki/?category=14,2&attr=988

 

Osobiście polecałem mu złożyć coś na G4560 w iTX (i podpiąć do telewizora) za około 1200zł jednak laptop to laptop.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Tak - musi mieć system bo będzie to laptop firmowy. Chyba, że istnieje legalny sposób przeniesienia licencji ze starego laptopa?

 

Ogólnie mnie zainteresował ten:

https://www.x-kom.pl/p/356781-notebook-laptop-156-lenovo-v310-15-i3-7100u-4gb-1000-dvd-rw-win10-fhd.html

 

Aha i w razie czego nie musi mieć SSD - niedawno reanimowałem mu starego laptopa i wstawiłem CX300 128GB więc kwestia tylko możliwości montażu drugiego dysku i skopiowania systemu na ten SSD.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Witam,
Potrzebuje pilnie kupić jak najlepszego laptopa w cenie do 3500 złotych.

Laptop będzie do wszystkiego czyli praca na dużej ilości kart, Office, multimedia.

Co do gier to mam Ps4 Pro ale fajnie by było gdyby sprzęt miał dobre bebechy.

Ogólnie celuje w min 8GB RAM.

Zależy mi jak najlepszej matrycy, szybkości działania, niezawodności...

Pomożecie mi w wyborze, podsuwając propozycje? Przyznam, że wypadłem z obiegu jeśli chodzi o sprzęt tego typu.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Potrzbuje laptopa do domu, net, Excel i w sumie tyle.

Zalezy mi na 8gb i ssd i win10 w zestawie. Jakie marki nie brać pod uwage? Cena z 2500 myślę.

https://www.x-kom.pl/p/358618-notebook-laptop-156-asus-r541ua-dm1287t-8-i3-7100u-8gb-256ssd-dvd-win10-fhd.html

a moze dell? Acer?

Odnośnik do komentarza

Szukam laptopa dla kogoś. Ma służyć głównie do pracy biurowej, nauki programowania (backend, głównie bazy danych) i jak pójdą jakieś indie gierki albo starocie to nie zaszkodzi ale niekoniecznie.

 

Z takich raczej musowych ficzerów widziałbym full HD, 15-14 cali, 8gb ram, dobrze, żeby było ssd. Cena 3300-3500 max. 

 

Inspirony maja dobre opinie? Będzie coś lepszego w tym zakresie? 

http://allegro.pl/dell-inspiron-5570-i5-8250u-8gb-256ssd-r530-win10-i7157776288.html#imglayer

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...