Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

psx18

Jaki laptop ?

Rekomendowane odpowiedzi

Coffee Lake-H - szukaj z tymi procesorami, jeszcze jest ich mało ale w ciągu najbliższego miesiąca będzie ich już sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w przypadku gdy szukam laptopa głownie do gier z kartą 1060 to też warto dopłacić do 8750H, czy może wystarczy 7700HQ bo i tak karta będzie wąskim gardłem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 2.05.2018 o 14:57, FxJ napisał:

Pierwszy błąd - chcesz SSD kupuj z SSD M.2 NVMe

Ja bym podłączył monitor 24"-27"

1. i5-8300H / i5-8400H są wydajniejsze od i7-7700HQ, a i7-8750H , i7-8850H (częściowo odblokowany) i i9-8950HK (odblokowany) już 5 rdzeniowa.
2. Zależy od zastosowania ...

No jako, że jesteśmy na forum growym, to mówię głównie o grach:) za pozostałe rady - dzięki

W dniu 5.05.2018 o 20:38, Zeratul napisał:

Szukam laptopa do $1500. Znalazłem

https://m.newegg.com/products/N82E16834315894

Lub 

https://m.newegg.com/products/N82E16834154732

Czy może coś innego? 

Dziękuję pięknie 

Zazdroszczę cen amerykańcom :(

Edytowane przez izon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://allegro.pl/lenovo-legion-y520-i5-16gb-256ssd-1tb-gtx-1060-6gb-i7350090161.html

Drodzy forumowicze a co myślicie o tym Lenovo? ( albo z i7). Generalnie widzę, że są to chyba najtańsze komputery z GTX 1060, z wyglądu jak widziałem ostatnio w Saturnie jest bardzo przyzwoicie. Natomiast duużo słyszałem złych opinii o awaryjności tych komputerów. Jak ktoś z Was miał styczność z tą maszynką to proszę o info.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, FxJ napisał:

Lenovo Legion Y720-15IKB (80VR00JBPB) - tym się powinieneś zainteresować a nie tymi najtańszymi tandetnymi Y520. Dopiero Y720 ma porządną konstrukcję i grafikę nie MaxQ.

Dzięki obczaję i w sumie różnica w cenie niewielka..

w podobnej cenie znalazłem też takiego omena: http://allegro.pl/hp-omen-17-i7-7700hq-8gb-gtx1060-ssd-hdd-gaming-i7392236304.html

Podobno mają duużo lepsze ekrany niż te z niższymi gtx-ami.

Edytowane przez izon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

RODZAJ GWARANCJI

sprzedającego

OKRES GWARANCJI

12 miesięcy

Nowy to on nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTX 1050 2 GB - śmiech na sali.

Cytat

Co powiecie na takiego ACERA

Tani budżetowy laptop reklamowany jako dla graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A promocja Acera na Cashback obowiązuje też w UK? Bo bez promocji jakiejś to się słabo opłaca.

Procesory Coffee Lake-H i5-8300H / i5-8400H są wydajniejsze od i7-7700HQ. Ja bym szukał już z nowymi z 2018 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dla mlodej "do nauki". Co w takim razie polecasz do £750?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Acer Aspire 7 + jakiś dobry dysk SSD M.2 PCIe NVMe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja lubie SSD M.2 NVMe HWDP, ale chyba nie wiem, czy mnie stac. Mozesz jakiegos linka wrzucic?

Edytowane przez Maus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc. Pewnie gdybym rozumiał język R2D2, to bym skorzystał. W tym wypadku jednak zostanę przy opcji za £800.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.purepc.pl/felietony/dlaczego_dyski_ssd_z_m2_pcie_30_x4_i_nvme_to_przyszlosc

Tutaj po polsku, titu titu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś mocny laptop który nie wygląda jak dla dzieci? tak do 5500 zł. 

Znalazłem Dell Vostro 7570, jest jeszcze jakaś alternatywa? 

Zależy mi na w miarę dobrej matrycy (wiem ,że tak naprawdę nie ma wielu producentów tych matryc). GF 1060, procek raczej obojętny bo do tej grafiki i5 będzie wystarczająca chyba. Może być lapek 17 cali (nawet bym taki wolał). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Znalazłem Dell Vostro 7570, jest jeszcze jakaś alternatywa? 

Poczekaj chwilę zaraz wychodzi jego następca na 2018 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz czyli kiedy bo nie mogę znaleźć informacji na necie? Jak do miesiąca dwóch to bym się pewnie skusił. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam jakiegoś ultrabooka w przedziale 2-3 tys, do netflixa, forumka, żeby podpiąć dac na usb i posłuchać spotify, czasem odpalić sobie jakieś stare gierki typu Thief Gold, Doom, Baldur's Gate. Żeby nie spierdział mi się po 2 latach normalnego używania.

Co myślicie o HP Envy? 

http://allegro.pl/hp-envy-15-x360-ryzen-5-12gb-ssd-radeon-fhd-t-w10-i7289913464.html?fromVariant=7289906987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

HP Renew. 

On już jest po serwisowy ze zwrotu, przywieziony do Polski z jakiegoś kraju Europy zachodniej.

Cytat

Szukam jakiegoś ultrabooka w przedziale 2-3 tys

Ultrabooki to od ~ 3500zł w górę (mówimy o nowych, oraz wielkość matrycy od 13,3" do 14,x".

Cytat

Żeby nie spierdział mi się po 2 latach normalnego używania.

Dell Vostro 5370 i5-8250U/8GB/256/10Pro FHD - 3399zł, biznesowy model z 3 letnia gwarancja i opcją rozszerzenia do 4 lat.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4GB ramu 7 genereacja intela i HDD - no nie wiem co tak słabo.

Jeśli nie jesteś zrażony do Lenovo to może ideapad 320 z i5 8250 8gb ram i dyskiem ssd.

Takiego golasa dostaniesz za około 2200zł, tylko musisz do tego dokupić system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi