Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Rudiok napisał:

@izon @Kyo przy zakupie HP warto pamiętać o dalej funkcjonującym zwrocie kasy w formie vouchera w zamian za kod produktu po gwarancji - https://www.nieidealny.pl/forum/topic/1885-voucher-hp-promocyjny-dla-wymieniających-laptopa-hp-na-nowy-cashback/

 

Hej, ale to znaczy, że muszę dostać serial od kogoś kto już kupił HP?

Odnośnik do komentarza

Izon no masz tam przecież wszystko czarne na białym napisane. Musisz znaleźć lapka który jest po gwarancji, podać jego S/N na infolinii przy zgłoszeniu.

 

Co trzeba przygotować

Numer seryjny laptopa HP - naklejka znamionowa na spodzie laptopa.
Dla nieporadnych - kogo spytać: znajomi, rodzina, koledzy, sąsiedzi, sprzedający na OLX i allegro, w komisach itd ... 

Serie objęte tą promocją:Stream, Spectre, Pavilion, Omen, Envy, Chromebook, x360.
Modele z serii ProBook, EliteBook i inne biznesowe nie są objęte.
Laptop musi być już po zakończonym okresie gwarancyjnym.
Można zapytać kogoś z rodziny lub znajomych o udostępnienie nr. seryjnego.
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2018 o 19:46, izon napisał:

https://allegro.pl/hp-omen-15-i5-8300h-gtx-1050ti-4gb-256ssd-1tb-rgb-i7638538882.html

 

Kochani a tutaj jest coś podejrzanego?:) Bo z opisu wynika, że normalna "nówka sztuka", a w tej specyfikacji cena mi się bardzo podoba..

 

P.S. Chodzi o ten model bo chwilowo wykupili:

HP OMEN 15 i5-8300H GTX 1050Ti-4GB 256SSD+1TB RG

 

Napisałem do sklepu i jest to w 100% nówka, uważam, że jak za taką specyfikację cena (3800 zł) bdb. Podobno te nowe Omeny dużo lepiej sobie radzą z chłodzeniem i głośnością pracy.


1) podany product number to faktycznie dystrybucja PL co praktycznie wyklucza RENEW (program od producenta)
2) Czy zdjęcia na aukcji są tego egzemplarza? Możliwe że tak, a jeśli to prawda masz minimum macany egzemplarz;
3) Sprzedawca oferuje także używki i powystawowe - jak jest z Twoim biorąc pod uwagę punkt 2?
4) Klasycznie, cena wg, Ciebie atrakcyjna wiec poproś o serial number egzemplarza który miałby do Ciebie trafić i sprawdź w HP.

Odnośnik do komentarza

 

17 godzin temu, Kyo napisał:

Izon no masz tam przecież wszystko czarne na białym napisane. Musisz znaleźć lapka który jest po gwarancji, podać jego S/N na infolinii przy zgłoszeniu.

 

Co trzeba przygotować

Numer seryjny laptopa HP - naklejka znamionowa na spodzie laptopa.
Dla nieporadnych - kogo spytać: znajomi, rodzina, koledzy, sąsiedzi, sprzedający na OLX i allegro, w komisach itd ... 

Serie objęte tą promocją:Stream, Spectre, Pavilion, Omen, Envy, Chromebook, x360.
Modele z serii ProBook, EliteBook i inne biznesowe nie są objęte.
Laptop musi być już po zakończonym okresie gwarancyjnym.
Można zapytać kogoś z rodziny lub znajomych o udostępnienie nr. seryjnego.
 

No to ja od razu zgłaszam się do miłych forumowiczów, jak ktoś ma seriala i byłby łaskaw udostępnić  to poproszę o kontakt na priv:)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, pawelgr5 napisał:

Czy da się dziś wydac na lapka max 3500zł żeby grać w FHD i 60 klatkach w wiekszosc gierek

Ale jakich konkretnie? Jak bardziej wymagające to na średnich, ale zależy jakie masz opcje wł / wył. (ambient occlusion, jakość cieni itp).


HP OMEN 15 i5-8300H/8GB/1TB/GTX1050 Ti (15-dc0008nw / 4UF45EA) - jak byś sobie załatwił voucher a ze zwrotu dokupił dysk SSD M.2 np. XPG SX8200.

 

https://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Ti-Notebook.178713.0.html

Przewijaj do tabelki z "testy gier".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Czy da się dziś wydac na lapka max 3500zł żeby grać w FHD i 60 klatkach w wiekszosc gierek (powiedzmy na ustawieniach wysokich)?

 

Nie.

Na ten moment, zeby wyciagnac FHD/+60 klatek na ustawieniach ultra/ high w nowych gierkach potrzebujesz min. 1060 6GB i dobre CPU. Ceny takich laptopow zaczynaja sie chyba od 5000zl jak sie nie myle. Osobiscie uzywam HP Omen do pracy/grania i jestem z tego laptopa zadowolony. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, bld napisał:


1) podany product number to faktycznie dystrybucja PL co praktycznie wyklucza RENEW (program od producenta)
2) Czy zdjęcia na aukcji są tego egzemplarza? Możliwe że tak, a jeśli to prawda masz minimum macany egzemplarz;
3) Sprzedawca oferuje także używki i powystawowe - jak jest z Twoim biorąc pod uwagę punkt 2?
4) Klasycznie, cena wg, Ciebie atrakcyjna wiec poproś o serial number egzemplarza który miałby do Ciebie trafić i sprawdź w HP.

Pisałem do gościa, twierdzi, że 100% nówka, czy klasycznie to nie wiem, raczej nie znalazłem w podobnej cenie lapka z nową I5 oraz 1050Ti, w dodatku, który byłby w cienkiej obudowie:)

Odnośnik do komentarza

Co do Laptopa :

 

 

HP OMEN 15 i5-8300H/8GB/1TB/GTX1050 Ti (15-dc0008nw ) na początku miesiąca zakupiłem taki sam sprzęt i jestem strasznie zadowolony. Większość ofert na OLX/ Allegro to sprzęty pochodzące z oferty operatorów telefonicznych ( w moim przypadku Plus). Jestem pod ogromny wrażeniem szybkości uruchamiania się systemu z dysku SSD( ok 3s)  i płynności działania w grach. Polecam każdemu. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Radnyns napisał:

Co do Laptopa :

 

 

HP OMEN 15 i5-8300H/8GB/1TB/GTX1050 Ti (15-dc0008nw ) na początku miesiąca zakupiłem taki sam sprzęt i jestem strasznie zadowolony. Większość ofert na OLX/ Allegro to sprzęty pochodzące z oferty operatorów telefonicznych ( w moim przypadku Plus). Jestem pod ogromny wrażeniem szybkości uruchamiania się systemu z dysku SSD( ok 3s)  i płynności działania w grach. Polecam każdemu. 

Potwierdziłeś w zasadzie większość opinii jakie ostatnio pojawiają się w necie na temat tego sprzętu. No cóż w końcu decyzja podjęta:)

Odnośnik do komentarza

Polecam HP, którego mam w podpisie co prawda nie gram w nowe gierki na Laptopie raczej pogrywam w klasyki RPG, RTS  itp. ale np StarCraft 2 chodzi dosłownie ze wszystkim na FULL w 1920x1080 stałe 60 FPS, więc podejrzewam że z nowymi grami również niezle sobie by poradził.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2018 o 18:50, Radnyns napisał:

Co do Laptopa :

 

 

HP OMEN 15 i5-8300H/8GB/1TB/GTX1050 Ti (15-dc0008nw ) na początku miesiąca zakupiłem taki sam sprzęt i jestem strasznie zadowolony. Większość ofert na OLX/ Allegro to sprzęty pochodzące z oferty operatorów telefonicznych ( w moim przypadku Plus). Jestem pod ogromny wrażeniem szybkości uruchamiania się systemu z dysku SSD( ok 3s)  i płynności działania w grach. Polecam każdemu. 

Wziąłem go! Chyba wyrwałem w naprawdę dobrej cenie bo za 3400 zł, jutro dostawa i dam znać jak wrażenia:)

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, izon napisał:

Wziąłem go! Chyba wyrwałem w naprawdę dobrej cenie bo za 3400 zł, jutro dostawa i dam znać jak wrażenia:)

 

10 godzin temu, Radnyns napisał:

Mnie kosztował tylko 50zł więcej ale i tak uważam, że to jest promocja patrząc na parametry. Ja wciąż podtrzymuję moją opinię, z tym że się już zachłysnąłem graniem na laptopie i wróciłem do konsoli. 


Ja za swój dałem 2 995 zł do tego 10 rat 0% ;)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Milo napisał:

 


Ja za swój dałem 2 995 zł do tego 10 rat 0% ;)

no tak ale jednak 20% slabsza karta graficzna i generacje starszy procek. Ale też spoko cena!

17 godzin temu, Radnyns napisał:

Mnie kosztował tylko 50zł więcej ale i tak uważam, że to jest promocja patrząc na parametry. Ja wciąż podtrzymuję moją opinię, z tym że się już zachłysnąłem graniem na laptopie i wróciłem do konsoli. 

Też tak miewam, w tym sensie, że mam mega zajawkę na powrót do grania na PC, a finalnie i tak wracam do konsoli głównie ze względu na wygodę:)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, izon napisał:

no tak ale jednak 20% slabsza karta graficzna i generacje starszy procek. Ale też spoko cena!

Też tak miewam, w tym sensie, że mam mega zajawkę na powrót do grania na PC, a finalnie i tak wracam do konsoli głównie ze względu na wygodę:)

Tak jak napisałem, aż tak nie zależało mi na wydajności ponieważ gram głównie w starsze gierki, a to co jest w tym lapku wystarcza mi do tego aż nadto do tego właśnie wydaje mi się że cena ok tym bardziej że kupiłem go już jakieś 3-4 miesiące temu. Co do grania to właśnie u mnie jest na odwrót dużo wygodniej mi się gra teraz na laptopie niż na konsoli dysk ssd robi robotę, do tego ciszej bo PS4 szumi niemiłosiernie...

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Panowie nowiutki Omen już u mnie. Jestem absolutnie zachwycony, nie przypominam sobie żeby ostatnio jakikolwiek sprzęt zrobił na mnie tak duże wrażenie. Jakość wykonania, podświetlana klawiatura RGB, detale, wentylacja, kultura pracy to wszystko jest na najwyższym możliwym poziomie. Powoli biorę się za sprawdzanie mocy w grach:) Dajcie proszę znać, czy najlepiej kupić pada do xboxa 360 i czy ewentualnie polecacie jakieś dobre, a nie za drogie słuchawki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.