Skocz do zawartości

Pomoc


Janish

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z rozmytymi teksturami i antyaliasingiem na ps4 pro w telewizorze https://www.morele.net/telewizor-samsung-ue50mu6102kxxh-1329441/

 

Podłączyłem prosiaka pod zwykly monitor full hd i krawędzie ładnie wygładzone. Mam tryb gry ustawiony. Coś da się zrobić? 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Weź jakiegoś Samsunga albo LG do 2000 zł. W tej cenie jakościowo wszystko podobne pod kątem jakości obrazu. A telewizory tych producentów mają natywne oprogramowanie, więc i dużo mniej problemów niż w przypadku telewizorów z Androidem w tej cenie. Na słabszych TV to Android ma tendencję do zwiech i innych upierdliwości.

 

Dorzuć im Netflixa, pokaż jak działa Youtube i powinno być fajnie. Ja swoim rodzicom tak właśnie ustawiłem i od kilku miesięcy rodziciele prawie w ogóle nie oglądają tradycyjnej TV w NC+ bo ciągle tylko jakiś film na Netflixie czy HBO, albo głupoty na Youtube. No jak zupełnie nowe okno na świat. :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

przestał mi działać port HDMI w lapku. Sprawdzałem na różnych kablach i TV jak i próbowałem przywrócić do fabrycznych ustawień i nadal nic. Posiadam też mini port display i teraz pytanie czy jak kupie przejściówkę z HDMI na mini port display i podłączę to wszystko pod TV to pokaże mi obraz 1080p ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Panowie wczoraj podpiąłem TV do internetu i zrobiła mi się aktualizacja . Teraz przed uruchomieniem telewizora wyskakuje napis WebOS i ładowanie , trwa to z 20sekund gdzie wcześniej telewizor uruchamiał się w 2-3 sekundy. Jakaś opcja nowo dodana to powoduje?

Odnośnik do komentarza

Hej, odkąd zakupiłem jakieś 2 tyg. temu nowy TV (samsung UE43NU7472) zauważyłem dziwną przypadłość podczas grania w FIFA 19 na ps4 (slim). Mianowicie kolor zielony(murawa) i zółty(przeważnie stroje zawodników w grze) dosyć widocznie się ze sobą zlewają. Myślałem że to może wina kabla HDMI 1.4 jednak zmiana na 2.0 nic nie dała, kalibracja obrazu pomaga jednakże tylko wtedy gdy ustawię dominujący kolor czerwony w balansie bieli (w ustawieniach telewizora) a wtedy obraz wygląda co najmniej dziwnie! Inne kolory zdają się jakby okej, tylko zielony i żółty dziwnie się zlewa. Ktoś ma jakiś pomysł jak zredukować zlewający sie kolor zielony i żółty? Dziękuje za odpowiedzi.

Dla porówniania. Pierwsze zdjęcie przedstawia realny wygląd tego stroju i koloru żółtego na nim (zdj z grafiki przedmeczowej), drugie zdjecie juz z gry, wedlug mnie jest roznice chociaz zdjecie i tak nie oddaje tego tak dobrze jak to wyglada na żywo.fm7egxeaqn55.jpg

 

itjr1ss2goh1.jpg

Edytowane przez maciek300626
dodanie zdjęcia
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

TV: LG C8
Konsola: PS4 PRO
Soundbar: Sony HT CT 370 (posiada złącze ARC i tak miałem podłączone w starym TV HD)

Konsola jest podłączona bezpośrednio pod TV, a Soundbar przez digital optic do TV.

W planach właśnie mam kupno odtwarzacza 4K i być może kiedyś soundbara takiego który obsługuje 4K HDR (żeby właśnie wszystkie sprzęty podpiąć pod niego)

Odnośnik do komentarza

@mozi posiadam Netflixa, i wszystko to co oferuje smart od LG. Chodzi mi raczej o fizyczny nośnik, jako że w obecnym domu mój landlord nie zgadza się na puszczenie kabla od routera (mieszkam na 1 piętrze, router na dole). Prędkość WI-FI średnio mam 60-70 mb tyle że zasięg kiepski i jak oglądam 4K poprzez Netflixa to musi minąć trochę czasu zanim doczyta tekstury 4K i raz na jakiś czas obraz się pogarsza a potem jest ok. Dlatego chcę kupić fizyczny nośnik i pytam się czy ktoś używa/poleca. Ewentualną opcja jest też WI-FI booster, przez któregoś ekolegów wspominany 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...