Jump to content
Desser

Lody

Recommended Posts

13 minut temu, Shen napisał:

Magnum 2,99zl/sztuka przy zakupie 2 w biedrze

Smak Alomond też mają?

Nie wiem, ja tylko kokosowe uznaje. Widzialem na 100% maline, kokosowe i mietowe. Jak mieli wczesniej w ofercie to pewnie nadal są

• Downvote 2

Byłem ostatnio w biedrze i dobił mnie wybór lodów na patyku/rożków, tylko jedna lodówka i kilka rodzai do wyboru. Może w innych jest większy wybór, ale w porównaniu z polomarketem do którego chodzę jest bardzo słabo. W polo lodów jest od zatrzęsienia.

W aldim haageny po 15.99 zl.

Wahalem się miedzy moim ukochanym macadamia nut brittle a nieznanym peanut butter crunch. To drugie wzialem i ojezu, musialem duzo silnej woli miec zeby oderwać łyżkę od kubełka.

Smietana 18%, orzechy, karmel, maslo orzechowe :fsg: Ten przepyszny sku.rwysyn ma 350kcal w 100g, chyba najwieksza bomba wsrod lodow, musze to podzielic na 3 porcje co najmniej.

• Upvote 1
  • Like 1

W dniu 16.06.2019 o 09:40, _Red_ napisał:

W aldim haageny po 15.99 zl.

Wahalem się miedzy moim ukochanym macadamia nut brittle a nieznanym peanut butter crunch. To drugie wzialem i ojezu, musialem duzo silnej woli miec zeby oderwać łyżkę od kubełka.

Smietana 18%, orzechy, karmel, maslo orzechowe :fsg: Ten przepyszny sku.rwysyn ma 350kcal w 100g, chyba najwieksza bomba wsrod lodow, musze to podzielic na 3 porcje co najmniej.

Dawno nie jadłem dobrych lodów, a że ostatnio tylko widziałem weganskie Ben and Jerry's (ale chyba jeszcze dyche droższe niż normalne), wiec jak wczoraj w Lidlu zauważyłem te hageny to od razu wlecialy. I masz racje, że smak cholerne dobry. Dla mnie na równi z pralinami. Dzięki za info. 

• Like 1

w auchan jest spory wybór tych hagenów, macadamia i pralinowe na pewno widziałem, i chyba jeszcze blueberry, ceny około 17-18 zł więc standard chyba? czasem jakieś promocje mają i wtedy około 15 zł, próbowałem póki co tylko strawberry cheesecake i łojaciepier.dole, no nie bez przyczyny tak zachwalacie :reggie:

W auchanie to nawet na patyku sa takze mozna oyebac na szybko w biegu 

Ale ostatnio zakochalem sie w czekoladowych grycanach (albo w mleczna czekolada). Nie przepadam za lodami czekoladowymi ale tutaj 500ml wlatuje na jedno posiedzenie i maloooo

Posted (edited)

Nie mam pojęcia co to te hageny, ale za(pipi)iście mi smakują bakaliowe grycana i tylko je właściwie kupuje, te hageny lepsze? 

Edited by Wooyek

Okej, kumam. To które z tych hagenów są najlepsze i warto sprawdzić w pierwszej kolejności? Będę w oszołomie to się rozejrzę. 

Dla mnie sernik truskawkowy, a dziewczynie najbardziej smakuje oczywiście słony karmel. W sobotę w Kauflandzue promo na lody -30%, Hageny wyjdą za jakieś ~17 zł.

Wczoraj kupiłem Haageny kokos-czekolada, no pyszne, taki prawdziwy smak, bo i skład naturalny. Jedynie cena trochę zaporowa.

W dniu 11.06.2019 o 08:58, Rozi napisał:

Calippo o smaku guarany :obama: Brakuje takich lodów, tylko Frugo takie zostały :/

są wyciskane liptony,  zjadłem i  są ok.

Też jadłem, mam do nich lepszy dostęp heheheheh

Ale absolutnym hitem dla mnie obecnie są Magnumy wiśniowe, lód idealny.

Jest to pytanie pułapka i nie odpowiem na nie.

Najlepsze lody dla koneserów prosto z Katowic. Firma Italiana.

Przeciętny zjadacz oleje, bo wyglądają... tanio (choć nie są, około 14 zł za 550ml tego klocka), ale zdecydowanie warto. Jak to w przypadku dobrego lodzika, bez tony emulgatorów trzeba dać im chwilę odtajać. Nieprzesłodzone, kawa smakuje jak kawa, a warstwa z bakaliami to poezja

41d25acdeaf3dfbb08a34242a3c666920240a503

Jadłem jeszcze te:

fbd9c36e15de501c9a4b2339aba254e05a92a889

Ta sama doza za(pipi)istości.

Opis: "Deser z lodów jogurtowych tradycyjnych z dodatkiem truskawek w śmietanie, bezy i polewy truskawkowej" 

Wszystkie magnumy, grycany i budki suflera mogą się schować.

Cassate "kraftowe" jadłem w Poznaniuw cukierni Jagodka, ale srednio weszly. Troche jak typowy szron z marketu. 

Obczailbym te, gdzie to kupie? Sklepy, czy jakas kawiarnia w Kato?

Mają chyba kawiarnię w Kato, ale ja kupuję w sklepiku osiedlowym w Krakowie. Raz widziałem nawet w... Żabce na Wrocławskiej. 

• Upvote 1