Skocz do zawartości

Bully Scholarship Edition X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jest warta DLA CIEBIE

zresztą nie masz w planach kupna to po co poruszasz tę kwestię?

I niech to nawet będzie sentyment. Wiem, wbijać w sentymenty, ale w tej kwestii uległem i nic na to nie poradzę.

Fakt, że liczę na patcha który to naprawi błędy, ale nie zmienia to mojego nastawienia do gry.

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza
Fakt, że liczę na patcha który to naprawi błędy, ale nie zmienia to mojego nastawienia do gry.

troche za bardzo wybiegasz w przod. nie odpaliles jeszcze gry, a juz wiesz, ze potrzebujesz patcha?

ja wiem, ze ludzie pisze, ze sie im gra wiesza, ale sa tacy (w tym ja), ktrzy po kilku godzinach nie zaliczyli ani jednego zwolnienia animacji czy zwiechy.

 

Można nie zaliczyć którejś lekcji i iść do przodu?

a tez mnie to wlasnie zastanawialo. moze na koniec bedzie egzamin poprawkowy?

do tej pory jak nie zaliczalem jakiejs lekcji to save wgrywalem. wystarczy zapisac stan przed lekcja u dyrka w gabinecie.

ale dziwi mnie fakt, ze mam 8 lekcji zaliczonych, a nie wpadl mi achieve - Teacher's Pet: Complete 6 classes. czyzby to tez bylo w grze zabugowane? czytal ktos cos o tym moze gdzies? nie to, zebym polowal na osiagniecia, ale lubie jak wpadaja skoro wykonalem jego zalozenia :]

 

a przy okazji ostatnio mialem smieszne zdarzenie.

po jakims zadaniu postanowilem zapisac stan u dyrka. jak wpadlem do gabinetu to wlasnie wskazowka przeskakiwala na 7pm. a ze w szkole nie mozna przebywac po tej godzinie, to ksiazka do save'owania zniknela a asystentka sie na mnie rzucila. ale mialem beke :D

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
mi to bez problemu powpadalo za 3,6 i 9 klas. ale mam problem z lekcja geografi 2... nie wiem gdzie leza jakie stany w usa ;] np kansas

no niestety. z niektorymi lekcjami od tak sobie nie poradzimy i trzeba sie wspomoc.

otworz sobie jakas mapke USA i dasz rade.

 

a kiedy powinien mi wpasc za 6?

ktores lekcje mam na poziomie 3 wiec spokojnie mam powyzej 6-ciu, a wszystkie zaliczone.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Jest w sumie 25 gnomów rozsianych po całej mapie. Są wymagane do przejścia gry na 100%. Trzeba tylko odnaleźć i rozwalić.

Jeden jest na terenie szkoły więc możecie zobaczyć jak wyglądają. 20 z nich jest w mieście po lewej od szkoły, głównie na podwórkach.

Zresztą za wykonanie zadań dostajemy fanty które są w naszym pokoju.

 

Np. za wygranie 5 wyścigów gokartem dostajemy kierownicę i wisi ona na ścianie, tak samo rama od roweru za zrobienie wszystkich lekcji w warsztacie, zdjęcia panienek które poderwiemy wiszą nad łóżkiem itd. W sumie 36 fantów. Fajna sprawa jak na początku gry mamy prawie pusty pokój, a pod koniec cały jest zastawiony różnymi trofeami, plakatami itd.

 

Odnośnik do komentarza

Ja grałem wczoraj ok. 1,5 h i jedną zwieche załapałem, takto było ok. Klimat naprawde wciąga niczym w szkole, ktoś nie ma szacunku do Ciebie, to trzeba mu na(pipi) :( bardzo mi się podoba podkradanie do szafek w czasie lekcji, i szybkie kręcenie analogami byle tylko prefekt nie zauważył, a jak zauważ no to cóż, zwiewać :D. Również podoba mi sie AI prefektów, jak ty kogoś bijesz to on Ciebie zaczyna gonić, ale jak ktoś Ciebie, to już tego nieszczęśnika który Ciebie bije :(. Ogólnie gra jest ekstra!

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

no tak. nie ma nic za darmo. nie wiesza mi sie gra to krzacza sie achievement'y

dzis jak odpalilem gre to na dzien dobry, zaraz po zaladowaniu gry wpadl mi achieve BOY GENIUS: Complete 9 Classes. szkoda tylko, ze ten za 6 sie nie odkryl, choc mam zaliczone kilkanascie.

 

lunapark to by mogl byc osobna gra. strzelanie do celu, wyscigi gokartow, stawianie na walki karlow itd. roznych konkurencji jest tyle, ze nie wiem czy mi kasy wystarczy na zabawe :D

gra sie rozkreca i wciaga coraz bardziej. zaczynam chodzic na wagary zeby pozwiedzac miasto.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Nareszcie!!! Bo już miałem dość tych cholernych zwiech, co prawda nie występowały, aż tak często, ale za to w kluczowych momentach wieszało się, np. biegłem już do save, a tu nagle d**a :(. Coś wiadomo o której godzinie ma być patch dostępny?

 

EDIT: Łatka już wylądowała, dziś już nie będę grał, ale ktoś może potwierdzić, że naprawia ona zwiechy i dropy animacji?

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pykałem praktycznie cały dzień, zero zwiech, chodź nie grałem przed patchem, no ale to chyba dobrze, skoro nic się nie wiesza. Ale ja nie o tym kurde gra mnie wessała, jeszcze lepiej niż za czasów Ps2. Porąbana sprawa z achivami jakoś dziwnie się odblokowywują, co do samej gry miód, denerwują tylko bugi. Co do dodatkowych lekcji, względem Plejki, muzyka ssie, ale biologia i geografia, naprawdę się udała. Krojenie żaby, szczura, zawsze chciałem to zrobić hehe. A co do geografii, narazie zaliczyłem I lekcje, ale przeżyłem mały szok, kiedy zobaczyłem flage Polski do dopasowania, hehe. No i matma też ujdzie. Ogólnie kawał dobre gry, dużo rzeczy do zrobienia, dużo możliwości, no i mega fun.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...