Skocz do zawartości

psytrance


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja dopiero dzisiaj zauważyłem, że Juno Reactor już rok temu wydali nowy album:

 

Juno-Reactor.jpg

 

No i co będę niepotrzebnie pisał, niszczy!

Normalnie powrót do klimatów Bible Of dreams czy Shango, tylko jeszcze bardziej nastawione na orientalne klimaty.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wGJ5ahhm_Vw

 

Odpalam Mazdunię i jadę się rozpyerdolić.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Bylem wczoraj na dwugodzinnym secie Infected Mushrooms i nie umiem jeszcze dojsc do siebie. Na zywo nawet kawalki z tych imo slabszych ostatnich plyt daja rade.

Nie wiem czy w PLu bedzie mozna odtworzyc http://www.ministryofsound.com/radio/player?id=LFTC150327INFECTEDMUSHROOM

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Bylem wczoraj na dwugodzinnym secie Infected Mushrooms i nie umiem jeszcze dojsc do siebie. Na zywo nawet kawalki z tych imo slabszych ostatnich plyt daja rade.

Nie wiem czy w PLu bedzie mozna odtworzyc http://www.ministryofsound.com/radio/player?id=LFTC150327INFECTEDMUSHROOM

Słychać.

Ogólnie to ten zainfekowany grzyb, nieco mnie wyciągnął z mrocznego metalu. Niby elektronika, ale jednak dwóch kolesi po szkołach muzycznych, jeden skończył na gitarę, drugi na pianino (albo klawisze). I to słychać, jak słucham np. Heavyweight (to dla Ciebie nowe IM, czy stare? :) i te solówki - widać, że zagrane przez jakiegoś wirtuoza gitary.

Nowe albumy, bardziej pasują na impreze pigułową/trawiastą. Więcej melodii, ciężkiego bassu - w sumie podoba mi się album Friends on Mushroom. Ostatnio widziałem, że w końcu go wydali - zebrali te wszystkie kawałki w jeden album i dobrze - tylko u nas w Polsce, album nie do dostania.

---

W sumie takie mam albumy (wszystko co kupię, zgrywam do iTunes) i przyznam, że pierwsze dwa, nie podobają mi się :/

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza

Używam Spotify do nowej muzy, Winampa do rożnych mp3 (ale tych tak nie pobieram, bo sie cykam), no i iTunes do słuchania... z ponad sto albumów, które sobie ripuję. W sumie kupować oryginalne płyty audio w tych czasach, to chyba rzadkość.

Mam starego iPoda i normalnie nie można było kopiować mp3 metodą "kopiuj/wklej", więc zaczęło się zgrywanie płyt audio w jakiejś tam za(pipi)istej, applowskiej jakości no i dziś zamiast sięgać po płytę, włączać pleja (kino domowe), odpalam po prostu iTunes na kompie.

Wiem, można używać rockboxa i nie trza wtedy korzystać z iTunesa, ale mi ten programik odpowiada, mam tu idealnie wszystko posortowane, a nawet ocenione :)

---

Dla mnie też najlepszy Viciuos, chyba najbardziej "przystępny". I w sumie pierw usłyszałem kawałek Becoming Insane, na tyłach auta kumpla, gdzie jechałem pijaniutki na dyskotekę i w sumie ten kawałek tak mnie wciągnął i zapoczątkował słuchanie IM.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Grzybki bardzo lubię i regularnie słucham od wielu lat, tylko muszę mieć fazę akurat na elektronikę.

Oczywiście najlepszym albumem jest Classical Mushroom, ten kto twierdzi inaczej nawet się nie zaczął.

 

https://www.youtube.com/watch?v=RNte4dTMwe4

 

A z nowszych rzeczy to najbardziej imho kosi ten

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...