Skocz do zawartości

Nile, Karl Sanders


Rekomendowane odpowiedzi

Gość andertejker

jedno co mnie wkierwia w Behemocie to nonstop ten sam motyw przewijający się często w riffach, kumpel co gra na gitarze mi mówił, że to sie nazywa frazelot czy jakoś tak. chodzi mi o taki pisk, no koorwa nadużywają tego ile wlezie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

14 kwietnia oficjalnie zostanie wydana nowa solowa plyta Sandersa, zatytulowana Saurian Exorcisms. Oto tracklista:

 

225030.jpg

 

1. Preliminary Purification Before The Calling Of Inanna

2. Rapture Of The Empty Spaces

3. Contemplate This On The Tree Of Woe

4. A Most Effective Excorcism Against Azagthoth And His Emissaries

5. Slavery To Nitokris

6. Shira Gula Pazu

7. Kali Ma

8. Curse The Sun

9. Dying Embers Of The Aga Mass SSSratu

 

Oraz line-up:

Karl Sanders - Baglama Saz, Glissentar, Acoustic Guitars, Guitar Synth,

Keyboards, Drums, Percussion, Vocals

Mike Breazeale - Vocals and Chants

 

Czuje, ze wyjdzie z tego album co najmniej tak dobry, jak Saurian Meditation. Oczywiscie nie moge sie doczekac az nasi wschodni sasiedzi dokonaja wycieku tej plytki do internetu :)

 

 

Tak na marginesie - czy ktos tu slyszal pierwsza demowke Nile z 1994 roku? Ostatnio ja gdzies w otchlaniach netu wygrzebalem i jestem pozytywnie zaskoczony - wokal to czysty thrash (Chief Spires przypomina swoja maniera bardziej rozwscieczonego Hetfield'a oO), ale muzyka w zasadzie ta sama. Polecam obczaic!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Karl Sanders- Saurian Exorcisms [2009]

 

karl_sanders_-_saurian_exorcisms.jpg

 

quality- 320

 

http://rapidshare.com/files/221623313/Saurian_Exorcisms.rar

 

 

Konkret materiał.

 

EDIT:

 

Posłuchałem trochę i conajmniej tak dobre jak poprzednik, tylko jakby Egiptu było mniej (to żaden minus). Kompozycje mogłyby być dłuższe. Ale ogólnie killer niezły mu wyszedł.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...