Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 758
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Z tego co pamietam ( szperajac po necie ) ma byc o 12 :P

 

 

Ale jakiego czasu - bo u mnie juz jest 11:40 ( Londyn ) a w Moskwie 13:40.

 

O godzine 12 czasu CEST :) Na polskim store juz jest :D

 

 

Dziwne, bo CEST to czas np w Londynie a w PL masz +1 w Moskwie +2 i tak dalej. Nic to. Dzwonie do zony i wydaje polecenia telefoniczne co i jak.

Mozesz mi powiedziec jaki rozmiar jest tego pliczku i jak z zasysaniem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Z tego co pamietam ( szperajac po necie ) ma byc o 12 :P

 

 

Ale jakiego czasu - bo u mnie juz jest 11:40 ( Londyn ) a w Moskwie 13:40.

 

O godzine 12 czasu CEST ;) Na polskim store juz jest :D

 

 

Dziwne, bo CEST to czas np w Londynie a w PL masz +1 w Moskwie +2 i tak dalej. Nic to. Dzwonie do zony i wydaje polecenia telefoniczne co i jak.

Mozesz mi powiedziec jaki rozmiar jest tego pliczku i jak z zasysaniem.

 

Pozdrawiam

 

Rozmiar 741 MB ( masz kilka postow wyzej ;) ). Sciaganie przebiega dosyc sprawnie ( 42 % na dysku :P )

 

PS. Dzisiaj i tak nie pogramy, gdyz serwery beda aktywne dopiero bodajze od 21 kwietnia, ale czlowiek chociaz menu sobie obejrzy :)

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Beta z PL STORE ściągnięta i zainstalowana. Można ją odpalić i przejść na ekran główny gdzie mamy do wyboru start new game i trailer(który już od dawna jest na internecie).Po wyborze new game,możemy zaakceptować regulamin i po chwili zostaniemy poinformowani o błędzie serwera i potrzebie naciśnięcia ps button by wyjść z gry.Prośby ani wymogu posiadania konta na stronie konami nie uświadczyłem

Odnośnik do komentarza
Beta z PL STORE ściągnięta i zainstalowana. Można ją odpalić i przejść na ekran główny gdzie mamy do wyboru start new game i trailer(który już od dawna jest na internecie).Po wyborze new game,możemy zaakceptować regulamin i po chwili zostaniemy poinformowani o błędzie serwera i potrzebie naciśnięcia ps button by wyjść z gry.Prośby ani wymogu posiadania konta na stronie konami nie uświadczyłem

u mnie jest komunikat o patchu...właśnie go zasysam ale idzie jak krew z nosa 25% w 30min

Odnośnik do komentarza

kiedy Ci ten komunikat wyskakuje?masz pobraną z pl store?

 

kurcze faktycznie,znowu grę odpaliłem i wyskoczył komunikat o patchu,ale są problemu z wejściem na serwer i jego pobraniem,ściągasz z peer to peer czy http?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
kiedy Ci ten komunikat wyskakuje?masz pobraną z pl store?

 

kurcze faktycznie,znowu grę odpaliłem i wyskoczył komunikat o patchu,ale są problemu z wejściem na serwer i jego pobraniem,ściągasz z peer to peer czy http?

ściągnięte o 12.00 z plpsstore...patch ściągam przez http bo mi jakoś ściąga, peer to peer pomimo że jest rekomendowany chodzi jak siedem nieszczęść1,000kb/s...a kłopoty z taszczeniem będą na pewno bo wiara się rzuciła...pomyśl co będzie jak ludzie wrócą z pracy:)

 

55% i właśnie wywaliło mnie z serwera:)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza
Już są cyrki z pobraniem patcha,ehh jak się nie da to jutro rano spróbuje lub dziś w nocy.A co robi ten patch?bo jeśli i tak dopiero zagramy w poniedziałek to mam czas na jego pobranie :)

...ale jest dobra wiadomość, po zerwaniu łączności z serwerem i ponownym odpaleniu ściągania...pasek jest dokładnie w tym samym miejscu gdzie skończył:)

Odnośnik do komentarza

z peer to peer pobiera mi teraz z prędkością ok 160kb/s ,oby się utrzymało i nie wywaliło mnie z serwera.Mimo tego te procenty coś powoli lecą,ten update chyba zajmuje więcej niż sama gra :P

 

Da się po tym updacie coś więcej w opcjach pobawić,ewentualnie zapuścić jakąś planszę?

 

edit.przy 18% mnie wywaliło i teraz za każdym razem jak chce znowu ściągać to po kilku chwilach mnie wywala

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
z peer to peer pobiera mi teraz z prędkością ok 160kb/s ,oby się utrzymało i nie wywaliło mnie z serwera.Mimo tego te procenty coś powoli lecą,ten update chyba zajmuje więcej niż sama gra :P

 

Da się po tym updacie coś więcej w opcjach pobawić,ewentualnie zapuścić jakąś planszę?

 

edit.przy 18% mnie wywaliło i teraz za każdym razem jak chce znowu ściągać to po kilku chwilach mnie wywala

 

A do ilu klientów jesteś podłączony? Ja ledwo mam 1-3 i ledwo to leci.... Ale patent dobry.

 

Ale lipa, w trakcie pobierania wyłączyłem pada, pojawił się błąd network server has occurred, próbując włączyć pada ten nie może się połączyć z plejką..... musiałem drugim padem grę wyłączyć.....

Edytowane przez dmk
Odnośnik do komentarza
A do ilu klientów jesteś podłączony? Ja ledwo mam 1-3 i ledwo to leci.... Ale patent dobry.

 

Ale lipa, w trakcie pobierania wyłączyłem pada, pojawił się błąd network server has occurred, próbując włączyć pada ten nie może się połączyć z plejką..... musiałem drugim padem grę wyłączyć.....

 

Byłem podłączony do 30 klientów ale po wywaleniu już tak dobrze nie ma,max podłącza mnie do 4 klientów i mam transfer ok 70kb/s ale i tak po chwili wywala z serwera.

Jaką masz prędkość łącza?ja mam 5mb/s

 

 

A gra odpala się w 1080p?w ps store pisało ,że jest tylko 720p

Odnośnik do komentarza

Tak odpala sie w 1080p. Mam ustawione w XMB wszystkie progresywne rozdziałki. Na początku zachowuje sie jakby chciała zmienić rozdziałke, a po chwili i tak jest 1080p. Jednak sama gra wydaje sie bardziej rozmyta niz inne, moze to tylko taki efekt, albo coś nie wiem.

 

Co do pobierania, to mi do 3 procent podłaczało do 14 osób, ale i tak szło tylko 30-35KBps. To dlatego, ze upload cały zawalony był, na torrentach na kompie to samo jest jak nie ogranicze uploadu. Jednak teraz jak tylko chcę zacząć sciagac, to od razu wywala błąd, zanim podłaczy się do serwera. Spróbuje teraz z HTTP.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.