Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie wywalilo tylko przez http potem wlaczylem pierwsza opcje i poszlo bez zadnych ptoblemow w okolo 4 godziny mam lacze 1 mb/s.Teraz tylko ID zdobyc narazie nie da rady caly czas serwer jest przeciazony ale nie ma sie co spieszyc mam czas do poniedzialku. Patch zajmuje 841 Mb 1582Mb - 741Mb(jezeli tyle bylo bo nie pamietam)

Edytowane przez maly
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A mi sie wcale nie chce sciagac :/ Jak wezme P2P to ciagle mam transfer 0,0000 kb/s a jak wezme http to odrazu wyskakuje error.

ja mialem dokladnie to samo :) zostawilem na p2p wlaczone, i po okolo pol godziny (!!) zaczelo sie sciagac - okolo 100 kB/s, po jakiejś godzinie jest 55% wiec mysle ze druga wystarczy zeby sie sciagnelo :)

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj jak już chciałem iść spać mówię"a kij,włączę jeszcze ps3" była 1 w nocy ,a ja byłem zrezygnowany bo od 21 pobrało mi 1%.Ku zaskoczeniu ślicznie zaczęło ściągać z p2p.Poszedłem spać ,a jak się przebudziłem koło 3 to cały patch był już na dysku.Informuje,że po jego zainstalowaniu pojawia się informacja o konieczności posiadania KONAMI ID.Tak więc dla tych którzy jeszcze go nie mają zaczyna się kolejna bolączka,bo strona internetowa konami jest oblegana od rana do wieczora.Ja na szczęście 2 dni temu się zapisałem i po wpisaniu mojego loginu i hasła w becie wyskakuje mi błąd serwera.Może jest przeciążony albo nie działa do poniedziałku.Ja obstawiam to pierwsze.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

ja się logowałem w środę o 7 rano przed zajęciami na uczelni,a i tak udało się chyba za 8 podejściem.Najgorsze jest to,że nawet jak się strona wgra to jeszcze nic.By dokończyć rejestrację trzeba przejść chyba 6 ekranów(strona główna,wiek,regulamin,formularz,weryfikacja,zakończenie) i za każdym razem wgrywa stronę więc nie może wyskoczyć server busy,błąd odczytu strony albo coś innego.

Odnośnik do komentarza

No proszę co ja widzę,odkleił się chłopak od Cod4 :D .

 

A żeby nie offtopować,widzieliście trailer z menu?Modele postaci bardzo fajne,gorzej tekstury i animacja,ale jakoś kolorystyka i ogólny feeling kojarzy mi się właśnie z CoD4.Bardzo jestem ciekaw tej bety,pokładam nadzieję,że właśnie MGO odciągnie mnie od CoD4,bo ostatnio z nowymi grami z multiplayerem z prawdziwego zdarzenia jest ciężko.GT5P zawiódł(choć nie mam :P) z uwagi na błędnie naliczane kary za kolizje i brak możliwości zakładania pokoi.Nadzieja w GTA4-tryby rozgrywki wyglądają na prawdę obiecującą.

 

Swoją drogą boje się ,że start tej bety to będzie parodia-już teraz serwery padają przy ściąganiu patcha,na stronkę nie można wejść.Co dopiero będzie jak uruchomią grę :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Kod był potrzebny w US i Jap by wogóle zacząć grę ściągać ze sklepu :) chyba w Konami nie wpadli na pomysł,że wyskoczą z kodem po tym jak 2 dni walczyłem z rejestracją i cały wczorajszy z patchem :D

 

Choć i tak szczytem głupoty jest wydać patcha w ten sam dzieć co pojawienie się gry w ps store ,który zajmuje więcej niż sama gra.Czemu idioci od razu pełnej wersji do sklepu nie dali :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Kod był potrzebny w US i Jap by wogóle zacząć grę ściągać ze sklepu :) chyba w Konami nie wpadli na pomysł,że wyskoczą z kodem po tym jak 2 dni walczyłem z rejestracją i cały wczorajszy z patchem :D

 

Choć i tak szczytem głupoty jest wydać patcha w ten sam dzieć co pojawienie się gry w ps store ,który zajmuje więcej niż sama gra.Czemu idioci od razu pełnej wersji do sklepu nie dali :/

 

A ja juz mialem zamordowac tych z konami za predkosc ich strony.

 

Ficuś, w dzisiejszych czasach gra bez patcha to nie gra :D

Odnośnik do komentarza

Spokojnie wkradł się błąd w mojej wypowiedzi i nieporozumienie

 

US beta MGO jest zamknięta-trzeba mieć kod z tej limitki MGS4 i wymaga konami ID

EU beta MGO-jest otwarta ale wymaga KONAMI ID

JAP beta-chyba otwarta i też wymaga Konami ID

 

jako dowód mogę dać fotę co się pojawia jak już się zaistaluje patcha :P

 

Trzeba się wbić na te konami id,na które nie można praktycznie wejść.Zarejestrować się podając prawdziwe dane(od razu przypisuje nam Polskę więc nie ma problemu)i potem na ps3 w MSO logujemy się podając login i hasło by wejść na serwer gry(mi to nie działa na chwilę obecną -albo do poniedziałku się nie da,albo przeciążyli serwer).MGO nie korzysta z konta w PSN,ale akurat miałem szczęscie i mój PSN id był wolny i mam taki sam do konami id

 

Ja zarejestrowałem się w środę wczesnym ranem gdy jeszcze nie było 100% potwierdzonej informacji ,że też trzeba konami id do EU MGO,dlatego też biłem się wtedy tylko z Jap i US.Teraz na stronkę Konami chce wejść cały świat i jest już całkiem bajzel

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

A ja mam za....biste problemy z pobraniem patcha i nie mowie juz teraz o zalogowaniu na stronach Konami po ID - czekam na wgranie strony juz z 30 minut a pasek postepu ledwo ruszyl. Moze w nocy bedzie spokojniej - ale wtedy amerykance beda na necie. Demo zassalo bez problemow ale reszta przyprawia mnie o siwe wlosy - ostenie 4 jakie zostaly :D

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Nadzieja w GTA4-tryby rozgrywki wyglądają na prawdę obiecującą.

This is madness! Ludzie oszaleli na punkcie tego multiplayera. To tak, jakby to byla jakas nowosc. Po jaka cholere w GTA multiplayer? Ludzie chcieli nawet multi w Heavenly Sword i tego samego oczekuja po np. SH5. Szalenstwo jednym slowem. A samo MGO... Ktos zna jakis magiczny sposob na pobranie tego up'a?:|

Edytowane przez KOMODO
Odnośnik do komentarza
Ściągnał się dzisiaj rano (jakieś 2-2,5h)... teraz musze się zarejestrować. Trzeba to robić na konsoli czy da się na PC??

 

 

Na PC działa mi gorzej niż z konsoli. Na ps3 już po zaakceptowaniu regulaminu się wywala, na konsoli doszedłem do podania danych i się wysypało....

Odnośnik do komentarza

Witam

Oki. Patch poszedl w godzinke - mam lacze 8 MB/s ( UK ) i uzywalem P2P - srednio download od 200 ludkow.

Ale zalogowanie sie po Konami ID to istny cyrk - na PC wywala po podaniu nicka i innych hasel. Probowalem juz ze 100 raz i zawsze to samo. Mysle ze odpuszcze sobie teraz i sprobuje poznym wieczorem.

Tak czy inaczej to zagrania w poniedzialek.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...