Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

F,f+2 dobrze robić jako wymiane z hellsweep'em z WD, jeśli nie umiesz robić pistonów. A stosuj po tym to co Velur napisał.

 

Co do juggli dla amatorów, to jest taki jeden specjalny, tzw. noob combo ;]

ewgf, U/F+4, b+2,4,1 - chyba 63 dmg

 

Co do noob comba-wcale nie jest takie noob bo siada tylko po ewgf...poza tym nie zawsze...

Lepiej sie nauczyć wgf/ewgf 3,1,4(dash) d/f+4,4 i to siedzi po wszystkim, po pistonach też,

 

a pisalem ze dobrze jest robic z cd...myslisz że po co:P

Odnośnik do komentarza

To zależy od tego, czy siedzisz na Practice Mode, czy mówisz o skuteczności w walce, bo robienie EWGF-ów w pierwszym przypadku nijak ma się do grania przeciw żywemu Graczowi. Żeby wykorzystywać w pełni elektryka trzeba nauczyć się robić go w wielu różnych momentach, m.in. po wybackdashowaniu ciosu przeciwnika (backdash -> BDC -> EWGF -> juggle).

 

No i oczywiście wypada umieć dobrze puszczać prądy z obu stron.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze robię :

 

ff2, ewgf, cd4,1 (prosty) ok 60dmg

 

ff2, ewgf, 1, b2,4,1 (troszkę cięższy ale nie widziałem żeby ktoś robił mocniejszego, na practis nie miałem okazji sprawdzić ile zabiera bo kiedyś do w walce wymysliłem)

 

 

A jak już mówimy o jugglach po elektryku to ją 4 sensowne

 

el, el, 1, 1, 1, cd41 (troszkę cięższy ale najwięcej dmg)

el, el, 1, f+4 (najlepiej setapujący) podbiegasz i robisz d+4 jak ktoś leży b+2,4 jak wstaje górą a jak backroluje b+2,4,1

el, el, 1, 1, 1, 1, el (prosty)

el, el, 1, 1, 1, 11_1,2 (doprowadzenie do ściany)

 

Po ws+1,2 siedzi to:

 

ws1,2, 3,1,4 cd41

ws1,2, 3,1,4, 1, el

 

Po co na więcej się silić ?? Standard

 

No jeśli chodzi o wybicia a w szczególności o EWGF'a to na 20 prób nie wychodzi mi raz lub dwa :D to nie tak źle, chyba?

 

Nie ma na świecie osoby której by EWGF wychodził w 100%, nawet Gajdzie który nie grzeszy skromnością.

 

Velurian, oni pisali o jugglach po ewgf'ie a nie po WGF'ie. A to, że czasami nie siądzie przez kąt nie znaczy, że nie jest "noob friendly". Mishimy nie mają jakiś super hardowych juggli, cały problem polega na samym wybiciu.

 

Ten problem że każdy może Ci się schylić pod EWGFem czy grając z Fengiem nie powinno się karać EWGFem na wiffie, bo to postać bez recowery w powietrze (no chyba że barka) kilka razy miałem tak robię EWGF na wiffujące go hopkicka Wanga, Lawa, Kinga i zawsze wybijam a Fenga po prostu nigdy... jak gość wie że poluję Ewgfem na wiffa to potrafi się schylić w środku animacji hopkika (prawda Di, Andrzeju i zapomniany już Pączku)

 

(law) ws+2, f+4,u+3, f,f+4 :ninja:

 

O to właśnie bratku chodzi, trzeba brać przeciwnika na zaskoczenie ;P Na Niemca :vincencik:

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ten problem że każdy może Ci się schylić pod EWGFem czy grając z Fengiem nie powinno się karać EWGFem na wiffie, bo to postać bez recowery w powietrze (no chyba że barka) kilka razy miałem tak robię EWGF na wiffujące go hopkicka Wanga, Lawa, Kinga i zawsze wybijam a Fenga po prostu nigdy... jak gość wie że poluję Ewgfem na wiffa to potrafi się schylić w środku animacji hopkika (prawda Di, Andrzeju i zapomniany już Pączku)

 

Krysta to mi nawet puncha nie odpuści, a co dopiero hopkick, zresztą ja tegochyba też nie odpuszczam, więc.... poćwicz :)

Odnośnik do komentarza
Krysta to mi nawet puncha nie odpuści, a co dopiero hopkick, zresztą ja tegochyba też nie odpuszczam, więc.... poćwicz :)

 

Wiecie, jak sie spodziewam to i pierdnięcie ukarze, ale nie wciskaj mi kitu, że wy w Poznaniu na wzrok karzecie wiffującego puncha elektrykami i innymi takimi :blink: skoro na +15 dostajecie ciosy na kanta (Hi Alik :P ). Wielkie LOL. :lol3:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

haha zdecydowanie za rzadko odwiedzam tą część forum, bo widzę że dyskusja :o

 

To ja np skarać stevem takiego hopkicka porządnie mam o wiele ciężej niż mishima ELEKTRYKIEM <WOW>

 

można co prawda złapać punchem w powietrzu, ale granie przy takim skupieniu jest bardzo męczące

 

A mardukiem się raczej nie karze puncha tacklem bo można oberwać, lepiej zrobić chyba jakąś wymianke jak już się chcę skarać d 4 czy mida czy co tam. Cyba tak lepiej

Odnośnik do komentarza

No mnie tam kara, nie wiem jak Cie :o To się stało nawet na YouTubie.

 

W ogóle pytanie do Pychosłowa, jak zrobić EWGF, EWGF, 3,1,4? Bo ja robię dwa jak najszybsze EWGFy, drugi nie zdaszowany i podlatuje z 3,1,4 ale to się troche za trudne wydaje więc może drugiego EWGFa zdaszować?

Edytowane przez szyper
Odnośnik do komentarza
W ogóle pytanie do Pychosłowa, jak zrobić EWGF, EWGF, 3,1,4? Bo ja robię dwa jak najszybsze EWGFy, drugi nie zdaszowany i podlatuje z 3,1,4 ale to się troche za trudne wydaje więc może drugiego EWGFa zdaszować?

 

No właśnie też mi to dziwnie siedzi, może to po prostu też zależy od kąta. Wiec zostaję przy standardzie el, el, 1, 1, cd4,1 lepiej już mniej wsadzić niż myśleć o odpicowanych akcjach ;-) oooo nie wiedziałem że słowo "odpicowany" jest w słowniczku Firefoxa

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...