Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Połowe gadają? To chyba w najnowszym odcinku, którego jeszcze nie widziałem. Miło, może w końcu poziom trochę podskoczy ;)

Komentarze DB pod koniec OP mówią wszystko. W dwóch ostatnich(moich) odcinkach pisali że adcinki te miały najmniejszą ilosć tekstu z jaką kiedykolwiek mieli do czynienia. Do tego jeden z nich był podwójny ;p

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, oni chyba nie zamierzają tak przedłużać każdy odcinek :P (chyba ?....). Byłoby to mega bez sensu, liczylibyśmy wtedy na co najmniej -250-300 odcinków.... co tam może i z 400 ?, przecież manga w porównaniu do anime jest teraz strasznie daleko, ja nie wyobrażam sobie w jakim tempie Tokyo TV wyemituje wszystkie odcinki ^_^. Ale imo od czasu zakończenia pojedynku z Sasori-m, i wstępnym poznaniu Sai-ego, anime jest na wyższym poziomie, mi się podoba :peace: .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Co prawda koszulke to on ma niebieską, ale chyba o niego ci chodziło :wink: .

 

W późniejszych odcinkach przebiera się w czarną ;)

Jestem na 165 odcinku i szczerze mówiąc nieco opadł mój entuzjazm. Z początku oglądałem epizod za epizodem, ale kolejne poboczne wątki ostudziły mój zapal :pinch:

Niemniej jednak do końca serii zostało jeszcze sporo, oby Naruto & co. znowu nabrali rozpędu!

Odnośnik do komentarza
Co prawda koszulke to on ma niebieską, ale chyba o niego ci chodziło :wink: .

 

W późniejszych odcinkach przebiera się w czarną ;)

Jestem na 165 odcinku i szczerze mówiąc nieco opadł mój entuzjazm. Z początku oglądałem epizod za epizodem, ale kolejne poboczne wątki ostudziły mój zapal :pinch:

Niemniej jednak do końca serii zostało jeszcze sporo, oby Naruto & co. znowu nabrali rozpędu!

Olej to juz. Bierz sie za Shippuuden.

Odnośnik do komentarza

jak kazdy dobry fan by ci powiedzial powyzej podajze 150+ do shinpudena nie ma ZADNEGO godnego uwagi odc. :pinch:

 

a co do mangi to widzac ilosc pobocznych watkow i walk jakie sie zapowiadaja to anime bedzie mialo jeszcze tak z 100 chapterwo wiecej ?

czyli jeszcze 2 lata czytania mangi ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oglądam sobie od czasu do czasu naruto też jestem około odcinka 164, ale widzę że mowa o jakims Shippuuden... co to jest? Może ktoś wyjasnić? Musze przyznać, że te odcinki od 150+ oglądam trochę przewijając... za bardzo emo się zrobiło, płaczą, sam naruto mnie lekko denerwuje brakuje mi sasuke, który imo był najciekawszą postacią... Po oglądnięciu samurai champloo jakoś niechętnie oglądam naruto...

Odnośnik do komentarza

A ja zacząłem oglądać Naruciaka niedawno, trochę śmieszne, trochę przedłużają (w jednym odcinku autentycznie przysypiałem). Teraz jestem koło 32 odcinka, złapałem przez paru imbecylów spoilery i wiem kto tam umiera, trudno...

Shippuuden z tego co się orientuję jest kontynuacją Naruto, tyle że osadzony parę lat do przodu i bohaterowie są trochę starsi.

Odnośnik do komentarza
Tak jest 3 lata później :) Ale za to jest miodnie na maxa to w shippuudenie dopiero zaczyna się prawdziwa walka ;]

2,5 dla ścisłości.

 

@Zarathustra - jak bolą cię dłużyzny w Naruto, to do Shippuudena nawet nie podchodź. Jest ciekawiej ogólnie, ale przedłużają do bólu, aż odechciewa się do tego siadać, lepiej poczytać mangę.

Odnośnik do komentarza
No to fakt retrospekcje mnie najbardziej irytują ;( no tak 2,5 - prze to pól mieli te beznadziejne misje.

 

BTW Akatsuki ROX! :)

Retrospekcje to jest porażka, bo nie dość, że są one z dawnych odcinków (co da się zrozumieć, jeśli chcą przemówić do ludzi, którzy nie widzieli wcześniej naruto), ale są tez z poprzedniego odcinka, albo z odcinka przed nim... nie mam pojęcia czemu to ma służyć, odrzuca mnie to od oglądania niektórych odcinków, chociaż w porównaniu z japończykami oglądającymi to w tv i tak mam przewagę, bo mogę sobie to przewinąć chociaż.

 

 

A te "beznadziejne misje" - fillery, nie wliczają się do linii czasu, który zatrzymał się po walce

Naruto - Sasuke

, później Naruto 2,5 roku trenował i teraz zostało jeszcze pół roku zanim

Orochimaru będzie mógł użyć ciała Sasuke.

 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Nienawidzę dłużyzn, ale jak już się za coś zabieram to oglądam wszystko jak leci, nawet te killerskie fillery mam zamiar obejrzeć jak wykupię sobie leki na serce :P

Jesteście lepiej obeznani, z tego co się orientuję są chyba 3 kinówki Naruto, moglibyście mi napisać mniej więcej w którym momencie się je ogląda? Nie wiem czy są do Naruto jakieś OVA, jak tak to też wypiszcie :)

Odnośnik do komentarza
moglibyście mi napisać mniej więcej w którym momencie się je ogląda? Nie wiem czy są do Naruto jakieś OVA, jak tak to też wypiszcie

 

A więc tak,

 

Naruto The Movie - Oglądać się powinno od odcinka 95-96 (nawet trailer jest w nich zawarty :D).

 

Naruto 2 - Od 135.

 

Naruto 3 - Również można od 135.

 

Istnieją również OAV, można je obejrzeć z http://www.naruto.wbijam.pl/index.php?cmd=oav

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...