Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

LOL walka

shikamaru/naruto VS hidan/kakuzo będzie za jakieś dobre 8 miechów jak nie więcej, sama nauk nowego rasengana będzie trwała ze 20 odcinków

Myślę że

Itach VS sasuke będzie za jakieś 2 lata od dziś

Tak czy siak już się nie mogę tego doczekać :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
LOL walka

shikamaru/naruto VS hidan/kakuzo będzie za jakieś dobre 8 miechów jak nie więcej, sama nauk nowego rasengana będzie trwała ze 20 odcinków

Myślę że

Itach VS sasuke będzie za jakieś 2 lata od dziś

Tak czy siak już się nie mogę tego doczekać :D

Za 8 odcinków? Nie ma szans, pewnie przyjedzie nam czekać do końca maja/początku czerwca.

 

@Ozzy - na tą walkę, którą opisujesz na pewno poczekamy przynajmniej rok, nie będą już za dużo specjali wypuszczać raczej.

Odnośnik do komentarza

Owiec powiedz jeszcze, że czegoś takiego nie ma w Naruto.

 

IMO poziom w Bleach podskoczył z miesiąc, dwa temu i jest lepszy od Naruto. Chodzi mi oczywiście o samo wykonanie anime, a nie ogólnie :/ Niestety z 3 odcinki temu poziom znowu poszedł w dół ale dalej jest wyższy od Naruto, pomimo tego że w Naruto tępo i akcja trochę skoczyły wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Mnie osobiści Bleach nie przekonał (do tego stopnia że teraz mówię na niego BLEEAACH !! :)). Po 4-5 odcinkach odpuściłem sobie, bo jak narazie okazał się nudny i stereotypowy jak cholera :/.

 

Te pierwsze odcinki trzeba przeboleć, fajnie się robi koło 20-25 odcinka i całe 2 następne sezony w Soul Society jak walczą są naprawdę niezłe, potem fillery, które się omija i znowu oglądanie coś tak od 120 odcinka :/

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie... bo mojemu bratankowi (wielki fan Naruto) serce się łamie, że nie może trafić na ostatni odcinek (nie wiem, której serii, nie znam się) kiedy zostaje on Hokage (nie wiem czy dobrze piszę) :/ Biedak, ogląda to w kółko, któryś raz z kolei i wciąż zarzuca mnie pytaniami (upierdliwy niemiłosiernie)... Napiszcie czy faktycznie był ten odcinek (czy możliwe, że go przeoczył?), skreślcie w skrócie co i jak, żebym mogła mu opowiedzieć, z góry wielkie dzięki :)

Edytowane przez ^i^_AiszA_^i^
Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie... bo mojemu bratankowi (wielki fan Naruto) serce się łamie, że nie może trafić na ostatni odcinek (nie wiem, której serii, nie znam się) kiedy zostaje on Hokage (nie wiem czy dobrze piszę) :/ Biedak, ogląda to w kółko, któryś raz z kolei i wciąż zarzuca mnie pytaniami (upierdliwy niemiłosiernie)... Napiszcie czy faktycznie był ten odcinek (czy możliwe, że go przeoczył?), skreślcie w skrócie co i jak, żebym mogła mu opowiedzieć, z góry wielkie dzięki :)

 

Pewnie na jetix ogląda?:D Tam cały czas w kółko odcinko od 1 do 40 chyba :/

Odnośnik do komentarza

Shipuuden bdzie 29, a co do tego ,ze w naruto nie ma takiego fillerowania jak w bleachu, no to akurat w przeciagu powiedzmy 3 ostatnich odcinkow, no to soprry ,ale naruto jest lepszy. W kazdym odcinku sie napieprzaja albo ejst cos konkretnego, a w bleachu cos w Las Noches ,gdzie kazdy odcinek to powinna byc nieustajaca walka ,a co jest? Przypominanie poprzednich 10 odcinkow i pieprzenie o niczym ,pewnie to samo bedzie teraz z nowym odcinkiem ma byc jaka konkretna walka ichigo vs ulquiorra czy jakl to sie tam pisze ,a pewnie sie przezrzuca na chada albo ishide znowu...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...