Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Zalety:

-Face ID, dziala bardzo dobrze i szczerze nie brakuje mi juz Touch ID.

-OLED

-S(pipi)sysyn jest szybciutki jak moj iPad Pro 10.5

-Gesty.

-Aparat

-Design

 

Wady:

-True Tone

-Duzo aplikacji jest nadal nie zoptymalizowanych pod X!!!

-Za maly. Mam nadzieje, ze w nastepnym roku wypuszcza wersje z 6.4 cala

-Klawiatura wyglada tragicznie, screen ponizej:

 

4LLZ7qY_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

Bateria nie zachwyca:

 

anVrCuo_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

 

 

2Y6DUZl_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza

Na którego smartfona z tym bajerem bym nie spojrzał, to każdy wygląda lepiej niż iPX. Świecąca się jak psu jajca mydelniczka. Okropny. Dzisiaj zdecydowanie wolałbym S8 czy już nawet tego nowego LG. Niebo, a ziemia jeżeli chodzi o design.

Odnośnik do komentarza

Ja to wyłączyłem od razu. Nie wiem o co chodzi u Cb z baterią, ale u mnie trzyma DUUUUŻO dłużej niż w siódemce.

 

edit: Tak btw, to wczoraj wieczorem wrzucili aktualizację iOSa.

Jak mozesz to wrzuc screena jak bedzie na 10-15%.

 

No widzisz ragus, mi akurat design x bardzo sie podoba. Jedynie ta optymalizacja jest skopana w roznych aplikacjach. Momentami wyglada to tragicznie i mam wrazenie, ze znow mam 4.7 iphone'a. Do rozmiaru pewnie sie przyzwyczaje po jakims czasie, ale wole wieksze urzadzenia. Podobno w nastepnym roku wypuszcza wiekszego X'a (6.4 cali) to lykam od razu.

 

Tutaj daje przyklad:

 

de2bNqZ_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Widziałem IPhone X w szwedzkim Apple store. Utwierdziłem sie w przekonaniu ze design mi się podoba. Różnica w wymiarze ekranu względem iPhone 7/8 jest bardzo duża. Oczywiście przy graniu i oglądaniu poziomo są czarne pasy, ale to samo jest w S8. Sama jakość ekranu zabija. Niestety jest jedna kwestia która bardzo mi się nie spodobała... szklane plecy. Nie dość ze jest spore ryzyko ze się pobije, to jeszcze palcuje się jak stary LCD samsunga.

 

Nie wiem czy bym wziął ten sprzęt, lepsza bateria i ekran to duże plusy ale jednak mam wrażenie ze to jakiś prototyp i dopiero przyszłoroczne iPhone’y będą w pełni przemyślane.

Odnośnik do komentarza

Jutro juz niestety pozbywam sie mojego iPhone 7 Plus. Sprzedaje za 550 euro. Probowalem za 600, ale nikt tak chetnie sie nie zglaszal. W nastepnym tygodniu moze byc duzy wysyp ogloszen siodemek, bo juz wiekszosc osob, ktore zamawialo 27 pazdziernika dostanie X w swoje rece. Strace troche na tym. Trudno.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

iOS11.2 pozwoli na szybsze ładowanie indukcyjne nowych iPhone'ów

 

Apple takie dobre :banderas: Jutro zamawiam podkladke do ladowania bezprzewodowego firmy Belkin za jedyne 290zl.

 

Groszowa sprawa.

 

 

Update dotyczacy baterii:

 

Bateria dziala o wiele lepiej. Bateria mi szybko leciala przez YouTube, ale wczoraj wypuscili update’a i teraz jest OK.

 

Bateria dziala 8,5-9 godzin. Oczywiscie uzywalem go sporo w ciagu dnia. Pozniej wrzuce screena.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...