Skocz do zawartości

CoATI

iPhone

Rekomendowane odpowiedzi

Na tabletowo był o tym artykuł 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzycie takie same jak w gotowosci? W nocy mam WIFI i wszystkie aplikacje wylaczone i nadal zzera mi okolo 10% baterii.. 

OdD2e5T_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywal youtube z tla. Musial sie filmik przywiesic. Tez mialem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal to samo. Odczulem tez spadek dzialania baterii po aktualizacji do iOS 11.2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na innym forum czytałem, ze to błąd najnowszego ios. Można robić jakiś reset baterii i to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się na kupnem Iphona i znalazłem nawet ciekawą ofertę na FR Amazonie 688€ https://www.amazon.fr/Apple-iPhone-Smartphone-débloqué-Ecran/dp/B075LXNGFH/ref=ice_ac_b_dpb?s=electronics&ie=UTF8&qid=1517501183&sr=1-1&keywords=iphone+8 (albo 7) i chciałbym takiego kupić z tym, że nie sprzedaje tego bezpośrednio Amazon tylko firma trzecia. Kupował ktoś już tak może? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Amazonie jabłka sprzedają firmy trzecie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspaniały SE poleciał w świat a dziś kupiłem X’a, pękłem i teraz oledy w większości moich sprzętów dominują. To jak ten tel się prezentuje i jaki ma wyświetlacz to po prostu magia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, mam problem ze swoim SE. Probuje go podlaczyc przez USB lecz ciagle dostaje komunikat "nie rozpoznano urzadzenia USB - ostatnie urzadzenie usb podlaczone do tego komputera nie dziala wlasciwie i system windows nie rozpoznaje go" w menedzerze urzadzen mam komunikat (zadanie deskryptora urzadzenia nie powiodlo sie. Probowalem na trzech roznych kompach z win10 x64. Cos robie nie tak? Tel dziala normalnie wiec mysle ze chyba nic mu nie dolega.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na 3 kompach masz to samo to albo złącza albo przewód. Zmień przewód koniecznie i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Port zwalony Panie? Innego wyjścia nie dostrzegam po tym szczątkowym opisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymieniał ktoś z Was baterię w telefonie a propos tego zwalniania systemu? Ktoś testował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś też taki problem z 8ka, Xem że jak jest troche zimniej, tzn juz nawet te 8 stopni na dworze to lampa blyskowa w aparacie nie dziala(w latarce tak).Na forach duzo osob ma taki problem ale nie wiem czy to wada fabryczna czy po prostu one tak maja? bo jeśli tak to z chęcią bym taki telefon włożył Timowi Kucharzowi w dupsko.Porażka po całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam takiego problemu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
23 godziny temu, NemoKOF napisał:

Port zwalony Panie? Innego wyjścia nie dostrzegam po tym szczątkowym opisie.

Obstawiam na jakis problem z softem albo sterownikami, sprawdzalem to samo na iPhonie znajomego i jest dokladnie ten sam problem przy probie podlaczenia.

Przetestowalem na kolejny telefonie i tak: problem wystepuje przy SE, na dwa podlaczone zaden nie smiga (z najnowszym softem) po podlaczeniu 5S na sofcie 10.x smiga bezproblemowo. Nie mam pomyslu co zrobic :/

Edytowane przez BoryzPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz bedzie problem przy sprzedazy, bo wiekszosc bedzie pytala o pojemnosc baterii xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje, ze iOS12 bedzie stabilniejszy, bo teraz jest tragedia z tym systemem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też wszystko cacy. Co Ci się jebie mroku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No witam kolegów :cool: iPhone 8, co za cudo :banderas:

f9a974c13393f96b8ad9188763c9443f.jpg

• Plusik 2
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Da się zablokować otrzymywanie emotek? Chciałbym starszemu zablokować takąmozliwosc, bo on im więcej ma lat, tym bardziej zachowuje się jak dziecko. Wyśle jednego smsa, a za chwile fala emotek. A mnie (pipi)ica bierze jak słyszę przy jednym smsie, 5x dźwięk dzwonka.

I tak prawie codziennie.

Edytowane przez grzybiarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ustawienia -> Ogólne -> Klawiatura -> Klawiatury -> edycja(usuń ikony emoji)

Tylko nie wiem czy u niego na telefonie tego nie musisz zrobić.

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to jest jak sie późno odkryje internet: wysyłanie emotek, starych memów, linków politycznych :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi