Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

no zdjecia nieraz wyciekaly, a hasla i karty to tak troche niefajnie by było jakby ktoś się do tego dobrał. Ufam apple, używam ajona od pół roku i jestem mega zadowolony, no ale wiesz, skoro już gadałeś to myślałem, że dowiesz się jakichś istotnych rzeczy. Bo póki co to piszesz tak, że ten konsultat tylko Cię spławiał i nie podawał żadnych szczegółow, ew. Ty nie chcesz :/ 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rayos napisał:

no zdjecia nieraz wyciekaly, a hasla i karty to tak troche niefajnie by było jakby ktoś się do tego dobrał. Ufam apple, używam ajona od pół roku i jestem mega zadowolony, no ale wiesz, skoro już gadałeś to myślałem, że dowiesz się jakichś istotnych rzeczy. Bo póki co to piszesz tak, że ten konsultat tylko Cię spławiał i nie podawał żadnych szczegółow, ew. Ty nie chcesz :/ 

Te foty chyba wyciekały celowo, by wypromować jakieś kobity. Jest tego sporo na "fappeningu" i sporo bab pozuje jakby komuś chciały pokazać cysie. Bo niby po co jej na własnym telefonie focia z cysiami? Robicie sobie foty z penisem? Kiedyś czytałem jakiś artykuł, to na takich fotach, raz że idzie zarobić, a dwa - nieważne jak mówią w showbiznesie, ważne że mówią.

Jest rozgłos, followersi się zgadzają itp.

A i nigdy nie widziałem tam takich hardcoreowych fot jak na zbiorniku np. :) same decydują o tym, co chcą wrzucić.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rayos napisał:

O co dokładnie pytałeś w sprawie tych zabezpieczeń i co się dowiedziałeś, w szczególności interesuje mnie sprawa iClouda, zdjęć tam przechowywanych. Ciekawi mnie też kwestia zapisywania haseł w chmurze i ich synchronizacja między urządzeniami Apple. 

Wszystkie dane są szyfrowane:

https://support.apple.com/en-gb/HT202303

Fappening miał miejsce prawdopodobnie dlatego, że wówczas nie było jeszcze 2-stopniowej weryfikacji, tylko zwykłe przypominanie hasła na podstawie pytań i odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

Czyli frosti wymęczył człowieka na helpdesku i jedyne czego się dowiedział, to, że w ustawieniach może wybrać która aplikacja ma dostęp do lokalizacji. Generalnie niczego się nie dowiedział, czego każdy normalny, zdrowy, myślący człowiek nie wie od razu.  Albo dowiedział się, że WSZYSTKO JEST DOBRZE ZABEZPIECZONE W CHMURZE.

Odnośnik do komentarza

Nikomu nie przeszkadza bo nikt tych reklam nie ma. A gdyby miał, to za nie odpowiada jeden wyłącznik w ustawieniach. Nie żebym bronił praktyki jako takiej, ale nie wygląda na to, by ktoś był zmuszany do oglądania tych reklam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...