Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, grzybiarz napisał:

Wyszła aktualizacja 12.2, która dodaje 4 nowe emoji: żyrafę, rekina i coś jeszcze. Ale wprowadza je tylko na iPhone X i nowszych.
No nic, trza kupić nowy telefon, ładna dyskryminacja. Nie sądziłem, że teraz Apple wymusza zakup nowego sprzętu w ten sposób :)

:facepalm: NIE emoji, a ANIMOJI. One korzystają z aparatu TrueDepth i zawsze były od X w górę.

Edytowane przez sprite
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie :D .

 

Czy zakładacie szkła na swoje iPhone'y? Wcześniej na swoim Samsungu miałem, ale strasznie się porysowało (pierwsze miałem jakieś które odstawało na zaokrąglonych brzegach, kolejne 3mk Flexible Glass) i ściągnąłem bo mnie irytowało. Drugiego dnia spadł mi na beton i rozwalił się ekran xd. Ale miałem ubezpieczenie w T-mobile i mi wymienili szybkę. 

 

Teraz mam siódemkę od 1,5 tygodnia bez szkła i już pod światło pod odpowiednim kontem zauważyłem mikroryski. Nie chcę zakładać byle jakiego szkła bo nie po to Apple daje takie ekrany do swoich telefonów aby później nie móc docenić barw itp. Może jestem zbyt pedantyczny i zbyt często przecieram ekran ściereczką z mikrofibry i nie powinienem się tymi ryskami na dłuższą metę przejmować.

Odnośnik do komentarza

Ale w sumie te ryski są widoczne tylko pod punktowym światłem i musiałem trochę czasu poświęcić, żeby je znaleźć. Oczy mnie bolą od tego teraz xd. Niestety pewnie wystarczy nawet jakieś ziarenko piasku i już jest mikroryska.

 

Nie przepadam za grubymi szybkami bo naruszają ten  design przycisku home który się ładnie wlewa w obudowę. Znowu folie to jakaś tragedia, a szkła hybrydowe 3mk szybko się brudzą i rysują. 

 

edit: Jeszcze wyczytałem, że te mikroryski mogą być na powłoce oleofobowej a nie samym szkle xd.

Edytowane przez MaiorZero
Odnośnik do komentarza

Da radę gdzieś jeszcze dostać nowego SE? Najlepiej kolor srebrny albo grey space, z pamięcią 64GB. Nie musi być to koniecznie w Polsce. Ktoś się orientuje?

 

E: https://overmarket.pl/produkt/apple-iphone-se-64gb-szary/

 

Kupował ktoś w tym sklepie?

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
Odnośnik do komentarza

@Gumiś_JaGoDa

 

Śmierdzi refurbished'em na kilometr. Ja bym na pewno z tego sklepu nie brał. 

 

Szukaj na allegro. Tutaj masz np nówke z pl dystrybucji:

 

https://allegro.pl/oferta/nowy-pl-apple-iphone-se-64gb-srebrny-bez-simlocka-7954668035

 

 

Edytowane przez sprite
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

I stało sie po 1,5 roku moj ip8plus zrobił hopla na beton. Dziwne bo wczesniej lecial z wysoka, a teraz niziutko bylo. No i pajeczyna na ekranie j.ebana w dupe mać. 

Za 3500 mozna miec XR i nawet fajny czerwony, a zawsze taki mi się marzył. Jaki jest sens dopłacania do XS?

Odnośnik do komentarza

Pooglądaj na youtubie porównania tych telefonów, bo nie wiem czy jest sens dopłacać. Ewentualnie popatrz na X, bo może jakoś tanio się uda wyrwać a nie słuchaj sprite, który jak zwykle doradza, by kupić coś droższego i lepszego, BO WARTO. Macbook air czy pro? WEŹ PRO BO EKRAN I MOC! iPad zwykły czy pro? WEŹ PRO BO LEPSZY DESIGN!!!!!! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...