Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

W ile? Sam jailbrake to 10 sek. Razem z pobraniem najważniejszych programów z cydii to jakieś 10 min max. Ja generalnie ostatnio tylko z rocka korzystam, nie ma wkurzajacego reloading data jak na cydii. Nie mówiąc już o tym ze na serwerze zapisuje się lista pobranych aplikacji przydatna przy backupie w razie konieczności przywaracania.

Odnośnik do komentarza

Jak juz sie wie jak robic to na pewno, mniej ale ja mowie o pierwszym razie ;) Razem z pobieraniem softu i innych (pipi).

Moze mi ktos wytlumaczyc co to jest ten Push w aplikacjach? Bo wszedzie tylko gadaja jakie appsy go maja ,a jakie nie. Nic zupelnie o tym co to. Placi sie za to? Jedyne co znalazlem, to ze niby programy dzeki temu sa jakby uruchomione w tle i wlaczaja sie krocej, ale cholera wie czy to o tym dokladnie.

 

E: I od razu jakies gry poleccie fajne ;D Narazie mam Rock Banda, Plants vs Zombies i iBlast Moki.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

TapTap imo tak samo dobry jak RB :) W tym drugim ciężko czasem trafić w odpowiedni kolor, bo jest to jakoś dziwnie ułożone na wyświetlaczu i za mało miejsca na paluchy. W TapTap nie mam takiego problemu.

 

Z gier polecam: FIFA 10, RB, Touchgrind, Crayon Physics, Brain Challenge i chyba najlepsza darmowa aplikacja- Paper Toss. Niby gówienko a wciąga jak bagno.

Odnośnik do komentarza

Heh,przymierzalem sie,przymierzalem i wkoncu sie zdecydowalem na zakup iPhone (a myslalem jeszcze nad HTC Desire) i dobrze sie z tym czuje. Nie moge sie doczekac az kurier zawita,nie wiem czy to dobra cena czy nie,ale udalo mi sie kupic nowka,folia,bez sim lock ze sklepu + gwarancja za 2100,model iphone 3GS 32gb black :)

Odnośnik do komentarza

Jak już zrobisz jailbrake za pomocą blackra1n (modl się żebyś nie miał softu 3.1.3) to będziesz miał do wyboru cydie i rock. Ja mam oba. Z nich sciagasz programy. Podstawa to:

- app sync

- sb settings

- winterboard

- backgrounder+kirikae (do multitaskingu)

 

Przyda się jeszcze instalous do darmowych gierek :D No i jeszcze na początek Terminal do zmiany defaultowego hasła, co by się nikt ci na tel nie wpierniczyl.

 

Przydatne strony

http://www.sinfuliphone.com/

http://www.myapple.pl/index.php

Edytowane przez mataman
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no moj pierwotny post o liste appow do KUPIENIA odnosil sie do iphon'a bez JB,dlatego jestem ciekawy co powinieniem nabyc na samym poczatku,takie "essentials",co jest przydatne a czego sie wystrzegac zeby nie potrzebnie tracic hajs.

 

Narazie nie bede robil JB,pouzywam telefonu jak go Steve stworzyl bo nei ma sensu odrazu pchac sie w JB jesli nie mam pewnosci czy rzeczywiscie tego potrzebuje,wystarczy wytrzymac do 4.0 OS bez JB a potem to juz w ogole nie widze sensu odblokowywania telefonu (o ile rzeczywiscie bedzie obiecany multitouch)

 

Btw,rozumiem ze to zle wiesci? Apple zmienia Tos i zamyka furtke niektorym programistom...

 

http://stopthemadnessstevejobs.com/wordpress/

Odnośnik do komentarza

Nie no moj pierwotny post o liste appow do KUPIENIA odnosil sie do iphon'a bez JB,dlatego jestem ciekawy co powinieniem nabyc na samym poczatku,takie "essentials",co jest przydatne a czego sie wystrzegac zeby nie potrzebnie tracic hajs.

 

Narazie nie bede robil JB,pouzywam telefonu jak go Steve stworzyl bo nei ma sensu odrazu pchac sie w JB jesli nie mam pewnosci czy rzeczywiscie tego potrzebuje,wystarczy wytrzymac do 4.0 OS bez JB a potem to juz w ogole nie widze sensu odblokowywania telefonu (o ile rzeczywiscie bedzie obiecany multitouch)

 

Btw,rozumiem ze to zle wiesci? Apple zmienia Tos i zamyka furtke niektorym programistom...

 

http://stopthemadnessstevejobs.com/wordpress/

Ciezko powiedziec, zalezy czego oczekujesz konkretnie. W zasadzie czego sobie nie wymyslisz na Appstore jest ;]

 

 

Wszystkie dobre gierki zaczynają się gdzieś od 5$ :P

Pieprzenie. Dobre gierki zaczynaja sie od 0,79euro. Wiadomo, ze jak chcesz zagrac w GTA czy Settlers trzeba wydac (o zgrozo xD) 8 euro. Ale sa gierki ktorych zywotnosci jest duzo dluzsza i kosztuja wlasnie wymienione 0,79, czy tam 1,5. Po za tym bardzo czesto sa za(pipi)iste promocje, jak np Zenonia za 3 zeta ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...