Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie. Jedyna słuszna przeglądarka ;) 

 

@Velius

 

Fajne aplikacje: Remote, Discover (to chyba z Cydii, jak tak to sprawdź Docs na applestore).

 

Fajne gry: Bubble Bash, Infinity Gene (wariacja np. Space Invaders), Plants vs Zombies, Beat it! (jak masz dobry słuch muzyczny).

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Istnieje coś takiego jak zintegrowanie z systemem? Jak macie np. linka w mailu czy aplikacji od twittera to można ustawić tak, by zamiast Safari odpalała się Opera? Odważny krok ze strony Apple, ale wokół tej Opery narobiono tyle szumu, że chyba inaczej być nie mogło :). Świetna informacja.

 

A teraz bardzo zła informacja - nie będzie OS 4.0 dla iPhone 2G - jak dla mnie to skandal. Podobno nawet 3G ledwo sobie radzi z systemem, a więc będzie on ograniczony? Żałosne...

Odnośnik do komentarza

Dokladnie i ja nie wiem co w tym zalosnego,ile mozna siedziec na takim starym kapciu,jesli system ma byc dobry to nie moze byc ograniczony i ogladac sie na starsze wersje telefonu (tak,mowilbym to nawet gdybym mial 2g). Wazne zeby apple wkoncu poszlo na przod.

No i ceny 2g wtedy mocno spadna wiec jak komus os 4.0 nie potrzebny do szczescia,nie hula kasa na prawo i lewo a marzy o iphone to bedzie go stac.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie i ja nie wiem co w tym zalosnego,ile mozna siedziec na takim starym kapciu,jesli system ma byc dobry to nie moze byc ograniczony i ogladac sie na starsze wersje telefonu (tak,mowilbym to nawet gdybym mial 2g). Wazne zeby apple wkoncu poszlo na przod.

No i ceny 2g wtedy mocno spadna wiec jak komus os 4.0 nie potrzebny do szczescia,nie hula kasa na prawo i lewo a marzy o iphone to bedzie go stac.

 

Nie pisałem tego jako news, po prostu wyrażałem swoją opnię. No bankowo, jakbyś wywalił ponad dwa kafle na telefon żeby Ci Steve powiedział po dwóch latach - sorry, ale musisz jeszcze raz zapłacić za funkcjonalność (częściowo) jaką widzimy na telefonach średnio od 10 lat (tapety xD), to byś powiedział "Tak tak oczywiście! Masz rację!"...

 

iPhone ogólnie jest zaje,bisty, tak płynnego systemu nie ma nigdzie, w tym telefonie nawet jak coś się ładuje to wygląda to płynnie, ekran nie ma sobie równych a jak ktoś raz zobaczy (np. ja) pinch to zoom w wykonaniu dziecka Apple to na lupki na przyciskach nie może spojrzeć... ale do cholery, to co oni robią jest niedobre.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Czemu leci w (pipi)a? Dopiero teraz po tylu latach uzytkownicy 2g rozmina sie z reszta, bo nie beda mogli zainstalwoac 4.0. Do tej pory w zasadzie wszystko bylo 'sprawiedliwie'. I tak dlugo go wzpierali. To tak jakbys mial pretensje do nokii ze nowy model telefonu wypuszcza, ktory ma inne funkcje.

Ja rozumiem, że nie ma multitaska - sprzęt ok.

Ale nie mów proszę, że nie jest możliwa kamera, nie są możliwe backgroundy na 3G, wskaźnik procentowy baterii albo chociażby vocie control - o to mi chodzi.

Odnośnik do komentarza

Czemu leci w (pipi)a? Dopiero teraz po tylu latach uzytkownicy 2g rozmina sie z reszta, bo nie beda mogli zainstalwoac 4.0. Do tej pory w zasadzie wszystko bylo 'sprawiedliwie'. I tak dlugo go wzpierali. To tak jakbys mial pretensje do nokii ze nowy model telefonu wypuszcza, ktory ma inne funkcje.

Ja rozumiem, że nie ma multitaska - sprzęt ok.

Ale nie mów proszę, że nie jest możliwa kamera, nie są możliwe backgroundy na 3G, wskaźnik procentowy baterii albo chociażby vocie control - o to mi chodzi.

Nie wiedzialem ze nie ma wskaznika procentowego ;P

 

MI generalnie chodzi o to, ze Nokia, Motorola, czy cos innego wydaja dziesiatki telefonow rocznie, ktore sa w tych samych cenach co iPhone i jakos nikt nie psioczy ze to ma gps, a on kupil tydzien temu telefon Nokii ktory nie ma, a dal tyle samo kasy. Kupujac iP liczylem sie ze np nie bede mial BT i nie bede narzekal jak bedzie on dodany 'programowo' w iPhonie 4g.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale tu ciężko powiedzieć czy przy kupnie 3G w ogóle ktoś myślał o multitaskingu czy tych nowych zmianach a mimo to, to polityka Apple jest co najmniej dziwna - ja rozumiem, że już olewają 2G, z przed 3 lat (?), no ale 3G już też nie jest aż tak przestarzałe w stosunku 3GS, jak samo S podpowiada ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...