Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Archlord jest lepszy bo jest darmowy i ma juz pół miliona graczy.... :lol: proszę czekam na ostry lincz hehe

 

Ilosc graczy w WoWie siega kilku milionów.To ze jest platny,nie znaczy ze jest gorszy,wprost przeciwnie,nie ufalbym wlasnie produktom ktore sa darmowe.Jesli Cie nie stac na placenie abonamentu za MMO,polecam zrobienie cos z tym faktem,zamiast wlazenie i trollowanie na forum,probe prowokacji i robienie offtopu.To temat o World of Warcraft a nie Archlordzie i tego sie trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Archlord jest lepszy bo jest darmowy i ma juz pół miliona graczy.... :lol: proszę czekam na ostry lincz hehe

 

Ilosc graczy w WoWie siega kilku milionów.To ze jest platny,nie znaczy ze jest gorszy,wprost przeciwnie,nie ufalbym wlasnie produktom ktore sa darmowe.Jesli Cie nie stac na placenie abonamentu za MMO,polecam zrobienie cos z tym faktem,zamiast wlazenie i trollowanie na forum,probe prowokacji i robienie offtopu.To temat o World of Warcraft a nie Archlordzie i tego sie trzymajmy.

 

 

Powiedziałbym nawet, ze nie kilku tylko kilkunastu ;) Nie chcę się pomylić ale jakoś rok temu czytałem raport o 12-15 milionach kont na całym świecie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Jeszcze za płatnymi MMOsami przemawia fakt, że po prostu jest w nich mniej trollów itp. Mniej goldfarm, botów - dlatego, że konto które mają kosztuje ich prawdziwą kase, i po zbanowaniu niestety (tak naprawde to 'stety') musza znowu zapłacić, w f2p takiego czegoś nie ma, nikt się nie boi o strate konta, jeżeli np. od początku zakłada, że będzie botował.

 

Sam gram we f2p ale kiedy pojawi się Diablo III już tak nie będzie ;]

Odnośnik do komentarza
Jeszcze za płatnymi MMOsami przemawia fakt, że po prostu jest w nich mniej trollów itp. Mniej goldfarm, botów - dlatego, że konto które mają kosztuje ich prawdziwą kase, i po zbanowaniu niestety (tak naprawde to 'stety') musza znowu zapłacić, w f2p takiego czegoś nie ma, nikt się nie boi o strate konta, jeżeli np. od początku zakłada, że będzie botował.

 

Sam gram we f2p ale kiedy pojawi się Diablo III już tak nie będzie ;]

 

Powiedzialbym ze na odwrot,na privach sobie nie pobocisz bo gmi pilnuja i traktuja adminowanie jako zabawe.Na oficjalach jest zbyt duzo ludzi aby przypilnosc,botow w cholere a trollow to szkoda gadac.Najlepszy przyklad to serwisy sprzedajace GOLD np do WoW'a.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Kto mówił o privach? :o

 

Mówie o grach typu free 2 play [f2p] jak silkroad czy 2moons, tudzież wspomiany Archlord czy Rf online też od codemasters...

 

Na privach to se możesz... A hasła typu "PRAWIE WSZYTKO CO NA GLOBALU" są conajmniej śmieszne... Lineage jest wyjątkiem jedynie, a tak to wiesz... Poza tym co do gmów na privie - skoro graczy jest o jakieś 11.9 milionów mniej niż na serwach blizza to jest chyba łatwiej upilnować to? (opieram się na danych podanych przez Antaresa).

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cholera !

Zacząłem grać w WoW'a, i co najgorsze, ta gra mi się spodobała :)

Myślałem, że to będzie gorsze, a tu się okazało, że całkiem przyjemnie się te potworki wybija.

Oby mi to szybko przeszło ;)

Wszystko przez Simpsonów - odcinek z MMO mnie zainspirował, i zachciało mi się w coś takiego zagrać ;f

Odnośnik do komentarza

Dodam tylko, że na tym serwie mam już 2 postacie na 70lvl. Raty 14x.

Bugów dosłownie masa, chyba przez miesiąc nie dało się zrestartować talentów i kupić dual wielda.

Połowa bossów z których wypada t6 lub t5 jest zbugowanych. Serwer upada, jak jest 1k ludzi to jest dobrze.

 

Teraz powiedzcie mi jakim trzeba być idiotą, żeby to kupić.

 

ps. Na tym serwie te miecze ma praktycznie co drugi rouge na 70lvl.

Odnośnik do komentarza

www.4story.de

 

RIP off, czyli po prostu zrzynka z WoWa, narazie po szwabsku a wersja "GLOBAL" czyli po angielsku jest dostepna tylko dla hameryki i turków (hm...), z racji, że gameforge czy jak im tam wykupili prawa i hostują niemiecki serwer (uważany za europejski... pewno koreanczycy mysla ze cala europa mowi biegle po niemiecku), ale nie długo ma byc www.4story.co.uk prawdziwie europejska wersja.

 

Co do samej gry trzeba przyznać, że silnik jest dobrze zoptymalizowany, i tyle moge powiedzieć, chodzi zupełnie jak WoW, po szwabsku to nic wiecej nie bylem w stanie stwierdzić. :)

 

To moze byc najlepsze f2p z racji, że głównie bazuje na popularności WoWa ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ten news to jedna wielka bzdura. ludzie z tego serwisu nie potrafia nawet przetlumaczyc prostego newsa... po prostu chodzi o to ze w wowie da sie z konsoli samemu polepszyc grafe tzw. Level of Detail (LOD). W praktyce jedyne co to daje to dwa razy gęstsza trawa. Niestety strasznie to podnosi wymagania i jest to tylko dla ludzi z naprawde najlepszymi maszynami. Sam blizzard raz to chcial wprowadzić na stałe ale strasznie szybko sie z tego wycofał. i wlasnie ktos z betą wotlk sobie powpisywal kilka takich komend i omg mam 20 fps... normalnie zal. standardowo wotlk chodzi praktycznie tak samo jak tbc(3-4klatki roznicy). w linku ponizej wszystko wytlumaczone razem ze screenami i wykresami.

tutaj news zrodlowy http://www.pcgameshardware.com/aid,654559/...ots/&page=1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...