Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze lvle w WoWie to imo shit,jak gralem pierwszy raz mialem identyczne wrazenie,sterylnie i nudno.Na wyzszych lvlach zaczyna byc fajniej,wiecej kombinowania,dynamiki,a battlegrounds/pvp to miod.Ale ja i tak juz skonczylem z WoWem,3-4 razy wracalem ale tym razem nawet tydzien nie pogralem...mowie nie,czekam i licze na warhammera,dosc monopolisty:(

 

p.s. Lock to najnudniejsza postac imo

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
Jest duzo bardzo duzo serverow. Ja swoja droga polecam Vek'nilasha, ziomy graja i jest ponoc dobra atmosfera.

 

Ale który to? Bo tam są jakieś player vs player, rolepalayng , RP nie wiem ocebe. Jak wybiorę coś to znowu pełno jakichś dziwnych ;/

Odnośnik do komentarza

player vs player - server gdzie praktycznie wszedzie mozna sie bic horde vs alliance,jedyne restrykcje dotycza terenow wlasnych,tj na terytorium hordy,pierwszy ruch musi wykonac horda zeby mozna bylo ich uderzyc,taka ochrona low lvli przed gankiem,dalej sa juz tereny ffa,czyli kazdy kazdego moze pojechac.

player vs enviroment - server bardziej nastawiony na raidowanie i progress w kierunku pve,pvp wystepuje tylko na arenach/battlegrounds i podobno mocno ograniczone na terenach

role playing - inaczej odgrywanie roli,cos ala "oh witaj wielki krasnoludzie,chodz uratujemy swiat",raczej mala populacja i malo uczeszczane.

 

Ja polecam PvP servers

Odnośnik do komentarza

Gram sobie na trialu (caly na dysku) i mam taki problem, niby wszystko jest ok, nie mam zadnych lagow. Ale co jakis czas mam freeza na kilkanascie sekund, potem nic i dalej freez. Nie musze wspominac jak jest to denerwujace, bo czesto przez to gine. WTF?

Odnośnik do komentarza
Serwer zapisuje gre poprostu jak masz tego freeza

o.O ?! Grałem tylko przez 4 miechy w przerwach między pracą a snem (wczoraj anulowałem konto bo ta gra jest zbyt uzależniająca :lol: ) ale ani razu nie miałem żadnego freeze'a. Owszem, 2 x DC, czasem (był taki okres) BG się zawiesiło a dzięki uprzejmości producentów mojej karty graficznej doświadczałem od czasu do czasu "infinite loop error" w strefach zarezerwowanych dla TBC ale nigdy gra mi się nie zatrzymywała na kilkanaście sekund.

 

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Jak sie gra na serverach z dupy, to sie tak ma. Ja gralem na globalu, teraz nie chce tracic hajsu i z powodzeniem szpilam na DOBRYCH privach.

Nie ma czegos takiego jak dobry PRV :P.

A abonament nie jest tak tragicznie wielki za gre na officialnych serwerach.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

TBC w 100% ukonczone (KJ down - na oficialnym serwerze ofc)..., ale nie bardzo jakos mnie nie ciagnie do Warhammera - zwlaszcza, ze ci znajomi co grali w bete powiedzieli "Its shit". Predzej przestane grac w ogole i ew. poczekam na Darkfall. Beta WotlK srednia jest (zwlaszcza po ostatnich zmianach w ich tzw. balancingu postaci).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No to od 14.10.08 zupelnie inna gra. Masa zmian, nowe drzewka (u niektorych klas kompletnie przewrocone do gory nogami), talenty. Instance nerf oraz tuning (-30% HP na wszystkie NPC oraz nizszy dmg etc.). Jednym slowem - burdel :lol:. A ja dodatkowo sobie wtedy reroll strzelam na horde :lol:.

Odnośnik do komentarza

Tu sie nie dogadamy ;) Wg mnie endgame PvE jest dobry tylko dla no-lifeów bo zabiera mnóstwo czasu. A jakbym chciał bić tylko moby to nie kupowałbym gry MMORPG ;) Moby są głupie i działają wg utartych schematów zaś na arenie niebezpieczny jest nawet gość w zielonych itemach bo zrobi wszystko by Cię zabić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...