Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=eoRwhDTG5OE

 

https://www.youtube.com/watch?v=0jmdBA9nK0c

 

 

Znowu święta w Dun Morogh? Do WotLK to była genialna gra, cudowne wspomnienia mam, wieeeelu osób z całego świata poznałem w tej grze, oby Classic był prawdziwym classiciem 1:1 a nie jakaś pierdoła.

Ja tak samo. Nadal utrzymuje z tymi ludzmi kontakty, wielu z nich pomogło mi bardziej niż ludzie z bliższego otoczenia.

 

Tylko te wszystkie osoby poznałem kiedy wow to było MMO z żyjącym swiatem, a nie połączenie kilku hubow ze sobą :(

Teraz wracam tylko co jakiś dłuższy okres aby poznać historię.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dla osób które będą wracać i się wachają ;) Blizzard w swoim sklepie zrobił "Mega" promocję:

Battle for Azeroth+ Legion jedyne 44,99EUR

a  dla osób które będą chciały poczuć przygodę cały pakiet za 49,99 EUR

Promocja jest czasowa 

https://eu.shop.battle.net/pl-pl/family/world-of-warcraft

 

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Na Shattered Hand EU, horde. Jednak od dawna nie pykam bo gra jest slaba (nie mam juz wykupionego suba nawet, ale jakis trial 7dni z okazji BfA dostalem). Czekam na Classica, w ktorego bede grac. Gra w obecnym stanie mnie nie jara.

 

Jak cos to moj bnet masz po lewej pod avatarem ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 4/24/2018 o 22:56, Velius napisał:

Gdzie gracie, mysle zeby sobie nie kupic BfA i moze od zera bym popykal.

 

Terokkar EU, Alliance. W Legion wgryzłem się bardzo późno, więc na razie leveluję main'y pod BfA.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ktoś czeka na nowy dodatek ;)?

btw

Gdyby ktoś chciał zacząć od nowa na świeżo to blizzard ma obecnie za(pipi)istą oferte na wowa (całość+dodatek+30dni) za 50 euro

https://eu.shop.battle.net/pl-pl/product/wow-complete-collection

 

Legion był najlepszym dodatkiem według mnie jaki wyszedł:

- świetne questy

- świetny lore

- za(pipi)iste patche

- mega end game

 

Nowy dodatek zapowiada się uber dobrze, więc polecam.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Ostatnio prepaid kupiony z promocji -10e na ebayu i czeka aż wyjdzie dodatek. W ten weekend można było za darmo sprawdzić wow-a i po 10 minutach odechciało mi się grać. Jednak bez dodatku nie mam już za bardzo co tam robić .

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Orzeszek napisał:

Imo battle of azeroth będzie kasztanem, zobaczymy jak wyjdzie w praniu narazie preorder wstrzymałem 

Dlaczego?

Fabula wydaje się być interesująca.

Bedzie raid z old godem ala Ulduar (a to najlepszy raid w wowie ever), będzie do ubicia Azshara i cały podwodny raid. 

Duzo zmian w klasach, nowe wyspy, które graficznie są piękne, ogólnie będzie dużo do roboty. Wszystkie wrażenia z bety jakie widziałem były mega pozytywne.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Starh napisał:

Legion za(pipi)isty, akurat jak zaczniesz to do sierpnia ogarniesz sobie fabułke.

 

Ja aktywnie gram w Legion (swoją drogą: Makka #2448). ;) Odnosiłem się do Raptora i ogólnie graczy czekających na powrót Classic.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
17 minut temu, Starh napisał:

Dlaczego?

Fabula wydaje się być interesująca.

Bedzie raid z old godem ala Ulduar (a to najlepszy raid w wowie ever), będzie do ubicia Azshara i cały podwodny raid. 

Duzo zmian w klasach, nowe wyspy, które graficznie są piękne, ogólnie będzie dużo do roboty. Wszystkie wrażenia z bety jakie widziałem były mega pozytywne.

No właśnie tak średnio bym powiedział tak średnio. Totalnie te wyspy mnie nie jarają raid pewnie dopiero po kilku miechach dostępny, fabuła w wowie xd no już po lataniu po innych planetach i zakrzywiania lini czasu sobie odpuściłem jej śledzenie.

Imo bieda zapychacz i następny dodatek będzie spoko, może rework świata i pewnie wskrzesza arthasa, dadzą voidlordow i będzie git. 

 

W weekend udało mi się pograć 15min tylko :/ wyboostowalbym tego swojego dk na ten 110

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ja zaczlem jakis czas temu ale miesiac sie skonczyl i nie oplacalem bo klepalem Hearthstone i Rocket League. Sprobuje znowu bo moze by sie przydalo ten 110 wbic przed sierpniem i fabulke zrobic co byc gotowym na BfA, który wpadl razem ze wszystkim w pakiecie za 50 euro.

 

Ogolnie duzo sie zmienilo od czasu kiedy ostatni raz gralem, niektore rzeczy na lepsze, inne na gorsze. Zaczalem z dwoma typkami + 1 RaF i oczywiscie znudzili sie i przestali grac, to jest najgorsze dla mnie w tego typu grach, zawsze zostaje sam :frog:

Odnośnik do komentarza

I dlatego nie mogę się doczekać Classica. Będę znowu biegał z Barrnes do Stonetalon Mountains, będę wyczekiwał na drugiego zioma pod kamieniem żeby summonować ekipę do instancji czy w końcu będę zakładał po 4 sunder ermory warriorem żeby w pocie czoła wypracować jakiś sensowny threat:dafuq: To będzie gra zamknięta, bez możliwości rozwoju. Będzie to coś w czym będę mógł dożyć w spokoju swoich growych dni zbierając roślinki czy sprzedając skóry w AH, by potem siedzieć do późna w nocy farmiąc kille w niekończącej się potyczce w Alterac Valley. Pewnie jak w dawnych czasach poznam wielu nowych ludzi z całego, którzy zostaną moimi e-kolegami, z którymi będę się spotykał i wymieniał kartkami bożonarodzeniowymi. Będzie kurwa fajnie!

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Wciąż czuję że zderzenie rzeczywistości ze wspomnienami okaże się druzgocące.

Dla mnie nie. Dokladnie wiem na co czekam i co dostane. Tutaj nie ma najmniejszych problemow. Bardzo dobrze pamietam jaka ta gra byla i jakie wady miala, ale i plusy.

Wielu osobom, ktore uwielbiaja wiecznie isc na skroty lub po prostu nie sa z pokolenia, ktore nie potrzebowalo quick save/check point'ow, a ciezka (czasem i mozolna) praca wypracowywalo cos. Grind nie jest zly, czasem mozna nawet sie przy nim odstresowac (i troche dac mozgowi odpoczac). Czesc bugow nie bedzie obecna, wiec nie bedzie to 1:1 (charge warrka na blink czy cos tam).

 

Ale dla wielu ludzi pewnie bedzie tak jak piszesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Velius napisał:

Ja bede gral wiec jestem jak najbardziej za. Tylko zanim dobije max lvl to z miech albo dwa mina :reggie:

Czyli dosc sprawnie bedziesz levelowal :D

 

Co do gildii to nawet chetnie, ale ja bede lecial na serwer na ktorym moj ziom bedzie gral bardziej HC (pewnie Ally w tym wypadku :(:(:( ).

Jednak mysle, ze na troche przed premiera bede wiedzial gdzie rolluja (jak bedzie lista serwerow).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...