Skocz do zawartości

H A L O 3 - wszystko co dotyczy Multiplayera


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Odliczanie dobieglo konca... Halo3 zagoscilo na polkach naszych sklepow, juz pierwsi szczesliwcy graja... inni jeszcze czekaja.

 

Zapraszam wszystkich do wypowiadania sie na temat gry Multiplayer.

Ktos juz nabija sobie ranka w grze sieciowej? Jakie sa wasze statsy? Macie jakies ciekawe gry do pokazania juz?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mój brat (Jaszczur) przed świętami odkrył fajny trick, który może pomóc w grze największym wymiataczom. Polega on na... zresztą sami zobaczcie http://www.bungie.net/stats/Halo3/FileShar...tag=JaszczurRSQ

Działa on z BR, Szogunem, Maulerem, SR, Carbine i może z czymś jeszcze, ale już nie pamiętam . Acha z SUPER IMBA DOBRYM pistolem też.

Wykonuje się go tak- np. SR-primary weapon, BR-secondary weapon. Kolba, w końcowej fazie animacji strzał i prawie w tym samym momencie zmiana broni.

Efekt?? Mamy strzał z SR przy aimie z BRa i + możliwość strzelania z BRa.

Przy kombie szogun + mauler mamy podwójny strzał :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Zamiast narzekac na mapy itd, to rejestrujcie masowo na forum MLG i głosujcie w temacie o remake'ach map do H3

Link

1. Battle/Beaver Creek -y? cuz I'm a BC GOD haha

2. Chill Out -y? classic

3. Prisoner -y? spawn raping so ez

4. Midship -y? cuz better team always wins

5. Damnation -y? <3 nading camo

 

IMO ofkorz.

 

Czyjś bardzo mądry post został usunięty, więc ponowie: '' Nie należy mieszac gówna z marcepanem''

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie CZY TO DUŻE UPOKORZENIE PRZEGRAC MECZA 2 V 2 Z GOSCIAMI U KTÓRYCH W STATACH NA BUNGIE WYRAZNIE WIDAC TENDENCJE DO ZABIJANIA Z KOLBY ? Tzn najwięcej

kili mają z kolby { lol } następnie asault itd. Gdy widzę gości z takimi statami to wiem wszystko o ich skillu.

MAM DOŚC TAKICH PORAŻEK.

dlatego preferuję już tylko radosne halo3 - zawsze wychodzę z meczy na Epitahu , często na Snow coś tam... DOŚC KAMPIENIA moja cierpliwośc dotej gry się skonczyla .

Siwy polej po jednym... :piwo:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie :P

 

Zapewne uznacie mojego posta za prowokacyjnego czy też głupiego - Nie rusza mnie to.

 

 

Ostatnimi czasy miałem to szczęście, żeby tak jak Molo mieć odwagę kopnąć płytkę z Halo 3 z półobrotu i rzucić w kąt. Zacząłem grać w COD IV

 

 

Grałem weń cały styczeń. Dwa dni temu była u mnie jednak posiadówa - ktoś chciał zagrać odpaliłem więc spleet'a, i hajda na Xbl. Na miły bóg! Ta gra jest jednym wielkim no skillowym shitem. Cała jej filozofia opiera się na dwóch głównych punktach:

 

- Szybkości łącza internetowego

- Refleksowi - Aimingu w tej grze nie ma żadnego. Tak jak w Halo 2 - Kto pierwszy zacznie strzelać ten wygra.

 

Miałem to szczęscie że grając trafiałem na b. łatwe hosty - To co się to snajperką robi jest przesadzone - Heady wchodzą same. Aż byłem zszkokowany. Biegnę sobie na Valhalli - Shoty snipers - Na drugim końcu tej bądź co bądź niemałej mapy podskakuje sobie jakiś murzyn - Namierzam go - Strzelam - i co? Headshot mere mortals!

 

I tak w kółko - Snijperka w COD łatwa nie jest, niektórzy wręcz mówią, że jest z(pipi)ana a heady z niej dają nie mniejszą satysfakcje niż te z Halo:CE

 

 

Reasumując - Nie mam zamiar już więcej grać w ten SHIT. Nie ma też zamiaru żadbym prosom niczego udowadaniać - Ja nie będę grać w grę która mi się nie podoba tylko po ty by na WCG wystartować. Fu.

Odnośnik do komentarza

Ja nic nie mówię, ale bez Halo3 jakoś żyję, a sam CoD4, którego pograłem wczoraj fajny był i tyle.

Chcecie znać moją opinię? Że niby nie?! Korwa i tak napisze.

Gdybym zaczynał przygodę z X360 to bym się skusił gameplayem i realiami z CODa4, bo jest bardziej przystępny i przyjemniejszy w klasycznym MM.

Co oznacza tyle, że nawet przy braku znajomych można odpalić TDM i się bawić. Dla kogoś kto nie chce być pseudo-prosów (tak jak Maiden i masa innych ludzi).

Dla mnie sceny nie będzie, ludzie są za leniwi, czekałem na wyniki ligowe w 4vs4 online(!). Dostałem w 1szej kolejce 3 mecze z 6ściu meczu, w 2giej całe dwa mecze. W 3ciej 1 mecz... łał! Mam za trzydzieści kilka osób grać mecze? Albo biegać i pisać za wynikami? I myśl o tym że jedynym turniejem w Halo będzie polskie WCG (jeśli w ogóle, odbiera mi chęci do robienia i starania się o cokolwiek w tym forum).

 

CoD4 > Halo3

Odnośnik do komentarza
Witam ponownie :P

 

Zapewne uznacie mojego posta za prowokacyjnego czy też głupiego - Nie rusza mnie to.

 

 

Ostatnimi czasy miałem to szczęście, żeby tak jak Molo mieć odwagę kopnąć płytkę z Halo 3 z półobrotu i rzucić w kąt. Zacząłem grać w COD IV

 

 

Grałem weń cały styczeń. Dwa dni temu była u mnie jednak posiadówa - ktoś chciał zagrać odpaliłem więc spleet'a, i hajda na Xbl. Na miły bóg! Ta gra jest jednym wielkim no skillowym shitem. Cała jej filozofia opiera się na dwóch głównych punktach:

 

- Szybkości łącza internetowego

- Refleksowi - Aimingu w tej grze nie ma żadnego. Tak jak w Halo 2 - Kto pierwszy zacznie strzelać ten wygra.

 

Miałem to szczęscie że grając trafiałem na b. łatwe hosty - To co się to snajperką robi jest przesadzone - Heady wchodzą same. Aż byłem zszkokowany. Biegnę sobie na Valhalli - Shoty snipers - Na drugim końcu tej bądź co bądź niemałej mapy podskakuje sobie jakiś murzyn - Namierzam go - Strzelam - i co? Headshot mere mortals!

 

I tak w kółko - Snijperka w COD łatwa nie jest, niektórzy wręcz mówią, że jest z(pipi)ana a heady z niej dają nie mniejszą satysfakcje niż te z Halo:CE

 

 

Reasumując - Nie mam zamiar już więcej grać w ten SHIT. Nie ma też zamiaru żadbym prosom niczego udowadaniać - Ja nie będę grać w grę która mi się nie podoba tylko po ty by na WCG wystartować. Fu.

Po co to piszesz ? Nie mam zielonego pojęcia co ty chcesz osiągnąć przez to że jedziesz tak po tej grze ? Dowartościować się że nie szło ci w halo a w Cod 4 ubijasz jakiś noobków w mm i masz radochę ? Ja nie krzyczę do o koła że cod 4 ma zbugowaną snajpe i że tak na dobrą sprawę nie trzeba strzelać w głowę bo 1 strzał zabije bez tego. A jak opierasz swoją grę w głównie na aimingu to powodzenia w turniejach o ile takowe będą ? XD Radzę ci trzymaj się jednej gry bo co jest od wszystkiego to jest do niczego...

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

Flash: Nie mam zamiaru się dowartościowywać - to ty piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia:

 

- Przykro mi, snajpa jednym strzałem w ciału nie zabija w CODzie. Cięźka czy lekka - Obojętne. Potrzebny jest Head.

-Po prostu nie wiesz z kim w COD gram.

-COD absolutnie nie opiera się na aiminugu xD

 

To tyle ad hoc COD po więcej zapraszam do stosownych tematów - nie śmiećmy.

 

Czy w Halo mi nie szło? W turnieju 2vs2 mój team wygrał z waszym rundę i zajął trzecie miejsce - a to dlatego że się zeń wycofaliśmy. Napisałem tego posta bo takie są moje odczucia wobec Halo 3.

 

Halo 3 jest ogromnym suckessem Bungie - Ale tylko marketingowym - Taki marketing to ma chyba tylko Apple, choć oni w przeciwieństwie do Bungie nie jadą na marce jednego udanego produktu wypuszczając kolejne, kiepskie, hybrydy.

 

Multiplayer w Halo 3 nijak ma się do tego z Halo 1. Po prostu nijak. Tak jak porównywanie samochodu Tata Nano do Bentleya.

 

 

Odnoszę wrażenie źe jak ktoś w tej świątyni uwielbienia napiszę krytyczne słowo na którąkolwiek z części Halo musi nie może się nie spotkać z energiczną odpowiedzią. Musi zostać nazwany n00bem, nieudacznikiem, musi się go oskrażyć o nieznajmość rynku multiplayerów FPS itp - itd, przykładów mnożyć nie muszę.

 

Na miły bóg, jeżeli o grze nie można się krytycznie to zmieńcie sobie tytuł topicu na "Dlaczego Halo 3 ma najlepszego multiplera na świecie" czy coś w ten design.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Flash: Nie mam zamiaru się dowartościowywać - to ty piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia:

 

- Przykro mi, snajpa jednym strzałem w ciału nie zabija w CODzie

Może i się nie znam ale z tego co wiem to jest kilka rodzajów snajp od szybkostrzelnych do ciężkich i przy użyciu tych cięższych wystarczy jeden strzał w klatę tudzież w głowę by zabić.
-Po prostu nie wiesz z kim w COD gram.
Nie ma znaczenia wiem jak grałeś w halo i wiem że niestety nikt tutaj ani nawet w europie nie ma prawdziwego team playa i zgrania na mapach (możesz się wypierać ale tak jest). Większość akcji opiera się na samodzielnym działaniu i nie ma tak że cały czas team kontroluje każdy swój ruch. Zwłaszcza w tak świeżej grze jak cod 4.
-COD absolutnie nie opiera się na aiminugu xD
przykro mi ;)

 

Czy w Halo mi nie szło? W turnieju 2vs2 mój team wygrał z waszym rundę i zajął trzecie miejsce - a to dlatego że się zeń wycofaliśmy. Napisałem tego posta bo takie są moje odczucia wobec Halo 3.
Pozwól że zacytuję " Ta gra jest jednym wielkim no skillowym shitem. Cała jej filozofia opiera się na dwóch głównych punktach:

 

- Szybkości łącza internetowego" a że Songo miał hosta to sobie resztę sam dopowiedz.

 

Multiplayer w Halo 3 nijak ma się do tego z Halo 1. Po prostu nijak. Tak jak porównywanie samochodu Tata Nano do Bentleya.
A czy ja przyrównuje halo 3 do halo 1 ?

 

Odnoszę wrażenie źe jak ktoś w tej świątyni uwielbienia napiszę krytyczne słowo na którąkolwiek z części Halo musi nie może się nie spotkać z energiczną odpowiedzią. Musi zostać nazwany n00bem, nieudacznikiem, musi się go oskrażyć o nieznajmość rynku multiplayerów FPS itp - itd, przykładów mnożyć nie muszę.
Może nie rynku ale akurat na multi halo to się nie znasz :P

 

 

Raptor: Mam nadzieje, ze bylo warte warna. NA PRV z prywata i nie o tym sie w tym temacie dyskutuje.

Edytowane przez Raptor
Odnośnik do komentarza

Panowie zluzujcie rozpory.

Fajne forum jest, a i temat zacny, a użytkowników Flaha i Maiden ładni, fajni chłopcy.

 

A od siebie dodam, że Motor ubił kiedyś w 2vs2... 40 deathsów, ale go nie biłem bo w dobrym humorze byłem tej! :P

A Raperze drogi, ja w Halo3 ani CoD4 nie gram, bo żadna mnie nie "robi". Tyle, nie robię tu zadym COD4 vs H3. Ciao:*

Odnośnik do komentarza
A ja od siebie dodam, że zamiłowanie Wasze/nasze do serii Halo wzieło się z geniuszu pierwszej części. Halo2/3 to już inne gry.A to co łączy je z H1, to tytuł... Tak więc gdyby Time Spliters dajmy na to, nazywał się Halo3.5, gralibyście w niego.

Anyway: peace and love ;)

Racja bo w Halo czy to sie komuś podoba czy nie jest najwięcej turniejów i rywalizacji na poziomie, halo 3 jest przyjemna grą, można sie czasami w(pipi)ić i daleko jej do halo 1 ale jak na dzisiejsze gry to ma jeden z najlepszych o ile nie najlepszy (kwestia gustu) multiplayerow i najlepiej rozwinięta scenę na świecie. W Polsce niestety nie będzie turniejów jeśli zainteresowani nimi sami czegoś nie zrobią a niestety nie zanosi się na nic w CoD 4, już większe prawdopodobieństwo że na xboxie zrobi ktoś turniej w halo 3 ponieważ jeśli będzie chciał robić w cod 4 to zrobi na PCcie :D bo wiadomo że liczy się frekwencja. A sami niczego nie zrobicie bo większość woli grac online i ma gdzieś jazdę przez pół polski by pograć, a ludzie od halo są już sprawdzeni i wiem że jak zrobię turniej to minimum te 25 osób na nim zobaczę.

Odnośnik do komentarza

Andref ma rację w swoich argumentów bo prawda jest i taka, że kwestia gustu, to po co gramy ma ogromne znaczenie. Nie opowiadam się Andrzeju po niczjej stronie, ale Twój post całkiem ładnie i składnie dosyć umiejętnie zyebaueś końcówką.

 

już większe prawdopodobieństwo że na xboxie zrobi ktoś turniej w halo 3 ponieważ jeśli będzie chciał robić w cod 4 to zrobi na PCcie smile.gif bo wiadomo że liczy się frekwencja.
jak zrobię turniej to minimum te 25 [!!!] osób na nim zobaczę

 

jak to sobie przystawiłem jedno do drugiego to jakoś tak się uśmiechnąłem:)

 

A żeby nie dissa 20% od naszego Rapera powiem, że w Halo3 jedyną bronią na której naprawdę się nie zawiodłem i którą poprawili jest Needler. Ciao:*

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
Andref ma rację w swoich argumentów bo prawda jest i taka, że kwestia gustu, to po co gramy ma ogromne znaczenie. Nie opowiadam się Andrzeju po niczjej stronie, ale Twój post całkiem ładnie i składnie dosyć umiejętnie zyebaueś końcówką.

 

już większe prawdopodobieństwo że na xboxie zrobi ktoś turniej w halo 3 ponieważ jeśli będzie chciał robić w cod 4 to zrobi na PCcie smile.gif bo wiadomo że liczy się frekwencja.
jak zrobię turniej to minimum te 25 [!!!] osób na nim zobaczę

 

jak to sobie przystawiłem jedno do drugiego to jakoś tak się uśmiechnąłem:)

 

A żeby nie dissa 20% od naszego Rapera powiem, że w Halo3 jedyną bronią na której naprawdę się nie zawiodłem i którą poprawili jest Needler. Ciao:*

nie oczekuj za wiele od polskiej sceny konsolowe zresztą napisałem minimum co znaczy że tych 25 osób jestem pewien a na 100% w dużym mieście teraz znajdzie się dużo graczy nie ze sceny, którzy również przyjdą pograć, a w COD 4 kto jest sprawdzoną osobą ? Nikt czyli może nawet dojść do sytuacji gdzie dajmy na to cichygrzmot zrobi turniej w wodzisławiu i zjawi się na nim tylko on i jego okoliczni znajomi ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...