Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Heh śledzę sobie postępy i czytam wszystkie newsy i nie wyrabiam. Póki co raptem dwie postacie a reszta to odgrzewane stare śmieci. Nie rozumiem jaki jest sens dawania takich postaci. Moze i jakiś postęp i powiew świerzosci w grafice i jest a moze nawet w systemie ale nijak mia sie to do postaci na których widok po prostu załamuje ręce bo ile można już powtarzać i wciskać na siłę. Ok zgoda Ryu i masters sie wie bo przeciez to flagowe postacie których oczywiście zabraknąć nie może tak samo jak Chun ale taki Dhalsim nie ni litości. Poczekam na jakąś grywalna wersje lub na całkowite skończenie tego "projektu" ale póki co to niezły syf.

Odnośnik do komentarza

Pojawiają się coraz to nowsze filmy więc nie ma już chyba sensu wrzucać więcej linków z tego co pokazują na AOU.

 

C.Viper Vs Abel, są też odnośniki do nowszych fajtów jak np. Gief Vs Guile, czy Raju Vs Honda

 

Po przejrzeniu kilku nowszych materiałów naprawdę się napaliłem. Gra prezentuje się wspaniale :)

 

@Hamtaro -> stare postaci (Honda, Gief) są ok, marudzisz... :D

 

PS OMG! Po wybraniu zawodnika wjeżdżamy na "mapkę" i jak w SF2 podróżujemy po świecie :D LOOOVE!

SPD Giefa zachowało poziom, Guile wygląda zbyt groteskowo (nadal będzie się nim turtlować)

PS2 Jest też video z najnowszego "Samurai Shodown" (3D) i KOF XII (nowe sprite'y!!!!)

PS3 Nowe plansze! Dojrzałem je dopiero na screenach bo oglądając walkę wodziłem wzrokiem za postaciami, heh!

PS4 Animacja wydawała mi się dziwna. Teraz po obejrzeniu kilku walk wszystko jest w porządku. To przecież 2D przeniesione w polygony, czego można się było spodziewać :D ?!

 

EDIT: to bardzo dobry rok dla bijatyk.

 

Tekken 6

Soul Calibur 4

Virtua Fighter R

Street Fighter 4

Samurai Shodown

The King Of Fighters XII

Blazblue (2D w universum GG, jeśli się nie mylę)

wszelkiej maści arcadowe doujiny jak np. Arcana Heart 2

 

Kiedy ostatni raz zapowiedziano tyle gier?

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Gość cameel

Pasek Supera nie przenosi sie do następnej rundy, wiec odpada elemnt taktyki przetrzymywania Supera.

ornit orientujesz się jak sie ma sprawa z innymi zmianami systemowymi? (nie licząc braku parry)

Bo SF IV chyba bedzie miał wiecej wspólego z SF II niz z 3rd Strike'iem.

 

Co mi się niezmiernie podoba to animacja Superów, towarzyszace jej zbliżenia i obroty kamery, miodzio.

Odnośnik do komentarza

No muszę przyznać że ciekawie to wygląda z tą oprawą aż trudno sie przyzwyczaić. Zastanawiam się czy są zaplanowane jakieś jeszcze stare\nowe postacie w SFIV. Co do KOFa to ktoś dobrze pomyślał aby odświeżyć co nie co jeśli wszystko pójdzie dobrze to będziemy mieli KOFa z prawdziwego zdarzenia czekam na ten tytuł z utęsknieniem, a no i jeszcze ciekawe jakie szopki wyjda z tym Blazblue mam nadzieję ASW sie postara chociaż postacie bardzo przypominają mieszankę zawodników z gg ale chyba to było do przewidzenia.

 

@Hamtaro -> stare postaci (Honda, Gief) są ok, marudzisz...

 

No tak Rafał zapomniałem że to co chargowane to Twoja miłość :) poczekamy zobaczymy :/

Odnośnik do komentarza

Na IGN pojawiły się nowe filmy z walkami. Jakościowo są lepsze od tych poprzednich i na tych gra prezentuje się o wiele lepiej niż na tych starszych :D

 

Na początek idzie nowa postać, Francuz - Abel. Kolo może zarządzić. Ma ROLLa(ciekawe czy da się go cancelować 8) )! Jego barka wydaje mi się, że ma w kilku klatkach autoguard ale może mi się przewidziało. Jest też rzut na skaczących (za dobryyyy ;) , słowem big luuv). Wydaje mi się, że ma też rzut na low...Jest też EXowany rzut, kręcący przeciwnikiem młynka. Jego ultra ma klatki niewidzialności. Dashuje przy tym do przodu na odległość 3/4 lub pełnego ekranu. A! Zapomniałbym...chyba widziałem dp+K Kena (z CVS) i ten sam cios Seana... Super przypomina qcfx2 +P Ryo z CvS2 i pewnie da się go charge'ować.

 

Chun - ma taunta z Alphy, poza tym w swoim intrze wygląda jak najedzona Chinka...Ma tył+HP :/ , tył+MP, hcb+K, doł(charge), góra+K, fireball i swój mocarny "przetrzymywany" super (którego jak nakazuje tradycja pewnie da się kontynuować)

 

C.Viper ma jakiś nieblokowalny (chyba, jego startup jest baaaardzo wolny) atak, po którym można kontynuować combo. Na chwilę obecną może też wsadzić 2 elektryczne* dragon punche pod rząd (przynajmniej na skaczących) jak Ken z 3s. Jej "zapalający" kopniak obrotowy z mid-aira przypomina bardzo qcb+K Sakury. Ma też coś bardzo przypominającego standardowe overheady z SF3.

 

*przeciwnik częstowany jest prądem

 

Blanka ma swój skok (w poprzednich grach KKK (LOL!)). Nie tylko warczy ale i wykrzykuje teraz jakieś smieszne spółgłoski. Poza tym wygląda jakby miał na głowie jeżozwierza.

 

Walki ładują się długo jak w VF5 :)

 

C. Viper w białym stroju prezentuje się naprawdę nieźle a Abel jest świetny, ale o tym już pisałem.

 

EDIT: AHAHA! Teraz muszę obadać te z posta powyżej :P

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...