Skocz do zawartości

Tenis


Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowujac, w pierwszym secie gralo 2-och zawodnikow, w kolejnych niestety tylko jeden. Delpo widocznie zaplacil cene za ciezkie mecze z Thiemem i Fedem,z kolei Rafa miał autostradę do polfinalu, ale nie będzie za to przecież przepraszal.

Dzisiaj prawie na bank dorzuci 16 szlema do swojego dorobku. Fajna jest ta jego wewnetrzna rywalizacja z Rogerem o to kto jest najlepszym tenisista wszechczasow, ale wolabym żeby ten final miał obsade jak w AO.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Jprdl, Woźniacka jaka bezradna. Jeszcze przy drugim secie myślałem, że pierwszy to był wypadek przy pracy, ale Boba Fett ją bezlitośnie wytłumaczyła w trzecim. No normalnie jak dziecko we mgle, zero pomysłu, balony takie przebija, że sam nie miałbym kłopotu z ich odbieraniem, nerwy, rzucanie rakietą. Okres do chuja czy co?

 

 

Nie wierzę... Pisałem to przy stanie 5:1. Jest remis... Tenis to wspaniały sport.

 

No i wygrała :DD

Edytowane przez Okie from Muskogee
Odnośnik do komentarza

O  (pipi)a, co się od(pipi)alo dzisiaj. Sandgren, gościu, który nigdy nie wygral 1 rundy na szlemie, nawet nie był dominatorem na poziomie czelkow, tak sobie z d.upy postanowil zrobić QF szlema(kontuzjowany wawrinka po drodze, thiem był zdrowy), a może będzie lepiej jak azjatycki klon djoko pogoni go w meczu, który wlasnie trwa.

Odnośnik do komentarza

i pogonił :obama: co tu się odpierdziela. czołówka odpada, pewniaki kaleczą, noname'y w ćwierćfinałach. jak ja lubię taki stan rzeczy. nowe nazwiska, nowa krew, nowe emocje a nie tylko te same oklepane ryje jak co roku. nie chce mi się sprawdzać drabinki czy to możliwe ale mecz ching chung chang vs fed-ex to by był konkretny :banderas: 

Odnośnik do komentarza

chung wygra z piaskiem, fed z Berdychem i będzie taki polfinal.

 

Edmund co prawda nie ma duszy, ale szacun, bo jeszcze 1.5 tygodnia przed szlemem niemal kwiczał na korcie z powodu kontuzji stawu skokowego, dimitrov nawet znosil go z kortu na barkach, a teraz edek mu się odwdzięczył.

Mertens u kobiet tez doje.bala do pieca, mloda Kim Clijsters, myslalem ze będzie zmeczona, bo wygrala turniej przed AO i miała dużo w nogach, a jednak nic nie widać po niej. To mogla być tez dyspozycja dnia, bo zagrala zbyt dobrze, z taka grą moglaby wygrac szlema. NIeźle jak na debiutantke w tym turnieju.

 

EDIT: Nadal przegral przez kontuzje choć trzeba przyznać ze cilic gral tenis z USO2014

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Obudziłem się, włączyłem ojrosport, patrzę co odstawia jakiś Dutra Silva z Jokiem, myślę sobie jprdl kiedyś przy takim talencie i odrobinie szczęścia tenisowego koleś zgarnie wszystko, tak wymiata czasami. Potem patrze z ciekawości w profil Brazylijczyka, a typ jest w moim wieku ;D Kurde, jak oglądam tenisa, tak gościa nihuia nie kojarze ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...