Skocz do zawartości

CHILDREN OF BODOM


sobushi

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz mi jeszcze napiszecie ze kolega Koniobijca powinien byl umiescic ten temat w alternatywie albo w rocku.

 

ciezar jako taki jest tylko troche inny w odbiorze. fakt ze w niektorych kawalkach zdecydowanie za duzo na(pipi)ili elektroniki ale to nie powod zeby skreslac ten zespol.

 

sixpounder tak czy siak mnie zniszczyl.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Eh, ich ostatnia płyta to całkowita żenada. W momencie nagrywania 'Are you dead yet' zatracili granicę między nieźle wkomponowanymi organkami, a disco polo. Ogólnie dno, metr mułu. Zakopać i zaorać.

Aha, i sorki za refresh topicu sprzed 2 miechów, ale nie mogłem się, ku*wa, powstrzymać.

Edytowane przez Mortarus
Odnośnik do komentarza

Każdy normalnie rozwijający się człowiek z czasem (chyba, że od razu, na poczekaniu) powinien dojść do wniosku,

że CoB to chu.jnia. Również nałogowo kiedyś słuchałem. Dobre to jako pasaż między Linkin Parkiem a Metalipą, nic więcej.

Laiho samouk umiejętności posiada nieprzeciętne, ale pomysłów to gitarzysta maj kemikal romens ma więcej.

Edytowane przez Royal
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Każdy normalnie rozwijający się człowiek z czasem (chyba, że od razu, na poczekaniu) powinien dojść do wniosku,

że CoB to chu.jnia. Również nałogowo kiedyś słuchałem. Dobre to jako pasaż między Linkin Parkiem a Metalipą, nic więcej.

Laiho samouk umiejętności posiada nieprzeciętne, ale pomysłów to gitarzysta maj kemikal romens ma więcej.

 

To zes do.ebal.Pewnie jeden z tych co przestaja sluchac zespolow zeby byc true.COB do wymienionych zespolow ma tyle co ja do Xboxa.Laiho to jeden z moich ulubionych gitarzystow,napewno oryginalny bo jego gre moge poznac od razu i pierd.lenie ze nie pomyslu na gitare (wtf) jest po prostu kpina zwlaszca po plytach jak Hatebreeder czy Follow the Reaper.

 

ps.nowa plyta odbiega poziomem od poprzednich,mozna posluchac ale to juz nie to co kiedys.. <_<

Odnośnik do komentarza
To zes do.ebal.Pewnie jeden z tych co przestaja sluchac zespolow zeby byc true.COB do wymienionych zespolow ma tyle co ja do Xboxa.Laiho to jeden z moich ulubionych gitarzystow,napewno oryginalny bo jego gre moge poznac od razu i pierd.lenie ze nie pomyslu na gitare (wtf) jest po prostu kpina zwlaszca po plytach jak Hatebreeder czy Follow the Reaper.

Jak miałem 16 lat, też był moim ulubionym gitarzystą, nie przejmuj się. Nie jest oryginalny, argument, że jego grę możesz poznać od razu, jest pusty jak półki sklepowe przed 1989 - każdy może podobne bzdury dopasować do wioślarza, którego darzy lubością. Te dwie płytki to najlepsze wypociny tego zespołu, takie na sześć, obiektywnie. Laiho gra szybko i technicznie, chuj że nudno, prawda? Zaawansowanie wymiatać ale, to on nauczyć się musiał, ponieważ, o ile dobrze pamiętam, dla gry na gitarze rzucił szkołę, więc gdyby zajebiście nie opanował wiosła, skończyłby pod mostem. Jeden jego riff pamiętam do dziś, a to dlatego, że znajduje się na każdej płycie, w większości utworów. Jakość tekstów jego autorstwa przemilczę. O czym ja w ogóle piszę, Finlandia generalnie jest muzycznie chujowa, nie ma co ukrywać. Nie słuchając Children Of Bodom z całą pewnością jest się bardziej true!

 

Odnośnik do komentarza

Ciesze sie ze zamiast zamiast bluzgac jak w pierwszym poscie napisales cos z glowa.Twoje zdanie dzieli wielu i np na Youtubie tocza sie klotnie co do zespolu i Alexiego.Ale wystarczy spojrzec na oceny tych albumow,lub popularnosc gitarzysty zeby zobaczyc ze jednak cos w tym jest.Tez lubie bardziej wyszukana muzyke,ale twojego zdania o Cob a tym bardziej o Finlandii nie podziele.Nie interesuje mnie rowniez czy sluchajac danego zespolu moge byc spostrzegany mniej ''true''.Po prostu wkur.ilo mnie podejsie niektorych osob na tym forum(no coz nie tylko na tym,popularne jest bluzganie na zespoly ktore osiagnely wiekszy sukces)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Do tej kapeli podchodziłem pare razy, i zawsze coś mi nie pasowało ale ostatnimi czasy bardzo polubiłem te kapele, podoba mi sie to szybkie granie i ten za(pipi)isty wokal. Ogólnie słucham różnych odmian metalu od spokojnych balladowych piosenek do cięzkiego łojenia na gitarze. Bardzo dużo zalezy od mojego humoru ale jeszcze więcej od wokalisty danego zespołu, nie lubię zabardzo gdy ktoś się drze w piosenkach, ale growl Alexiego jest za(pipi)iaszczy...

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość _Logan_

Hatebreeder to małe mistrzostwo świata i jeden z moich ulubionych albumów tego gatunku. Później niestety równia pochyła, w tym roku podobno premiera nowego krążka, nie wiem czego się spodziewac, liczę na solidny roz(pipi) ale chyba skończy się na przyzwoitym przy(pipi)ieniu w bebechy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...