Skocz do zawartości

Wasze ulubione automaty


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Widzę, że częstotliwość wynosi post na trzy miesiące, więc teraz kolej na mnie :D

1- Tekken 3, król każdej przyczepy, czy budy, straciłem kilogramy drobnicy na to ustrojstwo

2- Metal Slug, obowiązkowa pozycja np. na dworcu w Katowicach, nawet przy przesiadce zajmującej 15 minut

3- Dynamite Cop / Caddilacs and Dinosaurs - fajne chodzone nawalanki, po prostu

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Z tytułów które sporo ogrywałem za czasów gówniarza z pewnością najbardziej przypady mi do gustu ( jednocześnie wywołując niesamowitą radość z gry):

 

1. Cadillacs i Dinosaurs - dla mnie najbardziej miodny scrolling ever

2. Mortal Kombat 1 - żeby sie do tego dopchać w wozie drzymały, trzeba było trzem bolkom kredyta sprezentować, ale jak już się udało to przyznam, że byłem w takiej ekstazie jakbym przez tydzień na haju chodził. Samo wybór postaci moczył mi majty.

3. Metal slug 1 - co tu dużo mówić, po prostu wciągał jak diabli

4. Wrestlemania - wszyscy grali Bigelowem, ale zawsze chciałem przejść Michaelsem na jednym kredycie, nie pamiętam czy się udało

5. Punisher - nie tak dobry jak Cadillac, ale też bawiłem się nieźle, szczególnie level na pociągu wywoływał u mnie szczekopad.

6. Pit Fighter - to się we dwóch z kumplem przechodziło, za(pipi)iści bossowie i klimat ulicznego rozpierdzielu - mniam

7. NBA Jam - pamiętam wrzucenie kredytu i oczekiwanie jak jakiś odważny rzuci mi wyzwanie :)

 

Było jeszcze sporo tytułów, w które grałem (MK2, Tekken 1,2,3 , SSF2T) ale one jakoś nigdy nie wywoływały u mnie takich emocji jak wyżej wymienione produkcje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

Skoro ktoś odświeżył ten wątek to i ja się wpisze.Najbardziej zgrywałem się w Metal Slug-i .Później pamiętam,że był The House of the Dead i inne automaty Segi(szczególnie ścigałki np.Daytona USA,a także Scud Race i Sega Rally),a także Midway-a,ponieważ ,że ich było najwięcej,a po drugie bardzo wciągały(pamiętam,że raz wydałem ok.stówy za jednokrotnym podejściem,hehe to były czasy :rolleyes: ).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 rok później...

Ulubione tytuły przy których za młodu zostawiałem całe kieszonkowe - tylko MAME:

Asterix, Captain Amarica and The Avengers, Dragon Ninja (Bad Dudes), Hook, Kabuki-Z, Midnight Resistance, Iga Ninjuytsen, Pang, Parodius DA. Rolling Thunder, Sly Spy, Street Fighter 2, Three Wonders, TMNT.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

O takkkk.... Kadilaki męcze obecnie na komórce i w życiu mi się nie przyśniło w wieku 6-ciu lat cioracjąc na automacie, że za 20lat będę owa gierkę mógł sobie odpalić w łóżku czy na kiblu. Oprócz tego Super Sidekicks - znacie, gracie? mega miodnośc dla fanów piłeczki. Z naciskiem na II i IV IMO. No Samurai Showdown i Spinmaster. Piękne rzeczy!

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Troszke odkopie temat..udalo mi sie postawic w domu cos o czym myslalem od malego brzdaca.Sam nie skladalem..zakupilem po dobrej(nawet bardzo) cenie-praktycznie po kosztach zbudowania.Ciagle cos grzebie..bede wymienial przedni panel ,ten sluzy jako zastepczy az znajde dobra plyte do wyciecia.Buda to 19 calowy Viewsonic CRT , 2 glosniki noname,komp to c2d 2.5ghz  4 gb ramcu i jakis geforce9600 GT 1gb.

20151201_083134.jpg

Edytowane przez BieŃ
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.