Skocz do zawartości

TLT Corner


VeluriaN

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, ostatnio wymęczeni sylwestrowym szaleństwem nagraliśmy pare walk z Kubą aka Tokis'em, wkońcu grał swoim ultrakilerskim Lawem, moja forma niestety nie rośnie bo aktualnie przesiadam sie na sticka ale za to Tokis daje rade:)

 

Velu TLT vs. Tokis TLT- http://pl.youtube.com/watch?v=GTznmp-h0Vw

 

Velu TLT vs. Tokis TLT- http://pl.youtube.com/watch?v=xEF8sMXCNY0

 

Velu TLT vs. Tokis TLT- http://pl.youtube.com/watch?v=dbz9vGObIs0

 

Velu TLT vs. Tokis TLT- http://pl.youtube.com/watch?v=OYA4vg5R2ZA

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No no, wiem ze przesiadasz sie na sticka, ale te walki chyba rozgrywałeś na padzie, nie?:( Poza tym wydaje mi sie że, nie było tak źle u Ciebie, weźmy też pod uwagę że była 4 w nocy!:D Ale w sumie grało się dobrze. Następne filmiki koniecznie w wyższej rozdzielczości! A tak w ramach komentarza samej walki - koniecznie potrenuj wyrywanie się z rzutów i sam ich więcej używaj w walce, i nie nastawiaj się na ciągniecie punchami do ściany-lepszy silny juggle czasem;) A poza tym to dobry jesteś przeciwnik! :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bardzo miło sie ogląda wasze walki :( , ale myślę, że tekkenowa Łódź powinna złożyć sie na jakieś PS3 i DR'a, wtedy oglądało by sie was jeszcze lepiej, bo szczerze mówiąc ja już nie moge patrzeć na T5 :pifpaf: .

PS. Myśle że za jakiś czas trzeba będzie was odwiedzić... :spox:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza
Velu,

 

Niby fajnie, ale przeciętnie strasznie gracie.

 

Pozdro

nigdzie nie pisaliśmy że jesteśmy debeściaki ale na turniejach ostatnio dobre recenzje zbieramy, jak masz odwage to wpadnij do łodzi i pogramy troche;)

z dwa dni moge cie przenocować, to takie małe wyzwanie ci ja i Tokis na pojedynek z przyjemnością żucimy:P;)

Odnośnik do komentarza

Duo,

W Tekkena T5 już nie gram. Czasem coś z Dumianem ugramy i tyle. A tak to nie mam od dawna z kim i od daaawna nie mam czasu.

PS3 z Dr'ką za droga. Więc Tekkena sobie daruję. Chyba, że Kuba z Bydy by chciał pograć i bym się z nim zabrał i trochę w pierd'ol podostawał.

 

A co do Velu, no to jak na polskie standardy to nieźle. Ale tak ogólnie to kopara mi nie opadła. Amba fatima, szału ni ma.

 

 

Ps: Jesteśmy jedynym krajem na świecie który gra jeszcze w T5. ^^

Edytowane przez Kozera
Odnośnik do komentarza

Panowie, pamiętajmy że walki tutaj pokazane to tylko mały wycinek tego co gramy w ogóle, nie kreujcie proszę opinii ujrzawszy kilka bitew na krzyż! :(

A ty Kozera, nie zrozum mnie stary źle, ale mnie to się śmiać chce, jak ktoś kto nie gra w tekkena i sam przyznaje że się nadaje tylko do brania wpierd'ol ocenia nasze walki jako przeciętne. Spotkaj się, zagraj z nami, udowodnij że masz prawo krytykować, zyskasz nasz szacunek! No offense!:D

I tak Snake, wiem że zbyt często stosuje rzuty, ale jakoś trzeba zmusić przeciwnika do schylania, a poza tym chłopaki się rzadko wyrywają! ;) Kiedy Gdańsk nas odwiedzi, hę?

 

Też bym pograł w DRa albo w T6 ale serio nie mam gdzie...:P A przecież grac trzeba!

 

Pozdro dla wszystkich dobrych sparing partnerów!

Odnośnik do komentarza

No właśnie właśnie, Cambion zaznaczył sedno sprawy - my do grania zawsze chętni(przynajmniej ja i Velu), wyjazdy i odwiedziny nam również nie straszne, tyle że gorzej z logistyką i kwaterą, a teraz w zimę to się nie chce do tego z domu wychodzić...Jeśli by to miał być jakiś dłuższy wypad z noclegiem, to byłby sens wydawać siope na przejazdy i marznąć w przedziałach(bo fury nie mamy), ale ja nie chce nikomu robić problemów, więc poczekajmy do lata jak będzie można spać na dworze! :(

A na serio - można by się było jakoś dogadać, jakiś mały zlocik zorganizować? Tyle że kto zaprosi, gdzie tylu ludzi przyjąć? Jakieś pomysły?

 

PS. Dzięki za zaproszenia!

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza

Po co komu poczekalnia? My ostatnio na TTT5 całą noc spędziliśmy na przemian w kfc i tym za(pipi)istym "salonie gier" :D Miło można tam spędzić czas, zwłaszcza jak pan sprzedający żetony śmieje się z nas, widząc jak wchodzimy tam dwudziesty raz jednej nocy xD A automat do Tekkena (ze sztywnymi jak nie powiem co gałkami i kwadratowym rozłożeniem przycisków) to poezja :( Z chęcią bym znowu odwiedził to miejsce...

Odnośnik do komentarza
A na serio - można by się było jakoś dogadać, jakiś mały zlocik zorganizować? Tyle że kto zaprosi, gdzie tylu ludzi przyjąć? Jakieś pomysły?

 

No ja moge jakąś nocke zaproponować, już raz wojownicy z ARENY+Gajda i Cisu(Opole) do mnie wpadli i nie żałowali(4 stanowiska do grania i jedna z PS3+zawody singstara:Pwino z wazonu) więc może by coś zorganizować i zrobić zawody Team'owe TLT vs. TCT vs. ARENA???

 

Co wy na to??

Po co komu poczekalnia? My ostatnio na TTT5 całą noc spędziliśmy na przemian w kfc i tym za(pipi)istym "salonie gier" :D Miło można tam spędzić czas, zwłaszcza jak pan sprzedający żetony śmieje się z nas, widząc jak wchodzimy tam dwudziesty raz jednej nocy xD A automat do Tekkena (ze sztywnymi jak nie powiem co gałkami i kwadratowym rozłożeniem przycisków) to poezja :( Z chęcią bym znowu odwiedził to miejsce...

My też w KFC siedzieliśmy(TLT)

Odnośnik do komentarza
No ja moge jakąś nocke zaproponować, już raz wojownicy z ARENY+Gajda i Cisu(Opole) do mnie wpadli i nie żałowali(4 stanowiska do grania i jedna z PS3+zawody singstara:Pwino z wazonu) więc może by coś zorganizować i zrobić zawody Team'owe TLT vs. TCT vs. ARENA???

 

Warszawa bardzo chętnie pisze się na tego typu spotkanie, musimy jeszcze dokładnie określić termin. No i oczywiście zagrać tekkenowego tygrysa który zwątpił w tą grę . . .

 

Pomijając takie atrakcje jak "wazon" Velura czy może mojego śpiewu. Wydaje mi się że coś takiego mogło by się udać. Ja bardzo chetny :(

 

 

My też w KFC siedzieliśmy(TLT)

 

Pingponga macie lepszego niż każde KFC.

Odnośnik do komentarza
No ja moge jakąś nocke zaproponować(...)więc może by coś zorganizować i zrobić zawody Team'owe TLT vs. TCT vs. ARENA???

 

A więc pomysł i plan już jest, teraz trzeba się zsynchronizować czasowo!

 

Termin który bedzie pasował Pozaniakom to czas ferri w Poznaniu. Rozpoczynaja sie one 26.01.br

 

Szyper, kiedy wy macie ferie to mi się sesja zaczyna na uniwerku-nie to żebym sie tam jakoś spinał ale terminy będę miał napięte. Uczelnia blisko od Tomka domu więc w sumie okoliczności nie są złe, ale jednak...

 

A właśnie, Tomasz weź no pomyśl ile byś mógł w sumie osób tam przechować, żeby nie było przypału. No i trzeba też uważać żeby taka ustawka nie zakończyła się jakimś szalonym melanżem, bo wiesz aura alkoholowa za mną podróżuje...:(

 

No i jeszcze kwestia sprzętu:my niestety nie mamy żadnego PS3, wiec musielibyśmy liczyć na uprzejmość naszych gości, którzy dysponują PS3 i DRem. Zresztą, mi to ryba-zawsze możemy zagrać w PESa czy Singstara, czy cokolwiek innego oprócz Tekkena! :D

 

Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję że akcja się uda!

Odnośnik do komentarza

Witam raz jeszcze kochane świnki, nie wiem ile osób chciałoby wpaść na taki psełdoturniej+afterparty, więc nie mam sie jak wypowiedzieć czy wszystkich pomieszcze(CHAŁUPE MAM SPORĄ) więc proponuje aby każdy sie dopisywał do listy zainteresowanych, a jak obcenie ilu jest chętnych to dam znać czy wszystko sie uda, ile osób pomieszcze..., dopisujcie sie;)

LISTA:::

 

Velu(ja+Kazfreak)TLT

Dante84(xiajkafreak)TLT

Tokis(Tekkenfreak)TLT

Gomez(Hwofreak)TLT

LIBERTY!!!!!!!(elbląg TEAM)(już sie potwierdził:()

Raveman(Arena Team) -

Cambion(Arena Team) - -

Wojtaro(Arena Team) - - - Łódz liczy na was chłopaki!!!!!!!!!!

Di(Arena Team) - -

SWAYMAN(Arena Team Leader;)) -

GAJDA(opole Team)????????????-jeszcze nie potwierdzono

Cisu(opole Team+TLT)

Krakers(TCT)???????????????

Szyper(TCT)????????????????

Snake HC(???????)??????????

Pychu(????)?????????????????

 

Chciałbym jeszcze aby TENSHI I ROBSON wpadli ale musze z nimi pogadać...

 

A TERAZ POTWIERDZAĆ SIE I PODAWAJCIE DOGODNY TERMIN, Z LUDZI Z POJEDYŃCZYCH MIAST CHCE STWORZYĆ TEAM RESZTY SWIATA:p:p

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza

Sway nie gra i naszym liderem teraz jest Raveman, bo gra na sticku.

 

Ja teoretycznie mógłbym wpaść, ale jeśli będą miał wolny weekend w lutym, to prawdopodobnie pojadę gdzie indziej. No ale nic nie jest jeszcze przesądzone, więc zobaczy się.

 

Tak w ogóle to załóż topic w dziale Turnieje i zloty :smile:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...