Skocz do zawartości

PSP Store


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z was miał podobny problem proszę o radę:

Postępowałem zgodnie z instrukcja zawartą na playstation store, instaluje ten programik, konsola podłaczona przez usb(ustawiona na komunikację usb) ale w momencie sciągania otrzymuję komunikat A connection error has occurred. (0x80048104).

I tyle sciągania z ze sklepu.

WinXp SP.2.0

IE7.0

PSP firmware 4.05

Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś z was miał podobny problem proszę o radę:

Postępowałem zgodnie z instrukcja zawartą na playstation store, instaluje ten programik, konsola podłaczona przez usb(ustawiona na komunikację usb) ale w momencie sciągania otrzymuję komunikat A connection error has occurred. (0x80048104).

I tyle sciągania z ze sklepu.

WinXp SP.2.0

IE7.0

PSP firmware 4.05

Musisz podłaczyc sie do netu i ustawic czas przez internet(date and time - set via internet) Innego sposobu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś z was miał podobny problem proszę o radę:

Postępowałem zgodnie z instrukcja zawartą na playstation store, instaluje ten programik, konsola podłaczona przez usb(ustawiona na komunikację usb) ale w momencie sciągania otrzymuję komunikat A connection error has occurred. (0x80048104).

I tyle sciągania z ze sklepu.

WinXp SP.2.0

IE7.0

PSP firmware 4.05

Musisz podłaczyc sie do netu i ustawic czas przez internet(date and time - set via internet) Innego sposobu nie ma.

 

Ślicznie dziękuję pomogło i śmiga jak ta lala.

Jestem ciekawy co odpisze sony :D

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Chciałbym ściągnąć demo, np. Patapona, ono jest dostępne tylko na store. Jednak ściągnięty plik ma 500kb, znalazłem coś o jakimś Sony Downloaderze, ale nie wiem jak to obsłużyć. :/ Zostaje tylko ściąganie przez psp?

Odnośnik do komentarza
znalazłem coś o jakimś Sony Downloaderze, ale nie wiem jak to obsłużyć

Po zalogowaniu do PSP store po lewej stronie powinien być spory banner z opisem w stylu "to download content click here for instructions" i kolesiem z konsolą w rękach na zdjęciu - po jego kliknięciu pojawia się strona, na której można pobrać PLAYSTATION Network Downloader. W razie czego bezpośredni link do strony z instrukcjami: http://store.playstation.com/game/instructions.vm i z downoladerem - http://ww.dl.playstation.net/module/PSNDownloaderSetup.exe. Aplikacja po zainstalowaniu sama się uaktywni przy pobieraniu gier z PSP store.

Edytowane przez Gosiek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Bardzo fajna funkcja:) C&C zakupione ^^

PlayStation®Store (PC version) is being redesigned. Service is scheduled to resume in late October 2008.

 

jak mogłes kupic ?

PS Store na PSP działa normalnie.

mi sie pokazuje

http://www.playstation.com/pc/store/country-selector/en/

 

PlayStation®Store (PC version) is being redesigned. Service is scheduled to resume in late October 2008.

Odnośnik do komentarza
Bardzo fajna funkcja:) C&C zakupione ^^

PlayStation®Store (PC version) is being redesigned. Service is scheduled to resume in late October 2008.

 

jak mogłes kupic ?

PS Store na PSP działa normalnie.

mi sie pokazuje

http://www.playstation.com/pc/store/country-selector/en/

 

PlayStation®Store (PC version) is being redesigned. Service is scheduled to resume in late October 2008.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić dokładnie jak sie kupuje w PSStore? Mam karte z mBanku Visa Electron Wpisuje sobie numer, potem te 3 cyfry z odwrotu. Nie używam polskich znaków przy nazwisku. Mam wpisane miasto, adres nr1 (po co są 2 i 3? mam tam puste coś trzeba wpisać?), województwo w state/province i kod pocztowy. I pokazuje mi: The credit card information is not valid. Please check your entries carefully. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Thx. Już wszystko gra. A przynajmniej grało. Najpierw kupiłem sobie na PS Store Wipeouta. Ściągnąłem i ok. Dziś zdecydowałem sie na pierwszą część Crasha. Transakcja ok, przystąpiłem do downloadu i wyskoczył mi błąd. Pobiera do jakiegoś momentu, za każdym razem jest to chyba troche więcej i potem error. Przestaje pobierać a w szczegółach problemu pisze, że wystąpił błąd z psndl.exe W dodatku przypadkowo usunął mi sie Wipeout i chciałem go pobrać jeszcze raz z listy i mam to samo. Pomoże ktoś?

 

Tu screen z okienka błędu: http://img84.imageshack.us/my.php?image=psserrorzv2.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pytanie. Jak prezentuje się Theme Hospital w wydaniu na PSP? Chętnie bym sobie odświeżył ten tytuł ale mam drobne obawy. Miałem styczność ze zwykłym ebootem i niestety ekran był mocno ucięty na górze, obraz niewyraźny a w dodatku nie mogłem wpaść gdzie jest wstrzymanie/spowolnienie czasu (dni mijały jak szalone). Czy warto wydać te ~20zł na gierkę czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Mam na sprzedaż 2 gry Fight Night Round 3 oraz Tom Clancy's EndWar na psp

 

Cena PSS tych gier to 248 zł

 

Sprzedam za 50 zł czterem szczęśliwcom .

 

 

 

Jeśli ktoś posiada ps3 dam również Linger Of shadows gratis

Zniżam cenę do 40 zł.

 

Muszę choć trochę kasy odzyskać ;]

 

bedzie trudno... gdy to byly lepsze gry to moze... ale tutaj jesli ktos kupuje oryginalne gry na psp to raczje DOBRE tytuly, a nie takie cos ;] -C.

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.