Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem Everyday Shooter juz jakis czas temu ,jak tylko sie pojawil na amerykanskim.Warto ta gierke kupic ,nie latwa i przyjemna ,kazdy lvl jest zupelnie inny graficznie i ma inny system chainowania punktow ktory trzeba odkryc samemu .Do tego jest sporo rzeczy do odblokowania co motywuje .Jedyne czego mi brakuje to jakichs upgradow broni .Polecam

Odnośnik do komentarza
No ja się zastanawiam, ale z trailerów swego czasu gra wydała mi się zbytnio niestrawna jakaś taka :D Jak ktoś już będzie w posiadaniu tej gry, bardzo proszę o małą recenzję :)

no właśnie jakoś biednie to wygląda na screnach/ zwiastunach

"Everyday Shooter, a game developed by Jonathan Mak and published by Sony Computer Entertainment, puts you in control of a single, pixel-like unit on the screen. Your goal is to clear a series of eight stages that vary drastically from level to level" - ta część opisu brzmi jak z czasów małego atari ;]

mnie na razie nie kusi zakup tej gierki...

Odnośnik do komentarza

Yo yo

Jakie gry z PSN Classic i te arcade polecacie. Mam jakieś PixelJunk Monsters, Star Dust HD. Co jeszcze jest godne polecenia i przede wszystkim dlaczego? Czy wszystkie te Classic i PSN games moge mieć jednocześnie na PS3 i PSP i save'y także synchronizować. PSP nie mam, ale kto wie czy z tego powodu bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to Remote'a póki co obsługuje tylko PixelJunkMonsters i wcześniej podobno Lair (ale w nie go nie dało się sensownie grać). Gry z PSX nie posiadają funkcji Remote bo i po co? (mozna przeciez zgrać całą grę na memory sticka). A z gier wartych polecenia to zależy co lubisz - np. taki Flow nawet mi podszedł, ale wiem że ktoś inny mógłby kręcić nosem....

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem to Remote'a póki co obsługuje tylko PixelJunkMonsters i wcześniej podobno Lair (ale w nie go nie dało się sensownie grać). Gry z PSX nie posiadają funkcji Remote bo i po co? (mozna przeciez zgrać całą grę na memory sticka). A z gier wartych polecenia to zależy co lubisz - np. taki Flow nawet mi podszedł, ale wiem że ktoś inny mógłby kręcić nosem....

Ja pytalem o remote w sprawie gier PSN. Bo widziałem na trailerze, że jest Remote. Ale widzę, że to programista musi zakodować.

Odnośnik do komentarza

Kupiłam dzisiaj Every Day Shooter i gra jest całkiem niezła. Ale graficznie.. no cóż, widać, że robił to jeden człowiek. Gdyby tam była grafika z Geometry Wars Evolved z xO albo tego odpowiednika na PSN to by była pełnia szczęścia.

 

Ogólnie gra do odpalenia jak się nudzi totalnie. Za 29zł to trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Ale graficznie.. no cóż, widać, że robił to jeden człowiek. Gdyby tam była grafika z Geometry Wars Evolved z xO albo tego odpowiednika na PSN to by była pełnia szczęścia.

E tam, taka grafika właśnie miała być, specyficzna, jeśli miałaby być grafika a'la Geometry Wars, to by ludzie krzyczeli że to nieudany klon 'wspaniałej' gry. Trzeba będzie skądś wysłupać kaskę na gierkę, bo warta ściągnięcia.

Odnośnik do komentarza

Jakis czas temu napisałem do Sony czy kiedykolwiek w Store PL bedzie MKII to tak mi odpisali...

 

"Jeśli gra jest dostępna na stronie sklepu UK, to powinna także być dostępna w naszym sklepie – materiały są te same. "

 

to albo my wszystcy jestesmy ślepi i nie mozemy znaleść albo oni niewiedzaco maja w sklepie.. oczywisice juz ich uświadamiam ;)

Odnośnik do komentarza
Jakis czas temu napisałem do Sony czy kiedykolwiek w Store PL bedzie MKII to tak mi odpisali...

 

"Jeśli gra jest dostępna na stronie sklepu UK, to powinna także być dostępna w naszym sklepie – materiały są te same. "

 

to albo my wszystcy jestesmy ślepi i nie mozemy znaleść albo oni niewiedzaco maja w sklepie.. oczywisice juz ich uświadamiam ;)

Równie dobrze można zrozumieć ich odpowiedź, "kiedy wyjdzie MKII w UK będzie i w PL" typowe spławienie... ja czekam na Pain, ile można :)

Odnośnik do komentarza
A czy ktoś słyszał o konwersji patapona na ps3? Myślę, że po loco roco czas na niego!

Jeżeli mają takie plany to pewnie za rok, pierw muszą dobrze sprzedać wersje PSP.

 

Co do Loco Roco, no niby jest, ale albo ja za mało z tym tytułem siedziałem albo ta gra taka jest. A chodzi o całą rozgrywkę, tu się całkiem inaczej gra, steruje jakimś bączkiem ;) Tak tu jest czy ja wybieram jakieś dziwne opcje? Wersja z PSP lepiej rozwiązana :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.