Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Do du.py jest to Loco Roco Kukuryku. Niesamowicie wkur.wia, kiedy te gluty nie chcą skakać tam, gdzie ja lecę tym motylkiem. Jeszcze jak spadają i wszystko trzeba zaczynać od początku, to jest po prostu katorga. Albo jak podskakują i krzyczą to swoje "kukurydza, kukurydza!". I ta chamska muzyka jeszcze. Nie lubię tej gry. Te 11 złotych już lepiej wydać nawet na Neo Plus. Nie dla mnie zupełnie.

Odnośnik do komentarza

Nawiązując do Everyday Shooter, kolejną gra od niezależnego developera jaka powinna się pojawić na PSN jeZt FEZ

najpierw zobaczcie to

http://www.youtube.com/watch?v=NVwoTR5kWCQ

potem odwiedźcie tę stronę

http://www.kokoromi.org/fez

no i jak ktoś chce trailer

http://www.youtube.com/watch?v=FrVVIVyLx-Y

 

Imo jeśli Sony prześpi fakt że PSN może stać się świetną platformą dla indie games to powinno wypiredolić w kosmos swoje plany marketingowe. Kupuję w tej chwili więcej na PSS niż w sklepach, nie jest to dużo w wolumenie. Ale potwornie dużo w radości grania. Z każym kolejnym podejściem do Everyday Shooter odkrywam coś nowego. Nie trzeba 10-40mln $ na projekt, aby mnie przykuć do pada i pokazać coś innowacyjnego.

 

Warto też zajrzeć tutaj

http://www.igf.com/index.html

Odnośnik do komentarza
Jeśli ma wypukłe cyfry to przejdzie, a cena jest podana na psstore.

 

Nie musi mieć wcale wypukłych cyfr - to nie ma nic do rzeczy. Wypukłe cyfry były stosowane zresztą przede wszystkim w starszym typie kart, z myślą o starszym typie terminali. Znaczenie ma jedynie to, czy karta pozwala na zakupy w internecie, a to już zależy od banku. W większości defaultowo można dokonywać takich płatności, w niektórych trzeba to osobno odblokować.

Odnośnik do komentarza

Chyba już wiem dlaczego sklep PS Store jest tak słabo aktualizowany, że raz na miesiąc można sciągnąć nową tapetę lub zwiastun jakiejś gierki ;] Przez taką sytuację z nudów sięga się po pozycje których nigdy by się nie ruszyło... Ja właśnie tak zrobiłem, szarpnąłem się na SkyDiving i Everyday Shooter, do których nie byłem do końca przekonany... wystarczyło mi 15 minut gry łącznie aby stwierdzić, że wyrzuciłem w błoto 47zł - odechciało mi się zakupów i grania :nosze:

 

Gdyby te gry nie były tak związane z kontem użytkownika, oddałbym za darmo ;]

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza
Można bez problemu ściągnąć grę z US PS Store czy mogę tylko z PL. I drugie pytanie to co lepsze: Gripshift (wersja z PL czy US Store jak sie da) czy High Velocity Bowling. Dzięki z góry za odpowiedzi i pozdrawiam ;)

Mozna ciagnac bez problemu z us store ( i placic polska karta tez ) co do gier nie wiem ,nie gralem

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zakupilem wlasnie za $10 echochrome z PS Store... rewelacja... jest to dokladnie to, obiecywano... zabawa jest przednia, trzeba ruszyc glowa. Planszy jest od metra, dodatkowo mozna stworzyc swoja wlasna. Szkoda, ze nie ma online, chociazby co-opa... ale i tak jedna z najlepszych gier na PS Store! Zdecydowanie polecam!!

 

 

Odnośnik do komentarza

Kurde, wychodzi na to ze to strzelanaka w statycznych lokacjach (acz bardziej urozmaiconych niz w Stardust). Liczyłem raczej na coś w rodzaju gauntlet... Jak na razie wstrzymuję się z zakupem, stardust jeszcz mi się nie znudził. Zobaczymy czy dark mist zaoferuje na tyle duzo nowych patentow by zainwestowac w ten tytuł.

 

@Hysz - polecam mbank - wszystko załtwiasz siedząc w domu, minimum formalnosci, nie musisz mieć stałych dochodów,  0 opłat za prowadzenie konta, malutkie opłaty za przelewy do innych banków itp Wystarczy pamiętać  by we wniosku wypełnić podanie o e-karte (prócz zwyczajnej visy)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...