Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się szarpnąłem na Dark Mist i jestem zadowolony, a moja córa jeszcze bardziej. Jest to chodzona exterminacja wszystkiego co się rusza z bardzo ładną grafiką i fajną muzyką. Taki jakby Gauntlet (przynajmniej nic innego mi się nie kojarzy) stylizowany na mangę. Skończenie tej gry chyba mi dłużej zajmnie niż skończenie np. Army of Two :)

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
Kupil ktos juz jakas czesc C&C z PS Store? Jesli tak czy sa jakies roznice z wersji na PSX? Bo np. Red Alert na potyczce straszmie zwalnial przy wiekszych armiach i wlasnie jestem ciekaw czy to naprawili. Aha i jeszcze jedno, czy ta wersja zawiera tez cutscenki?

nie wiem czy zwalnia (przeszedlem tylko pierwsza misje), ale cutscenki zawiera :]

Odnośnik do komentarza
Posiada ktoś pixel junk racers? wygląda na ciekawą grę, ktoś ma info z pierwszej ręki? Czy warto wydawać na to kasę?

 

Pograłem w demo i to mi wystarczy, gra przypomina resoraki na torze którymi sterujesz przy pomocy gazu (moje marzenie za czasów pewexów hehe).

Gra niezbyt mi przypadła do gustu, wymijasz ewentualnie rozbijasz (power up'y) jadące po torze samochodziki.

To już lepiej kase wydaj na Grip Shift, jeśli o klimaty "ścigankowe" Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w demo Echochrome i mimo swojej minimalistycznej oprawy graficznej gra przyciągnęła mnie na trochę dłużej. Denerwującą sprawą jest zbyt czuła reakcja na ruchy kontrolera. Mam widocznie dość zużyty kontroler i ekran sam się obraca, co uniemożliwia właściwie grę. W żadnej grze to nie przeszkadza jak tutaj. Szukałem jakiejś opcji zmniejszenia czułości kontrolera, ale nic takiego chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Tak w ogóle to fajna gierka, jest ranking online (także przyjaciół), tryb online (można sobie przejść gierke w co-op'ie w trójkę). Polecam.

 

Ta gra jest co najwyżej średnia. Ranking online to przecież nic ciekawego, jedyny sensowny plus tej gry to rozgrywka w kooperacji online, ale że sama gra jest dość nudna i pusta to po chwili nawet kooperacja się nudzi. Nie poleciłbym tej gry, jak dla mnie jakieś 6.5-7/10 a i tak głównie dlatego, że na PS Store nie ma podobnych tytułów, bo na Xbox Live wypada jeszcze słabiej.

 

Generalnie ani Novastrike ani Commando 3 nie są warte specjalnie kupienia, no chyba, że bardzo chcecie coś kupić. Oczywiście to moja subiektywna ocena.

Odnośnik do komentarza

Emiel nie każda gra posiada ranking online ;)

Jak dla mnie to przyjemna gierka, którą można włączyć, pograć kilkanaście minut w miłym towarzystwie i już ;)

Poza tym są 4 poziomy trudności, na najwyższym nie jest łatwo i trzeba trochę się pomęczyć. Nie jest to gra klasy SS HD, ale nie żałuje tych 9$ (czy tam 9.99$ ;) )

Odnośnik do komentarza
O na amerykańskim PSstore znalazłem Pixel Junk Monsters demo, strasznie fajna gra :D Będę musiał przelać sobie te 18zł, a może 28, od razu z dodatkiem :P

Pierw zainwestuj 18zł-sam posiadam Pixela i naprawdę zacna gra obok Star Dusta i Puzzle Fightera 2 Turbo (który niestety jest dopakowaną wersją arcade,a nie tą znaną z psx z trybem zdobywania itp)to najlepsza małe gry z PS Store.W dodatek nie inwestuj od razu-uwierz na słowo,że Pixel jest na tyle trudny,że sporo się namęczysz by go przejść więc dodatkowe etapy sobie na chwilę obecną podaruj :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
O na amerykańskim PSstore znalazłem Pixel Junk Monsters demo, strasznie fajna gra :D Będę musiał przelać sobie te 18zł, a może 28, od razu z dodatkiem :P

Pierw zainwestuj 18zł-sam posiadam Pixela i naprawdę zacna gra obok Star Dusta i Puzzle Fightera 2 Turbo (który niestety jest dopakowaną wersją arcade,a nie tą znaną z psx z trybem zdobywania itp)to najlepsza małe gry z PS Store.W dodatek nie inwestuj od razu-uwierz na słowo,że Pixel jest na tyle trudny,że sporo się namęczysz by go przejść więc dodatkowe etapy sobie na chwilę obecną podaruj :P

No Super Street Fighter Puzzle 2 mam demo, strasznie fajne, ale 36zł za wersję arcade trochę szkoda :/

Tak zrobię, chwilowo ściągnę podstawkę Pixela :D

Oj a ile dodatków do Folklore, widzę że warto będzie zakupić tą grę żeby później drugie tyle wysupłać na dodatki :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...