Skocz do zawartości

Szukam klanu...


matek_79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Soulik tez chyba mysli nad powrotem, ja tez moze dam tej grze jeszcze jedna szanse, jakos w weekend moze h3 od brata odbiore to cos posipie, bo COD4 mimo ze gra mi sie fajnie to nie ma niestety zadnego powaznie grajacego klanu, a grac w to 4fun mi sie nie chce.

 

 

No i gitara. Wyminimy Cię za Mopsa (team balas) i możemy walczyć jak na PGA :D Tylko od razu idź na customy bo jak włączysz matchmaking to się od razu zniechęcisz :P

Edytowane przez maciekk
Odnośnik do komentarza

będę w zielonej. szukam teamu na ten turniej. Nie mam aspiracji do pro grania itd. Potrzebuje 3 ludzi którzy wiedza jak się strzela ale nie są n00bami z gatunku 'jadę z kumplem, może Wojtek z nim zagra'. Ktoś chce sprawdzić moje umiejętności -----> 1v1 MLG Guardnian Bring your BR. Dodam tylko ze ostatnio przemeblowałem pokój i mam nowego pada także idzie mi coraz lepiej w to Halo.

 

 

Piczel, Jedrek, mloda flaha........ ?

Odnośnik do komentarza
będę w zielonej. szukam teamu na ten turniej. Nie mam aspiracji do pro grania itd. Potrzebuje 3 ludzi którzy wiedza jak się strzela ale nie są n00bami z gatunku 'jadę z kumplem, może Wojtek z nim zagra'. Ktoś chce sprawdzić moje umiejętności -----> 1v1 MLG Guardnian Bring your BR. Dodam tylko ze ostatnio przemeblowałem pokój i mam nowego pada także idzie mi coraz lepiej w to Halo.

 

 

Piczel, Jedrek, mloda flaha........ ?

młoda flaha nie da rady bo nie bedzie miała jak dojechać ;/ ja nie jade tym razem z kozmina.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

a co masz na mysli mowiac kumatego? ja pogtam z kims serio chetnie

 

 

No widzisz...

Ja gram w H3, nie odczuwam jeszcze potrzeby przejścia na Reacha.

 

W dniu Premier HR grało może w H3 w trybie MLG 700 osób, a teraz ?

wielki powrót, bo ogólna ilośc graczy sięga 1 Miliona osób online, a w samym trybie MLG giercuje 15-30 tyś playerów ;)

 

Nie wiem jak ma się sprawa z Reachem, czy pobiło rekord grających online ?

Odnośnik do komentarza

a co masz na mysli mowiac kumatego? ja pogtam z kims serio chetnie

 

 

No widzisz...

Ja gram w H3, nie odczuwam jeszcze potrzeby przejścia na Reacha.

 

W dniu Premier HR grało może w H3 w trybie MLG 700 osób, a teraz ?

wielki powrót, bo ogólna ilośc graczy sięga 1 Miliona osób online, a w samym trybie MLG giercuje 15-30 tyś playerów ;)

 

Nie wiem jak ma się sprawa z Reachem, czy pobiło rekord grających online ?

 

Nie gra tyle, gra max 180 tys unikalnych graczy w ciagu 24h, poprostu serwery bungie na live nie wyrabiają. W reacha gra obecnie a 1,8 mln unikalnych osob dziennie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...