Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Richard  Piątek  się wycofał. Z jednej strony szkoda, że wczoraj przekreślil swoje szanse na zwycięstwo i nie będzie dramatycznego finału i walki o każdy centymetr  z drugiej 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kogo ja kur/wa oszukuję xD

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Pamietam jak za czasow Malyszomanii z kuzynem tez sobie urzadzilismy skocznie i skoki na wale przy narwii, tyle ze na nartach biegowych nie do skakania xD ja pier.dole ze my sie nie pozabijalismy raz ladawanie morda do przodu raz do tylu. Chyba tylko po razie udalo nam sie ustac skok :obama:

 

Nie wiem jak wam ale ten turniej czterech wsi calkiem spoko wyglada, poskakalbym :D

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Troche slabo jesli jest jak mowi. Jakis strasznie stary nie jest a potencjal chlopak mial i by sie przydal naszym skokom, tym bardziej patrzac przez pryzmat ostatnich MP po ktorych przyszlosc skokow wcale nie zapowiada sie jakos kolorowo. 

 

Fakt ze nasza kadra ma zaje,biste warunki  i komfort rozwoju czy skakania ale co z reszta? Przeciez ci wszyscy z ktorych teraz sie cieszymy to dzieciaki w ktore sie inwestowalo w programie "Nastepca mistrza". Teraz chyba tego nie ma i niestety to widac. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Wcześniej nie było go na mistrzostwach Polski w Wiśle. Okej, to jest sprawa klubów, kogo wyślą na mistrzostwa. Ale wszyscy kadrowicze byli. Janka nie było, znów nie powiedział, dlaczego. Ponoć miał chrzciny u szwagra – mówi Sport.pl Adam Małysz, dyrektor skoków i kombinacji norweskiej w PZN.

 

http://www.sport.pl/zimowe/7,64996,22862672,co-gryzie-jana-ziobre-skoczek-z-wielkim-talentem-ale-trudno.html#MT_1Zdjecie

 

:dynia:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ziobro odwala ładną żenadę. Już za czasów Kruczka robił co chciał i jako jedyny później nie potrafił się dostosować do zmian w kadrze. Myślał, że jest mądrzejszy od trenerów. Na mistrzostwach Polski go nie widziałem. Ja gdybym chciał coś udowodnić, to bym poszedł na siłkę, zrzucił ile trzeba i mistrzostwach zajął miejsce w pierwszej 6 tce. Skoro nie potrafi tego zrobić, to niech siedzi cicho.

 

ps. Czego to Kubacki dla darmowego browara nie zrobi... mogą być niezłe jaja :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...